Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Thor vs Hulk

Moderatörler: memoww, Pinco

Sizce Kim Kazanır?

Thor
18
50%
Hulk
15
42%
Berabere
3
8%
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 36
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Tector yazdı:Thor Hulk'tan güçlü mü Lol.:D

Çizgi romanda mı okumuyorsunuz açık ara Hulk Thor'un Asgard da hemde eline veriyor çekici.
Hulk mjholniri kaldıramıyor ama Thor'daki zeka yoksunluğu ve duygusallık kimsede yok güç var beyin 0.

Hulk temiz şekilde acımadan oyar.
Hangi seriden bahsediyorsun bilmiyorum ama genelde bu iki karakter aralarında sürtüşür.Ve dövüştükleri zaman ise Thor mjolnir kullanmaz çünkü Thor Bruce Banner'a ve Hulk'un cengaver kişiliğine saygı duyar bu yüzden fiziki olarak mücadele ederler.Fiziksel olarak da Thor'un Hulk'u yenebilmesi gerçekten zor.

Ayrıca zeka olarak karşılatırırsam Thor 4/10 Hulk ise 2/10 tür.
Asgarda eline verme olayı Hulk vs Thor serisi ise hayatımda öyle dandik bir seri görmedim ben.(Marvel Zombileri var aslında) :lol:
Tector
Favori Anime: --

Marvel serisinde karakter gücü paraya dayanır, Hulk serisinde Hulk yenilmez gibidir(tabi üstün karakterleri saymıyorum ) çünkü Marvel üzerinden prim yapabiliyor.

Marvelde kim çok para getiriyorsa o şişirilir ve okuyucuya sunulur , bu yüzden Hulk her türlü alıyor.
Animesi çekildiğinde bile gösterildi ki Hulk'un daha çok ekmek çıkaracak karakter olduğudur o anime bizzat Marvel'e ait :
http://marvel.com/videos/watch/453/hulk_vs_thor_trailer
http://marvelanimated.wikia.com/wiki/Hu ... or_(Video)

Tam versiyonunu aratıp bulabilirsiniz .

Yalnız üstte dediğim gibi bu Marvel para için her karakteri istediği gibi bükebilir Thor'da belki Hulk'u alabilir , bu getireceği moneye bağlı yoksa standart şartlarda Hulk daha güçlü.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Tector yazdı:Marvel serisinde karakter gücü paraya dayanır, Hulk serisinde Hulk yenilmez gibidir(tabi üstün karakterleri saymıyorum ) çünkü Marvel üzerinden prim yapabiliyor.

Marvelde kim çok para getiriyorsa o şişirilir ve okuyucuya sunulur , bu yüzden Hulk her türlü alıyor.
Animesi çekildiğinde bile gösterildi ki Hulk'un daha çok ekmek çıkaracak karakter olduğudur o anime bizzat Marvel'e ait :

Yalnız üstte dediğim gibi bu Marvel para için her karakteri istediği gibi bükebilir Thor'da belki Hulk'u alabilir , bu getireceği moneye bağlı yoksa standart şartlarda Hulk daha güçlü.
Panpa öyle değerlendirme kıstası olmaz. Paraya dayanır dersek burada konusmanın anlamıda kalmıyor aslında. İkisininde gücü ve zayıflıklarını belirtip ona göre yorum yapmak lazım.

Batman çoğu karakteri çüküp atıyo cizgi romanlarda ona bakarsan, sümüklü jokerle zor başeden adam alayına atar alayına gider yapıyor.

Fakat bizim karşılaştırma kıstasımız eşit değerlendirme, sadece hulk çizgi romanında o koymuş, diğerinde bu koymus olmamalı.

3 tane marvel serisi izledim son 1 haftada, hulk vs thorda, thor hiçte hulka düşmanlara daldıgı gibi dalmıyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Tector yazdı:Marvel serisinde karakter gücü paraya dayanır, Hulk serisinde Hulk yenilmez gibidir(tabi üstün karakterleri saymıyorum ) çünkü Marvel üzerinden prim yapabiliyor.

Para olaylarını katacaksan o zaman bizim bunları tartışmamamız lazım.Marvela bugüne kadar en çok para kazandıran karakter Spidey ama gel gör ki Cap. Spidey'i fena dövüyor Civil war-Spiderman serisinde.

Ayrıca attığın videodaki çizgi sinemayı(artık ne deniyorsa :D) yıllar önce izlemiştim öyle dandik ki çizgi romanlarla hiç alakası yok.Kaç yıldır çizgi roman okuyorum Hulk'un Thora karşı bir üstünlüğünü göremedim.Ayrıca World of Hulk ki Hulk'un en güçlü hallerinden biridir o seride Thor yok yazarlar bilerek hikayeye dahil etmediler. Thor Mjöllnir'i Hulka karşı öldürme isteği ile kullanırsa yenilme ihtimali çok düşük.

Çizgi filmler ve sinema filmleri hangi karakter popiler ve seviliyor ise onu üstün gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tector yazdı:Thor Hulk'tan güçlü mü Lol.:D
Hulk farklı versiyonları olan her versiyonunda da gücünün ölçülebilir limiti olan hiç bir özel power house bulundurmayan bir brawler(pataklayıcı)
Thor bir Tanrı 9 diyarın koruyucusu ve de kosmik+mistik güç birleşimi (Hulk sadece sci-fi karakter)
Thor daha hızlı, belki brutal olarak daha güçlü değil ama daha dayanıklı, daha bilgili (100.000 yılların tecrübesi)
Büyü, Kosmik alanda kendine has jutsuları var
Uçabilir hem de bayağı hızlı sanıldığının aksine çekiçsiz de uçabilir.
Harika OK Balta,mızrak ve kılıç kullanır.
Mjollnir desen ap ayrı bir mesele...

lol diyecek ne derecede comicnerd'sin bilemedim ?! Hulk Vs serisi izleyip gidip 12 yaş sınıfı için yazılan marvel serileri okuyup burada bize siz hiç mi okumuyorsunuz diye nutuk mu atacaksın ..One Piece'de ki yorumlarını genel anlamda beğendiğim biri idin ama şu aşağılayıcı ve de oldukça donanımsız, kaynaksız mesajınla beni bir nebze üzdün denilebilir.
Tector yazdı:Çizgi romanda mı okumuyorsunuz
Yok ya öyle lüzumsuzca sayfalarca tanıtımlar yaptık bir ay da 1000 lerce sayfa hiti aldık 90 küsür sayfalık topic yarattık oradan adminimiz de sağolsun kendi bölümümüze kavuştuk arzu ve emekler sonucu ama aslında gram anladığımız yok...Bilseydik buralarda olduğunu sana bırakırdık ahbabım hepsini
Tector yazdı: açık ara Hulk Thor'un Asgard da hemde eline veriyor çekici.(animesi bile var izleyin)
Hulk mjholniri kaldıramıyor ama Thor'daki zeka yoksunluğu ve duygusallık kimsede yok güç var beyin 0.(Gerçi çekici kaldırdığı gösterildi ama o ayrı olay)
Hulk Vs animatik filmini izleyerek burada feat. yardırıyorsun. Anime olmayan şeye anime diyorsun... En diktiridoktan serilerden biri için burada Comic's God atarı yapıyorsun
Tector yazdı:Hulk temiz şekilde acımadan oyar.
Hıhı reyiz :evil:

Öncelikle senin acımadan oyar dediğin ''Standart'' Hulk'u Captain bile tanklayabiliyor.
[thumbnail]http://www.captainamericalibrary.com/su ... idey-l.jpg[/thumbnail]

Hulk Silver Surfer'a dalınca:
Resim

Thor dalınca:
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... 04_24b.jpg[/thumbnail]
Surfer son karede diyor ki Benim barındırdığımdan daha büyük bir kuvvet barındırıyor kendisinde diyor Thor için, Ama bana karşı kullanmamayı yeğliyor diyor. Yani Adam tanrı güç seviyesi sabit değil Hulk gibi :)
Bu da Silver ile daha güncel bir dövüşünden
[thumbnail]http://media.comicbookmovie.com/images/ ... r_0003.jpg[/thumbnail]

Burada Odin&Thor vs Sufer&Galactus yaşanıyor Thor Surfer'ı sürf tahtasından düşürüyor, yüzünü çatlayıyor(hani her kozmik enerjiyi emen cildini) ve de Galactus'a öyle bir çakıyor ki kafası dönüyor.

Zamanında Hulk'u öldüren bildiğin ''öldüren'' kızıl hulk Thor ile kapışırsa
[thumbnail]http://i388.photobucket.com/albums/oo32 ... Rulk10.jpg[/thumbnail]
Yine aynı Kızıl Hulk Thor'un çekicini kaldırmayı denediğinde
[thumbnail]http://1.bp.blogspot.com/_Lfi93KiTt0s/T ... mu7388.png[/thumbnail]

Yine Standart Hulk'tan güçlü olan ve onu öldüren Kızıl Hulk kara deliğe doğru çekilirken onu uçarak Thor alıyor ve de eforsuzca kurtarıyor. Bir kara delik yokmuş gibi uçuyor.
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... _super.jpg[/thumbnail]

Burada Thor ile dövüşürken son karede Thor Mjollnir'i eline alınca Hulk'un hiç adamdan korkmaz ama seni herhangi bir adam değilsin Yıldırımın Tanrısısın diyor yani
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... page21.jpg[/thumbnail]

Adamın attığı mjollnir, ekvatoru değil, dünyayı değil, tüm galaksiyi dolaşıp eline 60 saniye sonra geliyor Thor'un kendisinden hızlı
[thumbnail]http://i388.photobucket.com/albums/oo32 ... dsWoul.jpg[/thumbnail]

Thor 1000 dünyanın rüzgarlarını çağırıp burada devasa bir enerji yüklemesi ve elementsel patlama yaratıyor.
[thumbnail]http://media.animevice.com/uploads/0/62 ... _super.jpg[/thumbnail]

Sıradan Hulk ile hemen hemen eşit güçte olan DC karakteri Solomon Grundy Adalet Birliğinin Superandroiti ve de özel gücü fırtına ve hortum yaratmak olan Red Tornado karşısında ne oluyor bakalım:
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... 56-url.png[/thumbnail]

Sen düşün 1000 dünyanın(diyarın) rüzgarı tekniğini B) Thor Bruce Banner'a ve Hulk'un cengaverliğine saygısından her zaman tekme tokat dövüştü Hulk ile nadiren yıldırım ama asla tanrısal özelliklerini kullanmadı

Burada da bitfrost ulaşımı olmayınca Asgard'a yardıma gitmek için (başka diyardan) Thor kolunu o kadar güçlü ve de hızlı bir şekilde çeviriyor ki adam solucan deliği yaratıp milleti asgard'a yolluyor ''HULK SMASH'' demeye benzemez bu işler
[thumbnail]http://i388.photobucket.com/albums/oo32 ... ion185.jpg[/thumbnail]

Burada da hızı ışıktan 5000 kat hızlı bir yaratığı yakalıyor (ha bu o anlık bir patlama idi Thor her zaman bu kadar hızlı değil ancak Hulk'tan çok çok çok çok hızlı
[thumbnail]http://i1238.photobucket.com/albums/ff4 ... 18copy.jpg[/thumbnail]
Tector yazdı:Ayrıca World War Hulk'ta adam Sentry ile kapışıyorken Thor'a mı yenilecek.
Konuyu açan kişi karakterleri standartlarında karşılaştırıyoruz demiş, bende sana King Thor(Tüm Odin Force a erişimi olan hali) gelir Tüm Hulk versiyonları birleşip gelse yine sıkıntı olmaz adam odinden güçlü oluyor zaten :)

Resim

Not: lütfen bir konuda hemen herkesi ayıplamak, küçük düşürmek yerine herkesi en az kendimiz kadar yeterli diye düşünerek muhabbete başlayalım...
Ve bir daha da siz hiç mi okumuyorsunuz ya falan diyen diye lafa dalmayalım hiç hoş bir durum değil çok kırıcı çok da gereksiz..Anlamı bile yok, okumasak bunca emek olmaz. Kimse kulaklarıyla kürek çekerek atlantiği boydan boya geçme derdine girmesin :) Tolerans ve özsaygı çok şey değil adostlar :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kardaşım ne yazmışsın, ne kadar kaynak atmışsın. Maşallah maşallah. Bu araştırma olayını bilime ayırsan dünyaları fethedersin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Tector
Favori Anime: --

Şimdi karşılaştırmaya bakış açısı:
Thor Odin oğlu yarı tanrı bir karakter ,Hulk ise standart diye direk fiziksel güçle yumrukla savaşan bir yeşil dev diye kısıtlanmış , Thor çıksa havaya şimşek ata ata yener , nasılsa hayal gücümüze kalmış değil mi?
Ben bu kapışmayı ele alırken Marvel evreninde 2 karakterinde bulunduğu hali ele alırım.
Hulk'un niye standart diye kısıtlandığını anlamadım.
Thor elinde mjholnirle zaten istediği gibi uçup kaçıp şimşek atabilecek avantajda ama yerde 500 kiloluk kaba kuvvetle dövüşen adamla savaşı kısıtlıyorsunuz zaten.

Uznca araştırmışsın eyvallah mesajıma alınmışsında kusura bakma şaka amaçlı bir mesajdı zaten art niyetim yoktur kesinlikle.Ha öyle düşünüyorsan ne diyeyim zaten mesajında inceden giydirmişsin alınmadım , çünkü mesajımı yanlış anlamışsanda cevap hakkın doğmuş kullanmışsın. ;)

Ama bak marvelin yada dcnin temeli bu sen hangi seriyi okuyorsan onun ana karakteri kraldır.
Şimdi bu kıyaslamyı yapmak sizin dediğiniz gibiyse baştan Marvel'in temeline aykırdır, çünkü bir karakterin hiçbir zaman standart gücü yoktur sizde çok iyi bilirsiniz.Çizerin o anki durumu ve isteği doğrultusunda değişir.Diyorsunuz ki o zaman niye tartışıyoruz birşeyler ortaya koyalım doğrudru ama ben sadece Marvel'in şu an ki durumuna bkarak Hulk derim kişisel görüşüm kazanacağıdır.
Thorbuster yapmış Ironman ile savaşırken Thor üstte yazdığın kozmik güçleriyle pekala rahatça yamultabilirken Tony'i bildiğin kapışıyorlar çünkü o an öyle olması gerekiyor.Thor'un gücüne bakarsak Thorbuster felan havada kalır.

Superman diyoruz adam Batman'a bir koysa direk iç organlarını içerden ezerek gebertir ama Batman okurken herif Superman' canında bezdiyor niye çünkü öyle olması gerekiyor.
Batman ile Superman analizi yap misal Superman'ı okuyan adam derki Batman gitsin kumda oynasın kale yaparken inşaat çimentosu kullansın.
Thor'un bu savaşta Superman'dan farkı yok çünkü herif kozmik yeteneklere sahp bi kere mutant değil.Voidi yarmış biri.
Bak bir örnek daha Magneto ile Ironman'ı kıyasla Magneto Ironman'ı bildiğin yamultur ama iş öyle olmuyor.
O kadar güç araştırması yapılır ki Ironman'a %1 bile şans tanınmaz.

Bu karşılaştırmada Hulk'un Thor ile aynı serideki çizgi romanlarına kıyasla kazanacağını düşünüyorum .
Bu karşılaşmayı ben direk seri üzerinden değerlendiririm.
Güç kıstası değerlendirmesinde direk konu içinde Thor'un maharetlerini yaz birde Hulk'un analizini yaparsan bile Thor'un üstte yazdığın mesajdaki değerlerle her türlü üstün göründüğü ortadayken(ışık hızından 5000 kat hızlı adamı yakalamış bir yeteneği olan karakterle Hulk'un kapışması bile olağan değil zaten) bunlar çizgiromanlarda sürekli denk çizilip savaştırılan karakterlerdir.

Yani çizgiromandaki durumlarına bakarak ben Hulk ile Thor kapışırsa alır diyorum gerisi size kalmış.
Zira karşılaşmayı sizin dediğiniz gibi yapmak bile Marvel dünyasına aykırı durum.
Direk yazara çizere sorulsa bile güç kıstaso yapılamaz bir sonuç vermez , veremz.

Umarım yazdığım net anlaşılmıştır illa Thor hızlı Hulk yavaş Thor da çekiç var Hulk yumrukla çekice vuramaz diyorsanız üstte dediğim gibi Thor uçarak yağdırsın şimşekleri zaten her ne kadar dayansada Hulk uçamadığı için sonuç belli.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tector yazdı:Şimdi karşılaştırmaya bakış açısı:
Thor Odin oğlu yarı tanrı bir karakter ,Hulk ise standart diye direk fiziksel güçle yumrukla savaşan bir yeşil dev diye kısıtlanmış , Thor çıksa havaya şimşek ata ata yener , nasılsa hayal gücümüze kalmış değil mi?
Ben bu kapışmayı ele alırken Marvel evreninde 2 karakterinde bulunduğu hali ele alırım.
Hulk'un niye standart diye kısıtlandığını anlamadım.
Thor elinde mjholnirle zaten istediği gibi uçup kaçıp şimşek atabilecek avantajda ama yerde 500 kiloluk kaba kuvvetle dövüşen adamla savaşı kısıtlıyorsunuz zaten.

Uznca araştırmışsın eyvallah mesajıma alınmışsında kusura bakma şaka amaçlı bir mesajdı zaten art niyetim yoktur kesinlikle.Ha öyle düşünüyorsan ne diyeyim zaten mesajında inceden giydirmişsin alınmadım , çünkü mesajımı yanlış anlamışsanda cevap hakkın doğmuş kullanmışsın. ;)

Ama bak marvelin yada dcnin temeli bu sen hangi seriyi okuyorsan onun ana karakteri kraldır.
Şimdi bu kıyaslamyı yapmak sizin dediğiniz gibiyse baştan Marvel'in temeline aykırdır, çünkü bir karakterin hiçbir zaman standart gücü yoktur sizde çok iyi bilirsiniz.Çizerin o anki durumu ve isteği doğrultusunda değişir.Diyorsunuz ki o zaman niye tartışıyoruz birşeyler ortaya koyalım doğrudru ama ben sadece Marvel'in şu an ki durumuna bkarak Hulk derim kişisel görüşüm kazanacağıdır.
Thorbuster yapmış Ironman ile savaşırken Thor üstte yazdığın kozmik güçleriyle pekala rahatça yamultabilirken Tony'i bildiğin kapışıyorlar çünkü o an öyle olması gerekiyor.Thor'un gücüne bakarsak Thorbuster felan havada kalır.

Superman diyoruz adam Batman'a bir koysa direk iç organlarını içerden ezerek gebertir ama Batman okurken herif Superman' canında bezdiyor niye çünkü öyle olması gerekiyor.
Batman ile Superman analizi yap misal Superman'ı okuyan adam derki Batman gitsin kumda oynasın kale yaparken inşaat çimentosu kullansın.
Thor'un bu savaşta Superman'dan farkı yok çünkü herif kozmik yeteneklere sahp bi kere mutant değil.Voidi yarmış biri.
Bak bir örnek daha Magneto ile Ironman'ı kıyasla Magneto Ironman'ı bildiğin yamultur ama iş öyle olmuyor.
O kadar güç araştırması yapılır ki Ironman'a %1 bile şans tanınmaz.

Bu karşılaştırmada Hulk'un Thor ile aynı serideki çizgi romanlarına kıyasla kazanacağını düşünüyorum .
Bu karşılaşmayı ben direk seri üzerinden değerlendiririm.
Güç kıstası değerlendirmesinde direk konu içinde Thor'un maharetlerini yaz birde Hulk'un analizini yaparsan bile Thor'un üstte yazdığın mesajdaki değerlerle her türlü üstün göründüğü ortadayken(ışık hızından 5000 kat hızlı adamı yakalamış bir yeteneği olan karakterle Hulk'un kapışması bile olağan değil zaten) bunlar çizgiromanlarda sürekli denk çizilip savaştırılan karakterlerdir.

Yani çizgiromandaki durumlarına bakarak ben Hulk ile Thor kapışırsa alır diyorum gerisi size kalmış.
Zira karşılaşmayı sizin dediğiniz gibi yapmak bile Marvel dünyasına aykırı durum.
Direk yazara çizere sorulsa bile güç kıstaso yapılamaz bir sonuç vermez , veremz.

Umarım yazdığım net anlaşılmıştır illa Thor hızlı Hulk yavaş Thor da çekiç var Hulk yumrukla çekice vuramaz diyorsanız üstte dediğim gibi Thor uçarak yağdırsın şimşekleri zaten her ne kadar dayansada Hulk uçamadığı için sonuç belli.
Dediğim gibi One Piece konularında en severek okuduğum yorumculardansın ama şaka yaptığını belkide seni iyi tanımadığım için hocam ya da siz hiç ''şaka'' olduğunu belirten bir mimik belirtmediğinizden anlayamadım.. :whistle:

İleri gitti isem affola ama bende öyle rezil etme laf sokma amacıyla yazmadım sadece çok kaynak eksikliği vardı. VE birazda hodri meydan etmeni :evil: :cheer: :lol:

Superman VS Batman örneği çok uç bir örnek 2 titanın kapışması ve de bir tarafın çok çok çok açık bir zaafı var
Thor vs Hulk'da böyle değil..

Dediğiniz gibi serilerde seri hangi karakterin serisi ise o kişi için kurallar ve parametelerin etrafında dolaşılır oynanır..Ancak Vs'ler böyle değildir ya da REspect Threadler ?!

Yani Vs'de tüm delilleri bir araya getirip potansiyeli ve geçmiş bilgileri yorumlamak bize kalmış..
Yolladığım resimde görmüşsündür Captain Hulk tam güç çift yumruğu durduruyor :D :D WTF ?!

Ama sen buna bakaran Cap>Hulk diyemezsin...Sen tüm origini delilleri toplar öyle yorum yaparsın..

Bu sebeple hiç kafa ağrıtmayacak bir delil attım Solomon Grundy nin Tornado tarafından kesilmesi ve de Thor'un bundan daha güçlü saldırısı olması bu tamamen objektif ve Standart Hulk'un fiziğine uygun ve gidebilir bir fikir üretimi idi. Mesela ;)

Tekrardan ileri gitti isem kusuruma bakma :) Ama Hulk parçalar böler oyar falan o o kadar kolay değil adost :) B)
Ayrıca olgunca, höööeyt demeden verdiğin bu cevap içinde ayrıca teşekkür ederim ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Çizere göre yorumlayacaksak, Batman herkese tecavüz eder.

Dc falan farketmez gelir marvele de atlar onlara da eder. Fakat olay burada batmanin a-b-c çizerinin elinden çıkması değil yaratılanın sahip oldugu güçler. Adamlar gelmişler spidermanı gay yapmışlar. Mary Janeye zaafı olan gitmiş gay olmuş, neyi baz alacaksın...
O yüzden çizerler olayı mantıklı değil tector.

[thumbnail]http://i1122.photobucket.com/albums/l52 ... qafrh6.png[/thumbnail]

Bence böyle konuları karakterlerin güçleri ve zaafları üzerinden yapmalıyız.

(Tüm Vs Tartışmaları için aynısını dedim aynısını diyorum. .... ana karakterdir, o siker kafasında hiç bir tartışma yürümez. )
Kullanıcı avatarı
SennorKris
Favori Manga: OP,Naruto,Bleach,Grantz,The Breaker
Favori Anime: OP,Naruto,Helsing,Death Note,Bleach,Hajime no İppo

Beyler bu kadar birbirinize girmeye gerek yok.Girersiniz marvel universe wiki ye bakarsınız güç seviyelerine o göre kimin daha güçlü olduğu anlaşılır.

http://marvel.com/universe/Hulk_(Bruce_Banner)

http://marvel.com/universe/Thor

Not:Offical ratinglere bakmanızı öneririm.
Resim
► Spoiler Göster

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön