Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto The Movie

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben de filmi yeni izledim. Yorumları görünce beklentimi bayağı düşürmüştüm o sayede beğendim :cheer: Last filminden daha güzeldi. Son iki filmdir byakugan teması olması da ayrı bir hoş (bir işlevi olmasa dahi)
Resim
cakma_madara
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, avatar

İkinci filmi de gösterime girecekmiş, ama Itachi Shinden animesi nedeni ile yapımın yayınlanma tarihi ertelenmiş.
Twitter'dan duyurmuş Shonen Jump.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Az önce izledim. Konu rasengan. Bunu yapabiliyosan sorun yok
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Ben bunu izlememiştim az önce Boruto'nun şu dandik animesinde sınav sonu sahnesinin malum sonunda yine Naruto'nun erkekliğini görünce güzel bir anımı hatırlamışım gibi tat verdi.O küçük sekanslar için hala animedir-mangadır devam ediyorum biriktirip boş anlarımda One Piece falan.Resmen bu veletlerle büyüdük.Büyüdükçe ya hep aynı şeyler oluyor demeye başladık.Ama küçükken bu sekanslarla mutlu oluyorduk.O küçük tatları tekrar yakalabiliyorsun bazen :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Boruto Genel” sayfasına dön