Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece evrenindeki en iyi kaptan hangisi

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sizce One Piece evrenindeki en iyi kaptan hangisi?

01- Edward Newgate(White Beard)
90
50%
02- Shanks
38
21%
03- Big Mom
0
Oy yok
04- Marshall D. Teach(Blackbeard)
12
7%
05- Buggy
3
2%
06- Monkey D. Luffy
16
9%
07- Trafalgar Law
4
2%
08- Eustass Kid
2
1%
09- Basil Hawkins
0
Oy yok
10- X Drake
1
1%
11- Portgas D. Ace
1
1%
12- Arlong
0
Oy yok
13- Boa Hancock
1
1%
14- Jevelry Bonney
0
Oy yok
15- Scratchmen Apoo
0
Oy yok
16- Capone "Gang" Bege
0
Oy yok
17- Brogy(Dev)
0
Oy yok
18- Dorry(Dev)
0
Oy yok
19- Fisher Tiger
5
3%
20- Usopp
7
4%

Toplam oy: 180
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Tayfalarına verdikleri değere bakarsak Edward Newgate ayrı bir dünyadır. Tek oğlu için tüm denizcileri karşısına almış adam.

Marconun konuşması aklımdan çıkmaz zaten. '' Tek bir kelime, ama hoşumuza gidiyor. ''

Düşününce aileleri yok beyler, ne zordur. O babalık yapması hakkı ödenmez yani. Bazen Ace e hak vermiyor değilim orda geri dönüp Akainudan küsküyü yediği için.

'' BU DEVRİN ADI SHİROHİGE DİR! '' nokta.

Ha aynı delikanlılığı Luffy de Robin için göstermiştir. Shanks tayfası değil sevdiği bir çocuk için bile kolunu vermiştir. Fisher Tiger, eh nispeten. Supernovaların içinde adam yok bir kere geçiniz. Teach diyenlere şaşıyorum adam çıkarı için tayfasındaki herhangi birini saniyesinde harcar.

Ayrıca Ace Sabo ve Luffy e eğitim verip denize açılan abimiz de kraldır. Onurunu ayaklar altına alıp Roger ın ayaklarına kapanmış ve tayfasının bırakılması için yalvarmıştır. Kendi canı karşılığında tabi.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

equando yazdı:
-kingroad- yazdı:
Ben sana şöyle diyim,bundan önce dediklerimi siktir et.
Bu adam karaktersiz,kişiliksiz,malak,götoş bir adam.
Bana göre bu adamın en iyi kaptan olma gibi şansı yok.Bundan olsa olsa sirk hayvanı olur aq.
Gerçek korsanlar böyle oluyor.
Aşk Tanrıçası,tayfasındaki her adama çok değer verip sevgiyle yaklaşan,hepsiyle canım cicim olanlara anime karakteri deniyor.

One Piece dünyasındaki korsanların böyle olduğunu biliyorum.Olmasınlar da demiyorum.Sadece bir korsanda olması gereken özellikleri sayıp bundan korsan olmaz demen beni rahatsız ediyor.
Konu Dışı
İki mesaj üst üste atmak gibi bir gerzeklik yapmak istemezdim ama çok ayar oldum. Gerçek korsanlığı bindiğin deniz bisikletinde mi öğrendin paşam acaba? Yoksa 2 karayip korsanları izledin diye mi? Lan hayret ya herkes her şeyin ahkamını kesebiliyor.

Zoronun Water 7 konuşması efsanedir değil mi? Çok net bir şey söylüyor adam. Kaptanına saygı duymayan bir tayfa çökmeye mahkumdur. Teachin tayfasında bunun kralı var.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Cobelandic
Favori Manga: One Piece!
Favori Anime: One Piece!

Bence Shanks ya, kaptanım Shanks olsa hiç bir şeyden korkmam valla
Kaizoku ou ni , ore wa naru!
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kaptan Usopp- Sama.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Bu durum korsanlık anlayışınıza göre değişir ama bence....

Karasakal en iyi kaptan falan değildir. Kurnazdır, zekidir güçlüdür hedefine ulaşmak için her şeyi yapar, kaptanlık dediğimiz sadece tayfa toplama ve güç becerisi değildir. Birlikte hareket etmektir, güçlü kararlar almaktır, güven vermektir, tayfasının arkasında olmaktır onu korumaktır, korsanlar pislik, dalavereci, kumarbaz veya işgüzar olabilir ama tayfasına güven vermezse tayfası onun için ölecek derecede bağlanmazsa hiç bir kaptan iyi değildir. Bu durum ya korkuyla, ya da saygıyla olur, Teach'de şu an ikisi de yok o yüzden geçiniz.

Whitebeard bu kuralların hepsine tabi olarak uyuyor, ancak bazı saflıkları var. Ace'i durdurmaması Teach'i fark etmemesi, belki de gençliğinde böyle değildi, bilmiyorum ancak Teach'de gördüğümüz üzere bir kaptan uyanık da olmalı. Gerçi Babanın yeri gönlümde hep ayrıdır ama gerçekçi olmak lazım.

Shanks, çok kaptanlık anlayışını görmedik, ama o da uyanık değil. Luffy'i ezik bir korsanın ellerine bıraktı bu yüzden de kolunu kaybetti. Umursamazlığı onun cezası oldu, belki daha sonra akıllanmıştır, Ace'i durdurmak için Whitebeard'a kılıcını çekmesi bu olayları görmesi onu gösteriyor, umursamazlığı bırakmış. O yüzden Shanks diyorum,
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
cabbarcan97
Favori Manga: Üç büyükler
Favori Anime: Üç büyükler

Fanboylar asılıyoruz Luffy'e hadi göreyim sizi.

Şaka bir yana Shanks diyorum ben.
► Spoiler Göster
I would not have thought I would meet with you two brothers again in a situation like this. It is regretable. Please make your preparations to be defeated. Sarutobi Hiruzen
Kullanıcı avatarı
TrafalgarLaw
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: SAO,One Piece,Mirai Nikki

Tabiki Oyaji :)
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Oyum Shanks'a, gözümdeki en iyi kaptan. Tayfasında olsam yan gözle bakanı keserim.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
VIA10
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note, Code Geass

Oyajiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Adam Squardo malını affetmesi, tayfasının kaçması için Marineford'u ortadan yarması, kendi olabilecekken Ace 'i korsan kralı yapmak istemesini düşününce WB diyorum.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Edward Newgate! Tek oy verme hakkımız olmasa Edward Newgate ve Fisher Tiger.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."

“One Piece Anketler” sayfasına dön