Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto Manga ve Kişi'nin Yeni Projesi

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Hinata da amma cirkin cıkmıs arkadas..
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Manganın sadece başı farklı gerisi Boruto movie ile aynı tamamen. Ninja çağının bittiğini söylüyor acaba yeni bi dövüş tarzı mı olucak manga da ? Naruto ve Sasukeyi öldürücek kadar güçlü olan bi çocugu Boruto hangi gücüyle yenicek merak ediyorum. :D Onun haricinde çizimlere değinmek gerekirse bazı yerler güzel geri kalan berbat derecede kötü. Hinata, Sasuke, minato en çok göze batanlar. Tabi bide 4. sayfada ilk karede Borutoyu bildiğin Naruto gibi çizmiş başta Naruto sandım.
Resim
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

ilk sayfalar dışında bakmamıştım ama şimdi şöle göz ucuyla baktımda, çizimler berbat ötesi be kardeşim
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

Sarada'nın hokage olacağı haberleri beni üzsede boruto serisinin geleceği günü sabırsızlıkla bekliyordum mutlu sona ulaştık. :) Boruto serisini yapanın kişimoto değilde çırağının yapması daha güzle bence nede olsa yeni nesilin serisi olacak değişikliğe gidilmesi daha doğru bir karar. Hadi saradayı hokage yaptınız ya pelerini ? o ne ayak arkadaş ya bari renkli değişik bi pelerin vereydiniz minato-naruto aynı pelerini giydiler sarada ne ayak ?
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Eternax yazdı:Sarada'nın hokage olacağı haberleri beni üzsede boruto serisinin geleceği günü sabırsızlıkla bekliyordum mutlu sona ulaştık. :) Boruto serisini yapanın kişimoto değilde çırağının yapması daha güzle bence nede olsa yeni nesilin serisi olacak değişikliğe gidilmesi daha doğru bir karar. Hadi saradayı hokage yaptınız ya pelerini ? o ne ayak arkadaş ya bari renkli değişik bi pelerin vereydiniz minato-naruto aynı pelerini giydiler sarada ne ayak ?
Derken ? Spoiler felan mı yayınlandı hacı bize de atsana.
Resim
Kullanıcı avatarı
mastermadara12
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist
Favori Anime: Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Bakuman, Full Metal Archemist

Öyle bir Hinata çizmişler ki insanın elinin ayarını s.keyim diyesi geliyor.

http://images.en.yibada.com/data/images ... .png?w=685

Hinata ne zamandan beri tahta göğüs oldu.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

mastermadara12 yazdı:Öyle bir Hinata çizmişler ki insanın elinin ayarını s.keyim diyesi geliyor.

http://images.en.yibada.com/data/images ... .png?w=685

Hinata ne zamandan beri tahta göğüs oldu.
https://www.youtube.com/watch?v=Du5sU4kScng

14-15 yaşlarında duruyor, hemde şu çizimle arasında o kadar fark var ki;

http://www.turkcraft.com/Naruto/700/4

Asistanı rezil ediyor seriyi, amk Kishi'sinin sikinde değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
cheleby
Favori Manga: naruto
Favori Anime: death note,naruto

bu manganın türkesi yok mu?
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Naruto öldü mü? Jiraiya'nın kalbi sızlıyor olsa gerek.

Böyle bi çöplüğü asla okuyacağımı sanmıyorum, tek bölümünü bile okumadım yorumlardan öğrendim.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Anka24 yazdı: 06 Nis 2017 19:31 Naruto öldü mü? Jiraiya'nın kalbi sızlıyor olsa gerek.

Böyle bi çöplüğü asla okuyacağımı sanmıyorum, tek bölümünü bile okumadım yorumlardan öğrendim.
Animenin ilk 5 dakikasında 7'nci hokage (Naruto'yu) hallettim diyor bebenin biri, birde konoha yerle bir olmuş gözüküyor :silly:

“Boruto Genel” sayfasına dön