Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kai vs Kinomiya

Moderatörler: memoww, Pinco

Kai vs Kinomiya

Kai
10
59%
Kinomiya
5
29%
Berabere
2
12%

Toplam oy: 17
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Evet arkadaşlar bi nostalji yapayım dedim. Çocukken izlerken gaza gelip izlediğimiz animelerden. Beyblade cidden ne günlerdi ha..
Fazla saçmalamadan ana konuya geçeyim. Bildiğimiz gibi Beyblade'in eski takımında 3 sezonu vardı. 1. sezonda Kinomiya şampiyon olmuştu. İkinci sezonda Yine Kinomiya şampiyon olmuştu. 3. Sezonda Kai ile berabere kalmışlardı. Şimdi konu şu sizce genel olarak Kai mi daha iyi beyblade sahibiydi Kinomiya mı?
Bildiğiniz bilgileri harmanlayabilirsiniz.

Bence Kai daha iyiydi ve açıkça Kon Lei ile Max ikisi bir gelse bile son sezondaki Dranza yı yenemezlerdi.

Resim

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kai reis alır. Siyah Dranza diye bi beyblade'i vardı o aklıma geldi. Fenaydı ya.

3. sezonu tam hatırlamıyorum, malum ne düblajı var,(varsa da ben bilmiyorum.) ne de Türkçe alt yazısı..
Resim
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Bende oyumu Kai den yana kullanıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Kai reis der geçerim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto

Panpa sabahları atv de verilmişti Taichi diye Kırmızı kafalı biri vardı onla ikiliydi Kinomiya. Hatta Kai'de rus takımına geçmişti tekrardan Yuri ile ortaklardı. Kai ve Tyson Kinomiya son savaşta berabere kaldılar ve ikiside dünya şampiyonu ilan edilmişlerdi. G- revolution. Siyah Dranza'yı girdirmiyorum olaya onu girdirsem iki tane Dragon siker. Ama Kai'nin son sezondaki beyb seviyesi Siyah Dranzaya yakın seviyede olmuştu, alayını biçip geçiyordu hatta.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Keskinkılıç yazdı:Panpa sabahları atv de verilmişti Taichi diye Kırmızı kafalı biri vardı onla ikiliydi Kinomiya. Hatta Kai'de rus takımına geçmişti tekrardan Yuri ile ortaklardı. Kai ve Tyson Kinomiya son savaşta berabere kaldılar ve ikiside dünya şampiyonu ilan edilmişlerdi. G- revolution. Siyah Dranza'yı girdirmiyorum olaya onu girdirsem iki tane Dragon siker. Ama Kai'nin son sezondaki beyb seviyesi Siyah Dranzaya yakın seviyede olmuştu, alayını biçip geçiyordu hatta.
İzleyememiştim işte, sonra netten 2-3 bölüm düblaj-alt yazı falan buldum gerisini takip edemedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Berabere diyorum.Bende Tsubasa anketi mi açsam.Nostaljik güzel oluyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto

Bende aradım bulamadım ingilizce izledim tekrardan ama zevki çıkmadı :lol: Tr dublaj lazım dediğin gibi o manyak bişeydi hakemin bağırışı gaza getirişi falan. En güzel sezonu yalnız ilk sezondu itiraf edeyim. Hatta Kai ilk başta Takao'ya tek atmıştı ilk tanıştıklarında B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Kai'nin sözlükte cool kelimesinin yanında fotoğrafı vardır. Öyle cooldu ki. Öyle böyle değil çok cooldu. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool.
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kai, şuana kadar gördüğüm tüm çizgifilmler arasında en karizmatik olan kişilerden biridir belki çocuk gözüyle öyle gözükmüştür bana bilmiyorum. Bunun dışında Takao'dan hep daha güçlü görmüşümdür, ilk karşılaşmalarında tek atması olsun(kırdı diye anımsıyorum da neyse) sanırım ikinci karşılaşmaları da berabere yada Kai'nin galibiyeti ile bitmişti. Ben onu hep Takao'dan daha güçlü gördüm oyum ona gitti.
En son Sae tarafından 02 Şub 2014 04:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön