Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Oneshot

Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

AceleManga yazdı:
atakanncetin yazdı:İng çoooooook önceden çıktı :D
Ben ingilizceden çevirdiğim için bir yerlerde çıktığını biliyorum da "çoook" derken diğeriyle karıştırmıyorsundur umarım. Boruto Oneshot diye Konohamaru'nun takımını anlatan var, o çıkalı çok oldu ama bu başka ve yeni çıktı diye biliyorum.
Çoooook dediğime takılmayın yahu.Bende çevirinden 2-3 saat önce okumuştum ingilizceyi.
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Benim çok hoşuma gitti ya :D sen o kadar sene hokage olmak için uğraş. Hokage olacağın gün kızından dayak ye :D küçük kızları kızdırmıycan arkadaş sonra çığırdan çıkıyolar. Daha önce gördüm ordan biliyom
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
grimmjowjj
Favori Manga: naruto
bleach
Favori Anime: bleach naruto d gray man attack on titan death note fma brotherhood

Carnage yazdı: Çok eğlenceli bi oneshot olmuş Himawari'nin içinde psikopatı görmek ve Boruto'nun korkması çok hoş şeyler ancak bir eleştirim olcak. Yani bu manga'nın varoluş amacı, isminin kullanıldığı ana karakterin bir gün hokage olması. İnanılmaz zorluklarına şahit olduğumuz 700 sayı boyuncada bu anı bizde Naruto kadar bekledik ve sonunda da oldu. Hokagelik töreninde inanılmaz duygulanmamız gerekirken adam töreni kaçırdı. Yani Pain'i yendikten sonraki tüm köyün onu kabullendiğine benzer sahneleri hep hayalimde canlandırdım olmayınca bozuldum sanırım ama töreni kaçırması ne biliyim yakıştıramadım. Kishi her zaman ki gibi duygusal konuşmaları dayamalı ve epic bir hokagelik töreni yapmalıydı.

Neyse sonuçta Hokage oldu diyip kapatalım.
Naruto zaten 700. Sayıda hokage olmuştu :) üstüne bir de 10 hafta hokage naruto maceraları naruto gaiden çıktı. Baya geri kalmışsınız herhalde.
yeni çalışma...
orijinal
► Spoiler Göster
son hali
Resim

ÜŞÜYORUZ REYİZ
Kullanıcı avatarı
HakaiSou
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Hahaha.Kishimoto yine trolledi be.Millet yıllarca Naruto'dan beklememişmiydi bunu.Yığınla teori yazıldı,sayfalarca tartışıldı.Belki insanlar birbirinin kalbini kırdı bu teoriler yüzünden.Ve sonuca bir bak.

Kishimoto bunu nereye bağlamaya çalışacak bilmiyorum.Madem bu kadar yazmaya meraklıydı neden mangayı bitirdi onu hiç bilmiyorum.Ancak mangada da bahsedildiği üzere Byakugan'ın tarihi Chakra'dan daha eskiye dayanıyor.Sharingan ise onun evrim geçirmiş hali.Kayuya haricindeki Hyuuga'lar(Soyadının Ootsuki olduğunu biliyorum.Belki kocasının soyadını kullanıyordur :) ya da hyuuganın kollarından biridir.Bu konuda bir açıklama varsa bana da aktarırsanız çok sevinirim.) nesiller boyunca safkan bir ırk olmayı başarmıştı.Haliyle nesiller boyunca Byakugan'da hiçbir değişiklik olmadı(istisnai durumlar varsa da bize aktarılmadı).Ve şimdi de yüksek chakra ve bedensel güce sahip Uzumaki genleriyle harmanlandı Hyuuga genleri.Sonuç olarak elimizde yüksek potansiyele sahip 2 tane velet var.Acaba bizi yeni özellikler kazanmış bir Byakugan mı bekliyor?Yoksa bu boş bakan beyaz gözlerin altında bambaşka bir sır mı yatıyor?
Resim Tek parça geldim diye darbe almadım sanma ![/b] Resim
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

grimmjowjj yazdı:
Carnage yazdı: Çok eğlenceli bi oneshot olmuş Himawari'nin içinde psikopatı görmek ve Boruto'nun korkması çok hoş şeyler ancak bir eleştirim olcak. Yani bu manga'nın varoluş amacı, isminin kullanıldığı ana karakterin bir gün hokage olması. İnanılmaz zorluklarına şahit olduğumuz 700 sayı boyuncada bu anı bizde Naruto kadar bekledik ve sonunda da oldu. Hokagelik töreninde inanılmaz duygulanmamız gerekirken adam töreni kaçırdı. Yani Pain'i yendikten sonraki tüm köyün onu kabullendiğine benzer sahneleri hep hayalimde canlandırdım olmayınca bozuldum sanırım ama töreni kaçırması ne biliyim yakıştıramadım. Kishi her zaman ki gibi duygusal konuşmaları dayamalı ve epic bir hokagelik töreni yapmalıydı.

Neyse sonuçta Hokage oldu diyip kapatalım.
Naruto zaten 700. Sayıda hokage olmuştu :) üstüne bir de 10 hafta hokage naruto maceraları naruto gaiden çıktı. Baya geri kalmışsınız herhalde.
Yok yaw Naruto Gaiden'ı okudum tabiki. Ben hokagelik töreninden bahsediyorum. Zaten gaiden'da Naruto konuk oyuncu gibiydi sadece Sarada anlatıldı.
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Acı çekerek ölürsün inşallah kishimoto. Neymiş bir naruto mangası çıkmış, e hadi okuyalım diyoruz; ne o naruto billur oğlanı olmuş, "çok eğlenceli olur tabi kız byakugan açınca ve hokage ye tek atinca hehehe" diye düşünüp çizeceğin mangayi basan dergiye ufleyeyim, ellerin kırılsın da bir daha manga çizeme, taharet alama o ellerle kicin pis yaşa ömrünün sonuna kadar seni, senin çocuklarını çamaşır makinesine atayım kishimoto, seni var ya say yasasına uyup piyasaya süren annenle babani adam smith in cubbesini giyerek öyle bi sikerim ki merkantilistler imana gelir önümde diz çöker tövbe isterler, seni var ya marjinal maliyetin sıfır olana kadar essekler siksin seni orospu çocuğu seni, senin ananın amina marjinal maliyet egrisini sokayim ağzından arz eğrisi çıksın tu amk senin yazacağın çizeceğin mangayi yayınlayan dergi batar inşallah amk evladı seni. Sen var ya inşallah olursun de dostoyevski nin yanına gidersin bi de seni o siker amcik beyinli japon askeri seni.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Çok hoşuma gitti. Himawari'den böyle güzel sahneler beklemiyordum. Bildiğin keyif aldım abisiyle olan sahnelerinden. Ayrıca Shippuuden'de işler ciddileştiğinden beri malum part 1 havasına bi türlü dönememişlerdi. Şimdi artık o ciddi durumları gerektiren olaylar olmadığından yine o eski sıcak ve eğlenceli haline dönmüş gibi. Boruto filmi de öyle olacak gibi. Valla özlemiştik be.

Kapak da ayrı karizma olmuş.
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Sonunda filmin yanındaki manga nete hemen düşüp Türkçe'ye çevrilmiş :D Himawari'de beklediğim byakugan burda verildi ya yine yeter bana.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kirewona
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Naruto,onepiece,bleach

Konu Dışı
Ne bileyim narutoyu bu hallere her ne kadar kızı düşürsede içi acıyan bir benmiyim bilmiyorum bu seriyi 3-5 yıl takip ettim hep beğenirdim savaşlarında sözlerinde gözümde naruto havası iyice sönüyor gerçekten canımı sıkıyor bu durum bu kadar küçük düşürülmez bir ana karakter gerçekten kishi komiklik olsun diye yapıyor olabilir ama bence hiç komik değil tanrısal güçlere sahip birisi ufacık kız tarafından kitleniyor hayır insan diyor bu kaguya malmıydı arkadaş o zaman 2 el atsa yığılsaydı bunlarda her neyse bu seri zaten pain savaşı ile kapanışını yapmıştı :silly: hadi eyvallah bölümde kardeşlerin çekişmeleri narutoyu saymazsak güzeldi narutonun o durumunu cıkarırsak güzel olurdu ama narutoyu gerçekten minato gibi ciddi havalı biri olarak görmek isterdim.
Resim

“Boruto Genel” sayfasına dön