Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Violet Evergarden - Tanıtım -

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

Serinin MAL Puanı: 8,6

Serinin çıkış tarihi: 2018

Bölüm sayısı: 13 + 1 özel bölüm. Filmi de geliyor yakında.

Konusu

Violet, küçüklüğünden itibaren bir "silah." olarak savaş makinası haline getirilmiş bir kızdır. Ünlü bir aile olan Bougainvillea ailesinden Dietfried, Violet'i yakalar ve kardeşi yüzbaşı Gilbert'e hediye eder. Ancak Gilbert Violet'e bir silah gibi değil, yol arkadaşı gibi davranır ve sahip çıkar. Violet ise tüm yaşamını Yüzbaşı Gilbert üzerine kurar ve korur kollar. Bir gün bir muharebede Yüzbaşı Gilbert yaralanır ve ortadan kaybolur.. Violet ise kollarını kaybetmiştir ve protezlerle yaşamaya başlamıştır. Yüzbaşını kaybeden Violet, Yüzbaşının kaybolmadan önce onu söylediği son sözlerin anlamını öğrenmek ister. Ve bir mektup kuklası olarak insanların duygularını kağıtlara aktarmaya başlar. Ancak Yüzbaşını yine de unutamaz.

Kişisel yorumum,

Epey hoş, insanın içini ısıtan bir seri. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
En son Outlaw tarafından 22 Kas 2019 20:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Şu boktan seri-

Şaka şaka bu cidden güzel izleyin. Tek eksisi Violet'in dış görünüş olarak çok klişe bir tasarıma sahip olması.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 08 Ağu 2018 21:04 Şu boktan seri-

Şaka şaka bu cidden güzel izleyin. Tek eksisi Violet'in dış görünüş olarak çok klişe bir tasarıma sahip olması.
Valla tam küfürü yiyordun, iyi toparladın Emre.
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

''Yanan sadece o kız değil.Ben de ,sen de.....Yüzeyde sönmüş gözükseler de o yanıkların izleri hep kalıyor.''(Claudia Hodgins)
:evil:
Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

SilverMask yazdı: 20 Kas 2019 22:08 ''Yanan sadece o kız değil.Ben de ,sen de.....Yüzeyde sönmüş gözükseler de o yanıkların izleri hep kalıyor.''(Claudia Hodgins)
Resim
Ya bu seriye ben de başlamak istiyorum ama devam eden birşey mi anime ya da novel seklinde? Bitmiş bir seri diye başlayıp manga ile devam etmem gereken çok vaka oldu. :D

Bu arada hoşgeldin. 🎈
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

ugur_tatli yazdı: 20 Kas 2019 22:26
SilverMask yazdı: 20 Kas 2019 22:08 ''Yanan sadece o kız değil.Ben de ,sen de.....Yüzeyde sönmüş gözükseler de o yanıkların izleri hep kalıyor.''(Claudia Hodgins)
Resim
Ya bu seriye ben de başlamak istiyorum ama devam eden birşey mi anime ya da novel seklinde? Bitmiş bir seri diye başlayıp manga ile devam etmem gereken çok vaka oldu. :D

Bu arada hoşgeldin. 🎈
@Outlaw açıklamasında belirtmiş,anime bölüm sayısını ve yanlış hatırlamıyorsam Nisan 2020'de filmi gelecek.Bir Light novel uyarlaması.
Bana göre çok iyi bir yapım olmuş.Her türlü izlenir :evil:

Hoş bulduk :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Resim yenilendi.
Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön