Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 2. Sezon

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

MRTFR yazdı: 09 May 2019 08:42 Bölüm 5
► Spoiler Göster
Guncele yetismez bence. ( Bu sahneyi de unutmusum bu arada. lol Mangada bu bolumleri okuyali baya oluyor. :laugh: )
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Suiryu gosteris yapmaya basladi. Guzel Fubuki'miz kirbaclandi ama. :(
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

6. Bölüm

Çok hızlı ilerliyor ya, izledigimden ne birşey anlıyorum ne de zevk alıyorum. Saitama vs Suiryu gibi epik bir dövüş iki saniye sürdü. :(
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

ugur_tatli yazdı: 21 May 2019 20:59 6. Bölüm

Çok hızlı ilerliyor ya, izledigimden ne birşey anlıyorum ne de zevk alıyorum. Saitama vs Suiryu gibi epik bir dövüş iki saniye sürdü. :(
tamamen şirketin kalitesizliği. ilk sezon çok daha iyiydi seri. şimdi sanki aceleye getiriyorlar gibi mangada olan bir çok espiri havada kalıyor. sahneler hep kesik kesik. izlerken manga aklıma geliyor sahneleri göremeyince bir şaşkınlık oluyor. Saitama'nın götüyle vurduğu sahnede mangada okuduğum tadı alamadım. mangada daha iyi yansıtmışlardı. Suiryuu'nun dönerek vurmasına atıfta bulunup " sen dönünce karizma diyorlar ben yapınca da saitama derler mi?" diyordu belki çeviri hatasıdır ama mangada daha çok güldüğüm kesin.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 21 May 2019 23:10
ugur_tatli yazdı: 21 May 2019 20:59 6. Bölüm

tamamen şirketin kalitesizliği. ilk sezon çok daha iyiydi seri. şimdi sanki aceleye getiriyorlar gibi mangada olan bir çok espiri havada kalıyor. sahneler hep kesik kesik. izlerken manga aklıma geliyor sahneleri göremeyince bir şaşkınlık oluyor. Saitama'nın götüyle vurduğu sahnede mangada okuduğum tadı alamadım. mangada daha iyi yansıtmışlardı. Suiryuu'nun dönerek vurmasına atıfta bulunup " sen dönünce karizma diyorlar ben yapınca da saitama derler mi?" diyordu belki çeviri hatasıdır ama mangada daha çok güldüğüm kesin.
Yapan şirket kalitesiz bir şirket değil. Gayet iyi işleri var, nedense bu sefer beceremediler.

https://myanimelist.net/anime/producer/7/JCStaff
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Bravo J.C. Staff, 8. bölüm çok tadında oldu. Mangadan birkaç kare kesmişler ama bir bölüme sığdırmak için. O kadarı da olur.
Suiryu'ya acıdım. :(

Saitama son sahnede acayip epikti. :woohoo:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Her hafta "Tamam artık animasyonlar bundan daha boktan olamaz." diyorum herifler her bölüm level atlıyor. Gülmek için izliyorum sırf.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

_[Emre]_ yazdı: 29 May 2019 04:42 Her hafta "Tamam artık animasyonlar bundan daha boktan olamaz." diyorum herifler her bölüm level atlıyor. Gülmek için izliyorum sırf.
Hikaye akışı gayet güzelleşmesine rağmen ilk sezonun tadını vermiyor animesi. Birçok sahneyi harcadılar mangada var animede yok. Halbuki ilk sezonda çok bir mangayla anime arasında fark yoktu. Ben 2. sezonu hiç beğenmedim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

French Open yüzünden bölüm haftaya ertelenmiş. :(
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27

ugur_tatli yazdı: 04 Haz 2019 21:38 French Open yüzünden bölüm haftaya ertelenmiş. :(
Zaten çok başarılı değil animesi bence yayınlamamaları o kadar da sorun değil. 2. Sezonu keşke ilk sezonu yapan şirket ele alsa tekrardan.

“One Punch Man Anime” sayfasına dön