Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kai vs Kinomiya

Moderatörler: memoww, Pinco

Kai vs Kinomiya

Kai
10
59%
Kinomiya
5
29%
Berabere
2
12%

Toplam oy: 17
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Quasar yazdı:Kai'nin sözlükte cool kelimesinin yanında fotoğrafı vardır. Öyle cooldu ki. Öyle böyle değil çok cooldu. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool. Cool.
Valla ne yalan söyliyim, şimdi Kai tipi karakterler pek hoşuma gitmiyor.(Bazı istisnalar mevcut.) Ama çocukken hayran kalmıştım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Sae yazdı:Kai, şuana kadar gördüğüm tüm çizgifilmler arasında en karizmatik olan kişilerden biridir belki çocuk gözüyle öyle gözükmüştür bana bilmiyorum. Bunun dışında Takao'dan hep daha güçlü görmüşümdür, ilk karşılaşmalarında tek atması olsun(kırdı diye anımsıyorum da neyse) sanırım ikinci karşılaşmaları da berabere yada Kai'nin galibiyeti ile bitmişti. Ben onu hep Takao'dan daha güçlü gördüm oyum ona gitti.

Tek atmayı yanlış yorumladım ama 15 saniye sürmedi iki çarpıştı sonra havaya yüksel ve tam ortadan 1000 parçaya ayır. Üstelik Kutsal canavarı çıkarmadan kırmıştı. Sonra kutsal canavarı açtılar berabere bitti, ama Kai şaşkınlıktan tam gücünü veremedi yoksa kutsal ejderha kontrol etme işinde çok daha prof tu Tyson a göre. En 5.bölümde turnuvada yendi Kai yi işte öyle böyle :evil:

Dipnot : Kai'yi Sasuke'ye benzetiyorlar ben hiç benzetemiyorum nedense.
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Kai hem adamın dibiydi hemde adam herşeyden öte cool'du ya B)
Kullanıcı avatarı
drklas
Favori Manga: Naruto,Katekyo Hitman Reborn,Toriko,One Piece,Bleach
Favori Anime: Naruto,Hellsing,Katekyo Hitman Reborn,One Piece,Bleach

Gucleri arasinda neredeyse hic fark yok ama cok zorlarsalar anca birbirlerini yenerler diye dusunuyorum.
Resim Resim
Wlaxrıl
Favori Anime: One Piece

Kai yi daha çok severim ama 3. sezonda 1 kere berabere kalıyolar ondan sonra bidaha çarpıştıklarında Kinomiya kazanıyordu . En son izledıgımın üstüne baya bi zaman geçmiş
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto
Favori Anime: Naruto

Wlaxrıl yazdı:Kai yi daha çok severim ama 3. sezonda 1 kere berabere kalıyolar ondan sonra bidaha çarpıştıklarında Kinomiya kazanıyordu . En son izledıgımın üstüne baya bi zaman geçmiş
Kinomiya'nın olay yürekten savaşması son anda milim kazandığı vs den daha güçlü sonucunu çıkaramayız İlk sezondada aynısı oldu iki beyb aynı anda dışarı çıktı ve hala dönüyorlardı tek fark kai ninki saha dışında Kinomiya nınki saha içindeydi. Yürek dedim çünkü Max denen çapulcu eziğin tekiyken değilken Amerikan takımının kaptanıyla yaptığı dövüşte bulunduğu gücünü 8 kat aşmıştı ve rakibini yenmişti.. Yoksa farkedersen dostluk maçı yaparlarken falan hep Kai eziyordu işte asıl beyb seviyeleri orada belirtiliyordu arkadaşlık cesaret inatla kazanacam olayı olmasa her türlü Kai yani.
Resim
Kullanıcı avatarı
IITheLoSTII
Favori Manga: Rainbow, One Piece, Naruto, Shingeki No Kyojin, Fairy Tail, Onani Master Kurosawa
Favori Anime: One Piece, Naruto, Shingeki No Kyojin, Fairy Tail, Bleach

kai :evil:
Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön