Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vergo vs Rob Lucci

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Vergo vs Rob Lucci

Vergo
63
65%
Rob Lucci
34
35%

Toplam oy: 97
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Peki beyler Alabasta Arc'da Smoker'ın Crocodile görünce 3,5 atması ve aynı Smoker'in Marineford'da Kairoseki silahıyla G2 ve G3'lü Luffy'i zemine yapıştırmasına ne diceksiniz. Boa Hancock yetişmese ağzına sıçmıştı yani. Kurtuluşu yoktu. Crocodile ve Lucci gibi taşşaklı karakterlere biraz torpil geçmeniz şart. Yoksa çok fena buglar ortaya çıkıyor böyle. :lol:
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Yeni cıkan rakipler eski cıkan rakiplerden her seferinde guclu olacak diye bir kaide yok.Arada illa istisnalar olur..Konuyu acan kişi de bunu istisna kabul etmis ki Vergo ile Lucci yi kıyaslamıs..Shounen manga diyip gecemessiniz bu konuyu..Yarın bir gun Lucci full beden haki ile yeniden cıkarsa karsımıza ne diyeceksiniz? Lucci piyasaya ilk cıktıgında verilen intiba cok farklıydı..Hatta bu bizzat en saglam koramirallerden birinin agzından verilmişti..Yanlısım olabilir..Ben MOmonga diye hatırlıyorum..

Bana kalırsa ben de Vergo alır derim ama arada öle bariz fark olacagını zannetmiyorum..
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

@oZzIiI
.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Portgas D Ace yazdı:@oZzIiI
.
... :huh:
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

oZzIiI yazdı:
Portgas D Ace yazdı:@oZzIiI
.
... :huh:
oZzIiI yazdı: Ulan tartışmaya iyi ki sen katıldın en azından keyif alarak cevap vereceğim.
Tuhaf olan şu, benzer şeyleri farklı yollardan da olsa bende söylemiştim. Cevap alamamayı geçtim birde inceden dokundurma yapmışsın.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Benzer şeyleri farklı yollardan söylemedin kardeşim. Ki ben JiraiyaFlash'ın da söylediklerinin büyük kısmına katılmadığımı belirttim.
Sorun şu ki sen ve forumdaki vs tartışmalarında yorum yapan insanların %90'ı vs tartışmalarında çok yönlü düşünmüyor.
Yarın Vergo'lar Doflamingo'lar çöp olacak gözünüzde tüm vs tartışmlarında tek yiyecekler.
Utkan'a yazdığım şeyde en azından Utkan benim söylediklerimi okuyup dinleyip ona göre cevap veriyor. Kendi yazma sırasının gelmesini beklemiyor.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Ben OP'de 3-4 sefer vs konusunda tartıştım. Basit yorumlarda atmadım. Ama sorun yok benim açımdan.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

iki sene önceki Lucci Vergo yu alır der çekilirim.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Çığlıkat!
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Ankete bak çay demle , tabi 2 yıl öncesinin Luccisi için bu anket. Şimdiki Lucci cp0 başkumandanı, Oda açıklamış. Vergo yu sikine takar gezdirir artık heralde. Ne ezmişiz be :D

https://youtu.be/3mMyOG1BT0w
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Vergo 2 yıl önceki Lucci gibi tonlarca adamı yener.

Aynı anda binlerce Px tekleyecek adam Vergo. Lucci 1 tane Px yener mi bilemedim, yenemez ama, Lucci'yi sevdiğimden Px'yi yener demiştim hatta konusunu açmıştım ama 2 yıl önceki güçler ile 2 yıl sonraki güçler çok farklı. Vergo atomlarına ayırır.

“One Piece Anketler” sayfasına dön