Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Daredevil Vs Bane

Moderatörler: memoww, Pinco

Kim Galip Gelir ?

Senaryo I: Bane Kırar
4
19%
Senaryo I: Daredevil haklar
7
33%
Senaryo I: Berabere
0
Oy yok
Senaryo I: Kararsızım
1
5%
Senaryo II: Bane Kırar
8
38%
Senaryo II: Daredevil Haklar
1
5%
Senaryo II: Berabere
0
Oy yok
Senaryo II: Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 21
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Konu açık.

Marvel'ın kör ve gececi adalet savunucusu, akrobatik modern dünya ninjası olan üstün suç savaşçısı Daredevil, Batman'i hayatının hezimetine uğratan, hem mental hemde fiziksel olarak insan sınırlarının ötesinde ki Bane'e karşı.

DAREDEVIL
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... _super.jpg[/thumbnail]
Daredevil Hakkında

BANE
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... z8cjr_.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster

Dövüş Yeri:
[thumbnail]https://c2.staticflickr.com/8/7066/6926 ... c02f_z.jpg[/thumbnail]

Senaryo I
- Hazırlık yoktur, ani bir karşılaşma söz konusudur.
-Daredevil ve de Bane silahlarına sahip değillerdir.
-Bane Venom kullanamaz.

Senaryo II
- İkisinin de 6şar saat hazırlanma süresi vardır.
-Daredevil silahlarına ve escrima çubuklarına sahiptir
-Bane'de gas bombaları, ışık bombası, ufak patlayıcılar, kasatura gibi aletlere sahiptir
-Bane Venom kullanabilir.

Şartlar:
-Bane Pre52 ve New52 yetilerinin hepsine ulaşabilmektedir.
-Daredevil'da Silver ve Bronz Age sonrası her yetisine sahiptir.
- Her Üyenin 2 oy hakkı vardır.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

1. senaryo da Daredevil'in escrima çubuklarına sahip olmaması biraz haksızlık olmuş Matt reyiz bunlarla özdeşmiş bir karakter neyse.Eğer venom yoksa Bane Kingpin'e eşit veya daha az kas gücüne sahip demektir.Daredevil'in hisleri radar sensörü filan çok büyük artı.
► Spoiler Göster
Böyle refleksleri olan birinin kolay kolay yenilmesi çok zor.Ancak yinede karşısındaki adam Bane serumsuz Killer Croc.'u öldürmüş adam.Ama Matt reyiz bu senaryoyu alır.Yada ben öyle olmasını istiyorum :blink:

2. senaryoyu hakkında konuşmaya pek gerek yok Bane her türlü kazanacaktır.

Not:Biraz geç yazdım sorry Utkan bey :laugh:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Gençler ne yazmışsiniz be.

Benim oy baneden yana.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Daha önceki anketlerimize nazaran bu anket çok daha bilinen ve nispeten basit güçlere sahip iki kişinin kapışmasını içeriyordu...Takımlar ya da karmaık senaryolar yoktu ..

Buna rağmen çok az ilgi gördü hele ki ''arkham asylum'' ailesinin (onlar kendilerini bilirler) dahi konuya teşrif etmeyişi beni üzdü yani... Keşke daha çok yorum ve görüş okusaydıkda renklense idi Comics forumu ;) Hoşuma gitmedi bu tutum adostlar :cheer:

Konuya gelecek olursak;

1. Senaryo'da ki Bane i Venomsuz diye küçümsemeyin o hali ile saniyeler içerisinde Killer Croc'u katletmiş... Deathstroke ile Ra's Al Ghu ile savaşmış biridir.. Venomsuz iken Nightwing ile skorları 1-1 dir. Açıkcası çok da kolay Matt reyiz alır diyemiyorum çubukları olsa idi ya da hava yağışlı olsa idi belki rahatça DD alır derdim ama bu halde iken diyemiyorum... 1. Senaryo için kararsızım.

2. Senaryo'da ise Hazırlık+Venom eklenince DD'ye pek bir şans kalmıyor. İstediği kadar seri olsun ve açık refleksleri ve görüşü olsun.. Çoğu konuda Bane onu bastırıyor üstüne bir de hazırlık var. O Hazırlığı Bane Matt reyizden 5 kat falan daha iyi kullanacaktır.

2. Senaryo: Bane Kırar diyorum. Rahatça
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

DD kör olduğu için hayvan gibi duyuları var.Bane venomsuz sadece kas gücü ile alamaz.1. senaryoda DD alır.
Bane venom ile alır.2. senaryoda Bane alır.
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

1.Senaryo - Dövüş yeri Daredevil'in her gece gezip,rahatça aştığı duvarlara benziyor.Venom olmayınca DD hız-refleks olarak Bane'i uzun sürse de alt eder bence.
2.Senaryo - Bane Venom alınca DD'yi escrima ve silahları kurtarmaz.DD kaçar Bane yakalar ve kırar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

İki halde de Bane alır, Daredevil'in en ufak hatasında Bane kırar. Bu dövüş ne yazık ki Daredevil'in kazanmasını istesek de Bane gidecek tıpkı Oberyn Martell vs Gregor Clegane dövüşüne benziyor bu manada.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
galeme
Favori Anime: .

Bane, şu anki Batman serisinde Nightwing, Red Hood ve Robin'i paket yapıp mağaraya adrese teslim yolladı.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

3.sezonu beklemeke gerek.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Cevap belli, Bane!

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön