Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Thor vs Wonder Woman

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Thor vs Wonder Woman

Thor
16
59%
Wonder Woman
11
41%

Toplam oy: 27
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Thor diyecektim ama JiraiyaFlash beni bu sefer ikna etti. Ayrıca şöyle bir şey hatırladım;
► Spoiler Göster
Resim
BoSnHaK
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuuden,Dragon Ball Z,Bleach,One Piece,Fairy Tail

JiraiyaFlash yazdı:Thor'a giden oyların sahipleri çıksınlar da (Tarık senin dışında sen iyi kötü bir sebep yazmışsın, konuyu açan arkadaş sende çık :D ) bir anlatsınlar yahuu :D (Maksat Topic canlansın)
Hocam valla ne diyelim:) Öyle bir yazmışsın ki ağzım açık okudum resimler zaten her şeyi kanıtlıyor.Bence comics konusunda bu forumda en bilgili kişilerden biri sen, diğeri de hyperbooster.(Diğer arkadaşlar yanlış anlamasın onlara lafım yok) Zaten konuyu açarken kimin alabileceği konusunda çok kararsızdım.Yorumlara göre oy verdim sanırım. Elimde senin koyduğun delilleri çürütebilecek deliller olmadığı sürece Thor'un Wonder Woman karşısında galibiyet alabileceğini ispatlayamam. hyperbooster sana cevap verebilir marvel konusunda baya bilgili kendisi.
Benim verebileceğim cevap ise ancak şu kadar olur:D(Bu arada Yurtdışında yaşadığım için Türkçem biraz kötü mazur görün)
https://www.youtube.com/watch?v=oKxt8CSxfu8
madaraninsolsharingani yazdı:Thor diyecektim ama JiraiyaFlash beni bu sefer ikna etti. Ayrıca şöyle bir şey hatırladım;
► Spoiler Göster
Haklısın ama Wonder Woman'ın mjolniri Thor kadar iyi kullanabilieceğini düşünmüyorum. Fakat bu yinede JiraiyaFlash'ın delillerini çürütmez :laugh:
En son BoSnHaK tarafından 05 Haz 2014 19:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

JiraiyaFlash yazdı:Thor'a giden oyların sahipleri çıksınlar da (Tarık senin dışında sen iyi kötü bir sebep yazmışsın, konuyu açan arkadaş sende çık :D ) bir anlatsınlar yahuu :D (Maksat Topic canlansın)
Ben hiç bir vs.ye neden yazmıyorum o yüzden beni pas geç.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Thor reyis diyorum. Wonder Womana kafam girsin.
Sebebi çok itici bi karakter. :-D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

madaraninsolsharingani yazdı:Thor diyecektim ama JiraiyaFlash beni bu sefer ikna etti. Ayrıca şöyle bir şey hatırladım;
► Spoiler Göster
Kanka bu hikayede Wolverine Lobo'yu yeniyordu. :lol:
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Süper Kahramanları karşılşatırmak saçma!
hele ki DC ile Marvel karakterlerini Marvel yazacağı bir hikayeye bakar Thor'un bu kadını yenmesi.
BoSnHaK
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuuden,Dragon Ball Z,Bleach,One Piece,Fairy Tail

oZzIiI yazdı:Süper Kahramanları karşılşatırmak saçma!
hele ki DC ile Marvel karakterlerini Marvel yazacağı bir hikayeye bakar Thor'un bu kadını yenmesi.
Hacı haklısın ama biz kendi aramızda karşılaştırıyoruz. Yazarların yazacağı hikayeye bakarsak her iki evren kendi karakterlerini üstün göstereceklerdir:D
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Vs başlığına giriyorum Jiraiya roman yazıyor ve sonuç beli. 5-6 sayfa tartışılsın öyle yaz sen jiraiya zevki çıkmıyor yoksa :/
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@Concord
1 gün kuralım var 1 gün bekliyorum hatta bazı vs lerde 2 gün bekledim...Ondan sonra atıyorum bu vs de de Yorum hiç atılmadı ama tonla oy atılmıştı (özellikle Thor'a) sonra bende haaa buraya kalifiyeli eleman lazım dedim 1 gün sonunda yardırdım...Ne yapayım 1 aylık izne de çıkamam ya :laugh: :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Oyum WW'e. Thor çok antipatik bir karakter. [Gerçi, WW'de antipatik fakat, ergen değil en azından.]

Bir de, zaten WW daha güçlü.
En son Anka24 tarafından 30 Nis 2017 11:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön