Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İntikamcılar(Özel Takım) Vs Galactus ve Elçileri

Moderatörler: memoww, Pinco

İntikamcılar(Özel Takım) Vs Galactus ve Elçileri

I.Senaryo: Galactus ve Ekibi Kazanır.
5
31%
I.Senaryo: İntikamcılar kazanır.
2
13%
I.Senaryo: Berabere kalırlar.
1
6%
I.Senaryo: Kararsızım
0
Oy yok
II. Senaryo: Galactus ve Ekibi Kazanır.
4
25%
II. Senaryo: İntikamcılar kazanır.
2
13%
II. Senaryo: Berabere kalırlar.
0
Oy yok
II. Senaryo: Kararsızım
2
13%

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Senaryosu:
Galaktus Dünya'yı yemeye gelir ve de Kahramanlar bunu durdurmanın peşindedir.

Avengers Takımı:

Thor
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... 24_cov.jpg[/thumbnail]

Thor güçlerine dair bilgi için;
Bu Sayfanın 6. mesajını okuyabilirsiniz.

Ms. Marvel
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... arvel.jpeg[/thumbnail]

Karakter Özeti için

Hulk
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... 011_20.jpg[/thumbnail]
Süper güçlü, zarar verilemez yapısı ve yüksek enerjisi olan Ağır Top

Sentry
[thumbnail]http://img4.wikia.nocookie.net/__cb2009 ... Sentry.jpg[/thumbnail]
Çakma ve Hastalıklı Supe'in tanıtımı için.
Şaka bir yana oldukça güçlü biridir, öyleki aç Galactus ile teketek savaşabilme başarısı göstermiştir.

Iron Man
[thumbnail]http://www.theaterhopper.com/wordpress/ ... on_man.jpg[/thumbnail]
Ekibin beyni ve de 2. ruhani lideri. Tek Kişilik Ordu

Hyperion
Resim
Başka bir Superman çakmasıdır kendileri, Ancak oldukça güçlüdür. Süper Hız ve Güç yanında ısı bakışları vardır.
King Hyperion modunda ise evrenin en güçlü kahramanlarından biri olabiliyor.

Black Bolt
[thumbnail]http://ifanboy.com/wp-content/uploads/2 ... _Cinar.jpg[/thumbnail]
Inhumans denen aşırı gelişmiş bir mutant topluluğunun kralı (Beyonder sonrası en güçlüsü) ve de Dünyayı yöneten Illuminati ÖRgütünün üyelerindendir. En Güçlü Bağırışı ile gezegenlerin iç çekirdeğine kadar sarsar ve yerkabuğu parçalar. O derece güçlü bir çığlığı vardır.
Black Bolt'u Tanımak İçin

VS
Galactus ve 2 Elçisi

Galactus
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... lactus.jpg[/thumbnail]
Marvel evreninin en güçlü 5 varlığından biridir. Evrenin dengesi adına gezegenleri ve güneşleri yer. Bununla görevlendirilmiştir. Marvel evrenindeki Gökefendileri olan Tanrılar Zeus ile Odin kadar hatta onlardan bile güçlüdür Galaktus.

Silver Surfer
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... urfer1.jpg[/thumbnail]
Gümüş Sörfçü'yü tanımak için;

Terrax
Resim
Silver Surfer gibi Galactus'un başka bir elçisidir. Silver Surfer kadar olmasa da Terrax'da oldukça güçlüdür.

Senaryo I:

- Galactus yarım ve Elçileri ise tam güçlerindedir, tüm kozmik güçlerine ulaşımı yoktur. Fakat Elçiler için tam tersi
- Ironman standart zırhlarını giymektedir.
- Ms. Marvel, Captain Marvel güçlerine sahip değil sadece Ms. Marvel güçlerine sahiptir
- Thor Warrior Madness(yani aylarca savaşabilen ve de 3-4 kat güçlenen) haline geçiş yapabilir ama King Thor olamaz.
- Sentry için Void ve de Deathseed versiyonlarına erişim yoktur. Standart'ı baz alınacaktır.
- Hulk Standart'tır. ( Duydun'mu M.Ali :lol: )
- Takımın hazırlığı yoktur daha önce de defalarca çarpıştılar herkes kimin ne mal olduğunu biliyor.

Senaryo II:

- Galactus tam güçtetir, elçileride öyle.
- Ironman Thorbuster zırhını giymektedir
- Thor King Thor olabilir.
- Sentry Void halindedir.
- Hyperion King Hyperion halindedir.
- Ms. Marvel, Captain Marvel ya da Binary halindedir.
- Gerisi aynı 1. Senaryo'daki gibiler.

Dövüş Yeri:
Resim

2. Senaryo olduğu için 2 oy hakkınız vardır.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

1. senaryo Black bolt Terrax'a tek atar. Sentry, Sörfçü ile boğuşur diğerleri cümbür cemaat Galactus'a dalarlar ama yeterli olur mu emin değilim.Neyse Hyperion da sörfçüye dalar sörfçü yenilir.Bütün herkes Galactus'a dalar ama kazanırlar mı emin değilim.Eğer aç olarak geldiyse Galactus, Avengers kazanır büyük ihtimal.

2)Bundan hiç emin değilim.Full güç Galactus, çok zor bir karar.Neyse ben kararsız kalayım bunda.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Birinci senaryoda, elçileri eleseler bile Galactus'u indirebilirler mi, bilmiyorum. Yarım hali ama bilemedim. Hadi bunu alırlar diyelim.
İkinci senaryo çok zor olmuş. Herkes tam güç, emin olamadım ben de. :/
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Ben birinci senaryoda da ikinci senaryoda da Galactus takımının kazanacağını düşünüyorum nedense. Bu Galactus denen olgu bambaşka bir şey. Adamın yokluğu evrende krize neden oluyor. Adam iyi veya kötü değil. Eternity ve İnfinity yahut Death gibi bir kavram sonuçta. 1. senaryo da yarı güçlü Galactus karşısına King Thor King Hyperion, Void Sentr falan çıksa alabilirlerdi ama bu halde yarı Galactusu bile kolayca alamazlar bence. Galactus zorlanabilir belki ama ilk senaryoda alır bence intikamcıları.

Diğer senaryoya bakacak olursak Gaalctus tam formda züker atar bence. B)
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

İki durumda da Galactus ve ekibi alacaktır. İkinci %100 Galactuslarda zaten; tam güç Galactustan bahsediyoruz. Hiç acımaz.
İkincide de elçiler halledecektir bi şekilde. Yarım da olsa Galactus da var. İki durumda da Gezegen Yiyen ve ekibi kazanır.
Resim
galeme
Favori Anime: .

İlk senaryoda Galactus ve ekibi fazla zorlanmaz diye düşündüm. WWH olsaydı belki bir şansları olabilirdi Utkan :D

İkinci senaryoda ise açıkçası çok kararsız kaldım. Thor'un King Thor moduna geçmesi işleri Galactus ve ekibi için çıkmaza sokabilir. Bunun yanında her ne kadar tanımasam da diğer karakterlerin de normalden daha üstü özellikleri olacak. Bu senaryo da kararsızım.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Galactus tok mu aç mı?
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

1. Senaryo için Takım diyorum.

Hyperion İle Blackbolt Surfer ile Uğraşsa

Thor, Ms. Marvel, Iron Man, Hulk o sıra Galactus'a oyalasa.

Sentry zorlanmadan Terrax'ı alır. Sonra Surfer için yardıma giderler. Sentry, Blackbolt ve Hyperion SS'i iyice ezerler zaten üçü çok fazla..

Sonra esas dövüşe dönerler ve de Takım yarım güçteki Galaktus'u mıhlar..

2. Senaryo için

Yine Takım diyorum
Binary Ms.Marvel
Void Sentry
King Thor Thor
King Hyperion Hyperion modları ile takım eski halinin neredeyse 50 katı bir hal alıyor...Galactus'un yarım gücü ile tam gücü arasında 50-100 kat olacağını sanmıyorum.

Ancak bu sefer Takımdan ölenler olur büyük ihtimalle..
Resim

“Grup Savaşları” sayfasına dön