Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile Mevzusunun Artık Çığrından Çıkması

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Crocodile Ne Kadar Güçlü?

Anket 30 Nis 2020 08:38 tarihinde bitecek

Bastille gibi koramirallerle aynı seviyededir.
0
Oy yok
2 Yıl Sonraki G2+G3'lü Luffy'le Anca Baş Edebilir. Full Haplı Hody Seviyesi diyebiliriz.
0
Oy yok
Smoker ve kostümsüz Sanji arası bir yerde.
1
20%
Luffy veya ona yakın bir seviye, Doflamingo ve Katakuri gibi isimlerle aşık atabilir.
0
Oy yok
Yonkou Kumandanı
3
60%
Amiral
0
Oy yok
Diğer
1
20%

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resim
Evet konu başlığında yazanı ve açan kişiyi görünce şaşırmış olabilirsiniz ama böyle düşünüyorum. Şu son çıkan Stampede filminin ana kötüsü Bullet filmde bütün süpernovalarla aynı anda dövüşüp üstün çıktı. Herif bildiğin amiral seviyesi yani. Oda'nın dediğine göre geçmişte Crocodile bu Bullet denen herifle dövüşmüş ve dövüş berabere bitmiş. Hani Oda anladım artık adamı seriye erken çıkardığın için bir pişmanlık duyuyorsun ama adam iyice zirve noktasına doğru yaklaştı. Biraz daha abartırsan Luffy'nin final bossu Teach değil Crocodile olacak. :cheer: Siz Crocodile'ın seviyesinin ne olduğunu düşünüyorsunuz?
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Luffy bi film’de yumruklarıyla bilinen eski amirali armamentli yumruklarıyla aldı. Mangada gear 2’si dof’u sarsmıyor. Fujitora gear 3’ü bloklarken hem meyve kullanmıyor hem kılıcında siyah armament yok.

Başka filmde luffy zamanında sengoku+garp’la dövüşmüş birini hakisiz haliyle aldı.

Bu filmi izlemedim ama mangada bile 2-3 yılda bi güç seviyeleri değişirken filmleri de ciddiye almayalım bence.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

MF'deki profil Dof gibi gibiydi. Dönüşünde tamamen Dof gibi olur. Bir Katakuri performansı göremeyiz, ama Jack gibilerinden de geri kalmaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Filmler canon değiller. Fan service hepsi. O yüzden izle eğlen geçten öteye gitmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

byakusharinnegan yazdı: 01 Mar 2020 12:27 Luffy bi film’de yumruklarıyla bilinen eski amirali armamentli yumruklarıyla aldı. Mangada gear 2’si dof’u sarsmıyor. Fujitora gear 3’ü bloklarken hem meyve kullanmıyor hem kılıcında siyah armament yok.

Başka filmde luffy zamanında sengoku+garp’la dövüşmüş birini hakisiz haliyle aldı.

Bu filmi izlemedim ama mangada bile 2-3 yılda bi güç seviyeleri değişirken filmleri de ciddiye almayalım bence.
Shiki ve Z aşırı yaşlanmışlardı. Z'nin WB gibi hastalık handikapı vardı. Shiki'nin de bacakları yerine tahta var. Bullet denen abinin herhangi bir handikapı yok. Filmi izlemeye üşenen varsa alttaki video da dövüşün bir kısmı var. Luffy'nin G4'ü açtığı kısım yok ama o da pek etki etmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=mrmSV9Kdq5w&t=88s
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Ryuuma yazdı: 01 Mar 2020 13:28 Filmler canon değiller. Fan service hepsi. O yüzden izle eğlen geçten öteye gitmiyorlar.
Son çıkan filmlerin yazarlığını Oda yapıyor. Crocodile'ın Bullet'le dövüşüp berabere kaldığı filmde söylenmiyor zaten. Oda'nın kendisi bu bilgiyi vermiş. Laf olsun diye söylediğini sanmıyorum. Bilginin doğruluğu ise kesin zira Bullet ve Crocodile karşılaştıklarında "Uzun zaman oldu" diye lafa giriyorlar.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı

Ben verdiğin örneğe göre değil filmlerin canon olmadığını söylüyorum. Fan service hepsi. Oda'ın yazıp yazmamasının konu ile pek ilgisi yok. Bazı filmlere de sadece destek veriyor.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Ryuuma yazdı: 01 Mar 2020 22:13 Ben verdiğin örneğe göre değil filmlerin canon olmadığını söylüyorum. Fan service hepsi. Oda'ın yazıp yazmamasının konu ile pek ilgisi yok. Bazı filmlere de sadece destek veriyor.
Oda niye bir "fan service" filminde bu kadar güçlü bir adamın Crocodile gibi bir yan karakterle dövüştüğünü özel olarak belirtiyor peki?
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı

Basit adam canon olmayan filmlerinde canon parçalar kullanabilir. Ama filmler genel olarak canon alınmıyor. ister Oda destek versin senaryoya ister direk yazsın. Fan service işi bunlar. Bildiğin tutan bir işe oyuncak çıkarmak gibi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Ryuuma yazdı: 02 Mar 2020 00:09 Basit adam canon olmayan filmlerinde canon parçalar kullanabilir. Ama filmler genel olarak canon alınmıyor. ister Oda destek versin senaryoya ister direk yazsın. Fan service işi bunlar. Bildiğin tutan bir işe oyuncak çıkarmak gibi.
Benim demek istediğim bu kadar güçlü bir adamın arka planına Crocodile'ın konulması ve berabere kaldılar denilmesi. Bu mangada Croco'nun sahip olacağı güç seviyesi hakkında büyük soru işaretlerine sebep oluyor. Ayrıca Laughtale muhabbeti mangadan önce burada gözükmüş. :D Çokta ciddiye alınmayacak işler değiller.

“One Piece Anketler” sayfasına dön