Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vergo vs Rob Lucci

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Vergo vs Rob Lucci

Vergo
63
65%
Rob Lucci
34
35%

Toplam oy: 97
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Fiziksel ve yakın dövüşte çok iyi olan bu ikilinin dövüşünde sonuç ne olur?

Vergo
  • Çok dayanıklı. Öyle ki, Sanjinin Diable Jambeli tekmesini tam yüzünden yiyip ayağa kalkmış, sonra da başka bir tekmede Sanjinin bacağını çatlatmıştır.
  • Gerek yüzüne yapışan şeyler, gerekse kullandığı bambu çubuk yüzünden bambu meyvesi yediği düşünülüyor. (Kesin değil)
  • Busoshoku Hakisi ileri düzeydir. Kullandığı bambu çubuğa ekleyebiliyor hakiyi ve tüm vücudunu hakiyle kaplayabiliyor.
  • Yakın dövüşte çok iyi.
  • Soru, shigan ve geppou gibi Rokushiki teknikleri kullanabiliyor.

Rob Lucci
  • Fiziksel gücü çok yüksek. Öyle ki, sadece fiziksel güçle (Hakisiz) Luffynin canını çok yakmış ve onu çok zorlamıştır.
  • Rokushiki'nin bütün 6 tekniğinde de ustalaşmıştır. Seride gördüğümüz en iyi Rokushiki kullanan kişidir.
  • Rokushikisi o kadar ileri düzeydedir ki, sadece bu altı tekniğin hepsinde ustalaşanların kullandığı ve bir Impact Dialdan daha güçlü olan "Rokuogan" kullanabilir.
  • Yediği Kedi Kedi meyvesi Model: Leopar sayesinde yakın dövüşte ve fiziksel olarak çok daha fazla güçlenmiştir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Vergo alır gibime geliyor. Rokushiki nin kuvvetli bir Haki karşısındaki etkisinin ne olacağını bilmiyoruz. Onu geçtim Vergo da Lucci kadar olmasa bile Rokushiki kullanabiliyor ve üstüne çok kuvvetli bir Haki ekleyebiliyor.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

2 yıl önceki Rob Lucci'yi çüker de alır Vergo. Şu anki halini bilemem ama Vergo bambaşka bir şeydi.
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Lawı şişirmek için bu adam harcanırmı arkadaş yav.Adam şişti tüm vücudu hakiyle kapladı.
Bu adam rob lucciyi havada karada alır.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Bu konu korsanfan'da açıldığında oradada Rob Lucci demiştim buradada diyorum.Lucci en iyi Rokuşuki kullanan adam olarak gösterildi seride ayrıca meyve var. Vergoda ise rokuşuki artı muazzam bir haki var.Lucci'nin meyve zoan olduğu için hakinin vergoya kattıklarını fiziksel olarak Lucciye katıyor.Ortada olan bi maç ama rokuşukisi daha iyi olan Lucci alır.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

valheru21 yazdı:Bu konu korsanfan'da açıldığında oradada Rob Lucci demiştim buradada diyorum.Lucci en iyi Rokuşuki kullanan adam olarak gösterildi seride ayrıca meyve var. Vergoda ise rokuşuki artı muazzam bir haki var.Lucci'nin meyve zoan olduğu için hakinin vergoya kattıklarını fiziksel olarak Lucciye katıyor.Ortada olan bi maç ama rokuşukisi daha iyi olan Lucci alır.
Panpa böyle bir savaşta fiziksel güç konuşur. Lucci'nin çok güçlü olduğunu kabul ediyorum ama bir yeni dünya elemanı değil kendisi Luffy'nin eski hali gibi. Adam elindeki banbu' çubuğu ile milleti kırdı geçirdi. Time skip Sanji'ye attığı tek tekmeyle bacağını kırıyordu az kalsın ki Sanji demek bacak gücü demek. Smoker Law'ın kalbini almaya falan çalışıyordu demeye getirdi Oda ama Virgo onu da yendi. Bir tür yenilenme özelliği var. Tank gibi bir şey. Herkes bana gülüyor bunu söylediğimde ama o adada Law olmasaydı Virgo kim varsa yok edebilecek seviyedeydi, Dof buna güveniyordu. Virgo Law'ı halledebilseydi Hasır Şapkaların ipini Virgo çekecekti.
Kullanıcı avatarı
Maiev
Favori Manga: Naruto, One Piece, The Breaker, Noblesse.
Favori Anime: Naruto, Code Geass, Deathnote, K-Project, HxH, Bakuman,Shingeki no kyojin.

2 yılda Luccininde geliştiğini varsayarak Rob Lucci diyorum.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

valheru21 yazdı:Bu konu korsanfan'da açıldığında oradada Rob Lucci demiştim buradada diyorum.Lucci en iyi Rokuşuki kullanan adam olarak gösterildi seride ayrıca meyve var. Vergoda ise rokuşuki artı muazzam bir haki var.Lucci'nin meyve zoan olduğu için hakinin vergoya kattıklarını fiziksel olarak Lucciye katıyor.Ortada olan bi maç ama rokuşukisi daha iyi olan Lucci alır.
Ben açmıştım :evil: Kıran kırana bir dövüş olur vergo azda olsa önde ama Lucciyi hafife almayın 2 yıl önceki hali bile Sanji gibi darbeler verir Vergoya
Resim
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

ugur_tatli yazdı:
Panpa böyle bir savaşta fiziksel güç konuşur. Lucci'nin çok güçlü olduğunu kabul ediyorum ama bir yeni dünya elemanı değil kendisi Luffy'nin eski hali gibi. Adam elindeki banbu' çubuğu ile milleti kırdı geçirdi. Time skip Sanji'ye attığı tek tekmeyle bacağını kırıyordu az kalsın ki Sanji demek bacak gücü demek. Smoker Law'ın kalbini almaya falan çalışıyordu demeye getirdi Oda ama Virgo onu da yendi. Bir tür yenilenme özelliği var. Tank gibi bir şey. Herkes bana gülüyor bunu söylediğimde ama o adada Law olmasaydı Virgo kim varsa yok edebilecek seviyedeydi, Dof buna güveniyordu. Virgo Law'ı halledebilseydi Hasır Şapkaların ipini Virgo çekecekti.
Uğur benle sen heralde aynı mangayı okumuyoruz hacı.Moria Lucci için schibukai seviyesi demedimi daha ne Yeni Dünyası panpaçilo.
Ayrıyaten Vergo Law'ı aşsa bile Hasırşapkaları alamazdı hacı o kadar da deil.Smoker mevzusu ise Vergo kendi ağzı ile dedi sen normalde dövüştüğü gibi dövüşmüyosun.Smoker'ın meyve fazla güçlü olmadığı için Smoker demekki haki ve fiziksel güç kasmış bu 2 yılda ama Vergo kartşısında fiziksel güç yerine meyveye başvuruyodu.
Tamam Vergo koramiral seviyesini yukarı çıkarıyo ama Lucci Vergo ile çok rahat mücadele edip alır Vergo'yu.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@valheru21
Panpa 1 sene Yeni Dünya'da takılıp, koramirale tek atan bir adam var geçen sayıda gördüğümüz. Bu adama çaylak demek bile hata.
Tamam şiçibukailik yüksek bir seviye ama onlar arasında bile bir farklılıkları var koramirallerdeki gibi. Ben hatta Luffy ve Lucci'nin bir çok koramiralden çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum. (iki yıl öncesi için) Yalnız Virgo hakide pro olmuş, rokuşiki ve muhtemelen baya yüksek bir dorikiye sahip birisi. Sanji 2 yıl önce 2000 küsür dorikilik adamı indirmişti. Timeskip ile gelen power up'a rağmen adam az kalsın bacağından oluyordu, bunu kendi kabul ediyor.
Smoker desen zaman sorunu olduğundan kalbi çalmaya çalışıyor. Yalnız gerçek bir savaş verselerdi bile sonuç çok belli. Virgo hem yenilenebiliyor hem de manyakça haki kullanıyor. Smoker'a Sanji'ye bunu yapan birisini ne Luffy ne de Zoro durdurabilirdi.

“One Piece Anketler” sayfasına dön