Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kaido Bu Arc Düşer Mi?

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kaido bu arc paket olur mu?

Olur
4
50%
Olmaz
0
Oy yok
Valla paketlenen bir taraf kesinlikle olacak ama...
4
50%

Toplam oy: 8
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resim
Son karşılaşmalarında Luffy'e yarım atan resimdeki abi bu arcta düşer mi? Düşerse nasıl düşer? Kaido'yu bir şekilde solo bırakıp 1v150 yaparak kazanabilirler mi? Tartışalım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Dusmezse seri bitmez artik. :D

Dussun de ilerlesin artik hikaye azacik, yonkounun bir ust seriyesindeki ana dusman kim gorelim.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

ugur_tatli yazdı: 24 Nis 2020 20:12 Dusmezse seri bitmez artik. :D

Dussun de ilerlesin artik hikaye azacik, yonkounun bir ust seriyesindeki ana dusman kim gorelim.
Valla Oda düşürmeyi planlıyorsa umarım arka planını iyi hazırlamıştır. Çünkü Dressrosa'daki filmi tekrar izlemek istemiyorum. :D

En kötü Law-Luffy-Kid-Zoro 4'lüsünün beraber dalması ve komboyla indirmeleri lazım. (Ki böyle bile eğreti durabilir.) Aşağısı kurtarmaz.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Bence hem düşecek hem de Kaido vs Luffy'de teke tek olacak. Hiç mantıklı değil ama özellikle Lucci vs Luffy gibi bir şeye dönüşeceğini düşünüyorum. Lucci de yarım atmıştı Luffy'e sonrasında g2 ve g3 ile gelmişti. O tarz bir p.up bir şekilde alabilir Luffy. Veya geleceği görme ve şuan geliştirdiği silahlanma hakilerini iyice geliştirebilir Kaido ile dövüşmeden önce birileriyle dövüşerek. Tabi bu durumda BM ve tayfasının bu arcdaki yerini sorgulamak ve niye var demek gerekiyor. Kaido'nun sonunda BM tayfasının bir etkisi olacaktır herhalde. Ama Dof vari bir güçsüzleşme, muallak durum, herkesi tek başına tutarken sonrasında bir de Luffy ile uğraşmasını beklemiyorum. Dengesiz olduklarından istemeden Luffy'in önünü açmaya yarayabilirler belki.

G4'ün farklı bir hayvan versiyonu+ geliştirdiği güçlerini iyice geliştirme+ kral hakisi ile alakalı bir iki gelişme
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Big Mom'a karşı topuklayan Mugiwaranın Kaido'yu paket etmesini beklemek gerçekçi değil. Üstelik şimdi hem Big Mom hem de Kaido var karşıda. Ha Big mom planlar dahilinde değildi. Oysa ki Kaido'yu düşürme planı uzun zamandır sürüyor. Yani bu sefer farklı olacaktır. Ama yine de şu andaki mevcut güçlerle Kaido kör kütük sarhoş bile olsa çizik bile atamazlar düşüncesindeyim. Ama Kaido da düşmezse seri hem uzaycak hem de kısır döngüye girecek. Hikayenin ilerlemesi için Yonkou lardan 1-2 tanesi düşmesi gerekir. Bilmiyorum durum şu an oldukça karışık. Bana mantıklı gelen dışarıdan bizimkilere büyük yardım gelmesi.
Kaido, power-up ile yenilecek bir adam değil. Doflamingo'nun düşmesi bile çok gerçekçi değil iken aynı şekilde Kaido'yu da elerse seri benim gözümde basitleşmiş olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

@Fame

Time-skip öncesi bossları kıstas almamak lazım reyiz. Time-skip sonrasında gördüğümüz fightlardan benim anladığım kadarıyla, mangakanın artık Luffy'i time-skip öncesi gibi 1v1'de dışardan bakıldığında yanına bile yaklaşamıyacakmış gibi göründüğü adamlarla eşleştirmeye niyeti yok. G4'le karşısına direk çıksa ezilmeyeceği Dof'a karşı bile ne karın ağrısı çektiler. Katakuri dövüşü zaten koca bir "???" benim gözümde. Bu savaşların üstüne ilk seferinde tek yediği adamı 1v1'de aldırmaz. Aldırsa bile aynı Dof'taki gibi bir handikapı olur ve önceki mesajda bahsettiğim "aynı film" tam olarak bu. :D

@Unforgiven

Harfi harfine katılıyorum hocam.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Aynı anda hem big mom açlık krizine girerse hem de kaido sarhoş olursa bu ikili dalar belki birbirine. Ben başka bi şekilde inebileceğini hayal edemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Düşmemesinden başka çare var mı? Herif Van Pisu alemindeki en zalim, en psikopat tiplerden biri ve Rufi Momo'ya söz verdi bu adamın anasını belleyecez diye.

Nasıl yedirirler bilmiyorum ama Kaido ya da Biggu Mamu bu ark düşecek.

Ayrıca şunu da belirteyim, Panku Hazado'dan bu yana konuşulan Novalar vs Kaido'yu görmektense Rufi'nin 1v1'de almasını tercih ederim.

Edit: Yani, ya herru ya merru dediler resmen. Gemileri bile yaktılar. Buradan dönüş yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Outlaw yazdı: 25 Nis 2020 10:54 Düşmemesinden başka çare var mı? Herif Van Pisu alemindeki en zalim, en psikopat tiplerden biri ve Rufi Momo'ya söz verdi bu adamın anasını belleyecez diye.

Nasıl yedirirler bilmiyorum ama Kaido ya da Biggu Mamu bu ark düşecek.

Ayrıca şunu da belirteyim, Panku Hazado'dan bu yana konuşulan Novalar vs Kaido'yu görmektense Rufi'nin 1v1'de almasını tercih ederim.

Edit: Yani, ya herru ya merru dediler resmen. Gemileri bile yaktılar. Buradan dönüş yok.
Düşmesinin gerektiğinin herkes farkında hocam. Lakin Luffy'nin 1 vs 1 de Kaido'yu alması absürd ötesi bir durum. Kaido, Beyaz sakal, Akainu vs. bunlar hepsi aynı seviyede insanlar. Ayrıca Kaido oldukça zeki biri. Luffy ise kaba kuvvetten başka birşey bilmiyor. Normal şartlar altında bile Doflamingo Luffy ve tayfasının eline veririrdi. Daha önce de bahsetmiştim. Luffy nin Marine savaşından sonra bu kadar ilerlemesinin ve güçlenmesinin en büyük etkeni Law gibi bir adamlar ittifak yapmasıdır. Şu anki durum da ya herru ya merru durum yok. Hepsi Law ın planı dahilinde hareket ediyor. Law faktörü büyük bir etken ama Kaido gibi bir adamı indirmeye yeterli olmayacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Unforgiven,

İşi mantık çerçevesinde götürürsek alamamalı tabii, zaten tekini yedi oturdu.(Ki bence bu kadar aciz kalmaması gerekiyordu ve başka bir sağ kol benzeri adam olsa kalmazdı.)

Ama başka bir senaryo göremiyorum.
Resim

“One Piece Anketler” sayfasına dön