Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto The Movie

KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Download da nanay izleme de. 2. link de patlamış, yav arkadaş kaç kişi açıyor da bir anda bitiyor... http://prntscr.com/8w5wwd
cakma_madara
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, avatar

Allah rızası için birisi link atsın:S!
Şimdiden teşekkürler!
cakma_madara
Favori Anime: naruto, avatar

Tamam,buldum, katproxy.is de var videolar olmadı indirirsiniz. B)

Bu arada film durum hikayesi olarak GÜZEL İŞLENMİŞ!
Aksiyon ise kısıtlı.
En son cakma_madara tarafından 30 Eki 2015 12:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Fişm olsun da çamurdan olsun diyenler için kamera kaydı torrent
http://kickasstorrent.proxyindex.eu/bor ... 79916.html
Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Altyazıyı okuyamadımki filmi yorumlayayım.Ama savaş sahneleri çok sıkıcıydı oraları hemen geçtim.Onun haricinde bir an "lan yoksa...?" oldum o kadar.
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Buradaki son mesajım olarak fikm olmuş diyorum bence komik ve güzeldi. O aşağılamalı vb sahneleri yoktu. Daha kim bilir ne zaman görüşürüz arkadaşlar kendinize iyi bakın hoşçakalın dostlar. Herkese teşekkürler. Beni bu güzel mangatürk ailesine yönlendiren Naruto serisi ve diğer şeylere de teşekkürler. Kimi kırdıysam afola herkese by.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Filmi türkçe altyazı olarak izledim. Diyebileceğin tek şey caponlar mangayı dünyaya pazarlamak için Naruto yu devam ettirir. Dünyada en çok sevilen mangaların başında geliyor. Manga yazarı kimse ilerde başka filmde çıkarır.

Film ile ilgili düşüncem ise kısa bir film ve olaylar çok hızlı ve ayrıntısız basit şekilde anlatılmasıydı.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu Ooutsugi klaninin dumyaya sonradan gelmesi olayi falan bana filler gibi geldi. Kishimoto hayatin var oldugu baska dunyalarin varligindan bahsetti mi herhangi bir yerde?
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Ootsutsuki olayı hikaye bitince ilerde tekrar senaryoya eklerin düşüncesi ile oluşturulmuş birşey gibi geldi. Ne derin bir altyapısı var ne de kurgusu. Sadece çıkıp saldırıyorlar. Tabi düğer boyutlarda var. Yani Dragonball dan farkı bu Dragonball da farklı gezegenler var. Naruto da ise paralel evrenler var Harry Potter dünyası gibi.
cwc_cenk
Favori Anime: naruto

10 üzerinen 9 yıldız olsun çünki 10 kuyrukluyu değil 9 kuyruklunun filmi bu ...

“Boruto Genel” sayfasına dön