Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hulk vs. Doomsday

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Sizce Kim Kazanır?

Hulk
5
19%
Doomsday
21
81%
Berabere
0
Oy yok
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 26
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Light of God yazdı:Aga iyi hoş güzel Doomsday abimiz çok güçlü falan da Superman nasıl bu herifi yeniyor anlamıyorum hani öldüğünden daha güçlü bir şekilde gelme özelliği vardı bunda. Supermanın onu yendiği şekline bağışıklık kazanmış olmayacak mı tekrar Supermanın karşısına çıkmayacak mı? En sonunda Supermanı tokatlamayacak mı?
Doomsday i kıyametten bir kaç saniye önceye götürüp bırakıyorlar diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

hyperbooster yazdı:
Light of God yazdı:Aga iyi hoş güzel Doomsday abimiz çok güçlü falan da Superman nasıl bu herifi yeniyor anlamıyorum hani öldüğünden daha güçlü bir şekilde gelme özelliği vardı bunda. Supermanın onu yendiği şekline bağışıklık kazanmış olmayacak mı tekrar Supermanın karşısına çıkmayacak mı? En sonunda Supermanı tokatlamayacak mı?
Doomsday i kıyametten bir kaç saniye önceye götürüp bırakıyorlar diye biliyorum.
En son öyle ama new 52 ile geri gelir mi eskisi kadar güçlü olur mu acaba ?!

Bir De Superman potansiyeli dolayısıyla yaşadığı sürece daha da güçlenen biri.
Superman diyince sadece süper güçlü uçan eleman gelmesin akıllara
Adam üstün bir ırkın temsili bir uzaylı yani herif az kaldı Dr.Manhattan olacakmış o derece :cheer:
şaka bir yana öyle kolay değil , yenilir yutulur biri değil Supo
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Light of God yazdı:Hulk derdim normalde ama yazıları okuyu nca oyum Doomsday'e gitti.

Eee amk Superman nasıl yenebildi bu hay vanatı o zaman.
Çünkü o SUPERMAN !!!

Oyum tartışmasız doomsday'e, hulk u severim ama karşısında ki doomsday sonuçta...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Çizgi-roman okumuşluğun yokta, şimdi bu Hulk nükleer kaza sonucu oluşmadı mı?Yani insan yapımı,bu Doomsday ise Kriptonlular(insanlardan çok daha ileri teknolojiye sahip bir ırk diye biliyorum) tarafından bile isteye yaratıldığına göre sonuç:Doomsday>Hulk :lol:

Bu arada bu kriticiler ne diye Doomsday'i yarattı?
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

hyperbooster yazdı:
Tam olarak çakamadım olayı hala. Berk Doomsday tanıtımı yaparken demiş ki bu eleman ölüm şekline bağışıklık kazanarak geri geliyor diye. Yani mesela Thanos eldiveni ile çaksa öldürse buna geldiğinde Thanos eldivenine karşı dirençli olmayacak mı aynı şekilde kıyamet tarafından yok edildiğinde kıyamete de bağışıklık kazanmayacak mı bu adam bu da onu DC evreninin bugı yapmaz mı?

Edit: Trollemek gibi bir niyetim yok sadece Doomsdayi hiç bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

Light of God yazdı:
hyperbooster yazdı:
Tam olarak çakamadım olayı hala. Berk Doomsday tanıtımı yaparken demiş ki bu eleman ölüm şekline bağışıklık kazanarak geri geliyor diye. Yani mesela Thanos eldiveni ile çaksa öldürse buna geldiğinde Thanos eldivenine karşı dirençli olmayacak mı aynı şekilde kıyamet tarafından yok edildiğinde kıyamete de bağışıklık kazanmayacak mı bu adam bu da onu DC evreninin bugı yapmaz mı?

Edit: Trollemek gibi bir niyetim yok sadece Doomsdayi hiç bilmiyorum.
Hacı adam kıyamete karşı bağışıklık kazansa ne olur.Hiçlikten nasıl dönecek.
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Hulkun dünyayı sarsan yumruğu, Süpermanın Doomsday'i yendiği saldırıdan çok daha güçlü. Bence Hulk'ı itin götüne sokmayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

GreenMask yazdı:Hulkun dünyayı sarsan yumruğu, Süpermanın Doomsday'i yendiği saldırıdan çok daha güçlü. Bence Hulk'ı itin götüne sokmayın.
Superman tek eliyle kara delik taşıyor düşün bu dayanıklılığa sahip adamı koma ile ölüm arası bir duruma getiriyor Doomsday.Dünyayı sarsmak bunun yanında hiç bir şey.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bencede hulkun radyoaktif osurugu ile doomsdayı yenebilir. Ama bence tabiki. :D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

GreenMask yazdı:Hulkun dünyayı sarsan yumruğu, Süpermanın Doomsday'i yendiği saldırıdan çok daha güçlü. Bence Hulk'ı itin götüne sokmayın.
Hikayenin farklı versiyonları var ama ;
Bir taş ustası bir taşa 100 kere vurur 101. de kırılır ve sorana döner derki bu taşı kıran son vuruş değil ondan önceki 100 vuruştur der. (sonra göte vuruş kaç kuruş der falan vs :evil: :cheer: )

Şaka bir yana Superman'in son saldırısı ile ölmedi Doomsday ?! şu Vs'lerde ki ''tek atma'' mantığını unutunuz. Bir de Superman'in her standart ve üstü efor sarfettiği yumruğu, en güçlü Hulk versiyonunun en güçlü saldırısından ya üstün ya da eşit olacaktır.

Bir de Kara Delik taşıyan, güneş sistemini zincire dizip yörüngelerine yerleştiren bir adam Superman gücü limitsiz (Hulk'un limitli)
Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön