Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dr. Manhattan vs Martian Manhunter

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Ölümüne bir cebelleşmede, kazanan hangisi olur?

Dr. Manhattan
11
50%
Martian Manhunter
10
45%
Kararsız
1
5%

Toplam oy: 22
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@galeme Manhattan'ın esas olayı ne moleküler madde manipülasyonu değil mi ? Ama bunda MM direnç gösteriyor mu gösteriyor... Dr.'ın telekinesi ile telepati direnci gösterdiği bir durum var mı yok. Adam daha 1980 ler insan teknolojisine hükmedemiyor yahu ..

Ali sende bende Spectre'nin Dr.Fate'nin ne olduğunun ve Manhattanın olup olabileceğini 1000 katı adamlar olduğunu biliyoruz. Adam bunların zihinlerini yıkıyor.. Onca emek harcandı daha da MM'i tanıtma mesajı olmuş diyorsun. Manhattan'ın sahip olduğu şeylere karşı MM'in direnci ve defansı var ama Manhattan'ın MM için yok... BU konu bu kadar konuşulmaz bile herif featless.... 12 sayılık küçük bir evrenin aklı gidik tanrısı malesef... MM 1000 yıllarca Önce Mars sonra Dünya da Manhunter olarak eğitilmiş işler bitirmiş biri, intergalaktik tehdir herif...

Ölümüne bir dövüşü mü var Manhattan'ın sen sadece temenni ediyosun.

Blast Power dediğin şey elini sallasan herkesde var öyle ateş mateş çıkaran bir şey değil o senin sandığın gibi :cheer:

Dr.Manhattan'ın kendisi, arkadaşları, sevgilisi herkes mental çöküntüsünün farkında, yazar Alan Moore bile bunu notlarına düşmüş ama sen burada diyorsun ki öyle değil öyle görünüyor... Her neyse, zihni var, TP direnci yok, manipülasyona çok müsait biri ve MM için tehdit unsuru bile değil...

Edit: Bazı saldırgan tavır içerikli cümlelerimi kendime yakıştıramadığımdan ve pişmanlığımdan kaldırdım.. Sorry Ali.. Adamı hasta etme Ali :lol: :lol: Sevgiler M.Ali :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Yazılanları okudum. MM dediğinizi tanımıyordum bir kaç kere jetixte gördüydüm görünmez filandı işte. MM ezer geçer o ne öyle Manhattan çüküyle oynasın.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
galeme
Favori Anime: .

Jiraiya-Sama yazdı:Yazılanları okudum. MM dediğinizi tanımıyordum bir kaç kere jetixte gördüydüm görünmez filandı işte. MM ezer geçer o ne öyle Manhattan çüküyle oynasın.
Resim
galeme

Rebirth sonrası bu vsye tekrar göz atmak gerekebilir.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

galeme yazdı: 02 Nis 2017 23:39 Rebirth sonrası bu vsye tekrar göz atmak gerekebilir.
Bence pek gerekmez :D Mavi çük alır.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Valla mavi çük daha çok biliniyor genelde, filmi falan var diye. Fakat Jiraiya öyle bir açıklama yapmış ki, manhunter alır.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
galeme

Hele şu event geçsin de Manhattan evren falan yaratmış şimdilik öyle görünüyor. 1-2 seneye cevabını alırız.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

galeme yazdı: 03 Nis 2017 10:17 Hele şu event geçsin de Manhattan evren falan yaratmış şimdilik öyle görünüyor. 1-2 seneye cevabını alırız.
Şu an büyük ihtimal Manhattan'ı Quantum Mechanics Parlementi olan Captain Atom benzeri bir seviyeye getirdiler. (zaten en başından beri Captain Atom'dan esinlenme idi) bu durumda elbette Manhattan'a geçer avantaj..

Ama dediğim gibi Manhattan ile ilgili sorun bağımsız, küçük ve sınırlı bir evrende çok az feati olan bir karakter olmasıydı.. Zaten kendi DC listemde de Doctor Top 60 da iken MM Top 130 da falan... ;)
Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön