Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Nightwing(Dick Grayson) vs. Gambit

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Nightwing(Dick Grayson) vs. Gambit ?

Nightwing
8
62%
Gambit
5
38%
Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 13
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

galeme yazdı:
galeme yazdı:
ichibuugin yazdı:gücü Batman'dan kat kat fazla olan bir adamla yumruk yumruğa dövüşmüşlüğü vardır
Kimmiş o merak ettim?
Panpa şu soruya bi cevap vereydin :(
Raw strength olayı olarak söyledim ben onu.Direkt güç değil yani,Captain America'nın super-insan olayı.Sonuçta ne olursa olsun,Batman bir insan.Cap Gambit'in patlamasından çok az sıyrıkla kurtulabiliyor.Ki Gambit'in katbekat güçlü saldırılara sahip olduğu bir gerçek.Bir insanın kaldıramayacağı düzeyde saldırılar.Batman'ın-veya Nightwing'in- süitine yapacağı herhangi bir temas -bakın tekrar ediyorum,bu adamlar insan sonuçta- kaldıramayacakları düzeyde hasar verebilir.

Ha,Batman ve Nighty böyle bir açık verir mi,tartışma bu eksende gerçekleşiyor zaten farkettiysen :silly:
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Yalnız Batman de en az Cap. kadar süper insan.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@ichibuugin

Gayet iyi sohbet dönüyor neden hüzün yaptın.. Yani ille Gambit mi diyelim senin gitmemen için :laugh: Ben Nightwing'in harcadığı adamları gördüm, Batman'in kileri zaten söylemeye gerek yok. Yani senin hüsranın şuradan kaynaklanıyor sen Nightwing i güçleri olmayan çatıdan çatıya seken biri olarak nesnelleştirmişsin..Bak dikkat et ben savunmalarımda Gambit'in hovarda düşünec tarzı hariç onu küçük düşürecek, onu eleştirecek cümleler söylemedim..Ben Nightwing'i anlatarak nightwingin kadir olduklarından bahsederek gittim konudan..Yani o yüzden sen nightwing'i tam olarak algılamadıkça böyle stresli bir hal alıyor olabilirsiniz hocam ;)

Son resim de koca bir swat ekibinin arasından merdiven boşluğundan pike yapıyor herif saniye başına düşen mermi sayısını sayamayız yani adam bundan sıyrıksız çıkıyor sen daha Gambit buna şunu atarsa bunu atarsa ..Atamaz işte .. Onu diyoruz deminden beri.. Ve Gambit hala nefes almak zorunda, hala nötralize edilebilir ve de batarang ile illeri kesilebilir vs.. Yakın dövüşte zaten Dick Reyiz paramparça edecek...

Bu arada New52 Batman bayağı Cap seviyesinde insan seviyelerinin üzerine tırmandı herif..Araba kaldırıyor, tekmesi ile özel yapım motorsikleti ikiye bölüyor... Dirseği ile Deathstroke'un kılıcını kırıyor... Adam Spectre'ye tekme attı :laugh: Neyse Bats ile Nightwing kaçış uzmanı ve gizlenme uzmanı savaş hep al gülüm ver gülüm kıvamında geçmek zorunda değil..Dİck bir kaybolur, bir an gelir bir şey yapar gene kaybolur yani (ihtiyacı yok da )...Yani çok varyasyon var...Gambit'in kapasitesine lafımız yok powerhouse'da Gambit 7 ise Nightwing de 6 dır belki ama Skillhouse de Gambit 5,5 ise Nightwinh 8,5 falan
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Açıkçası Ölümüne bir müsabakada ben halen Gambitin alacağını düşünüyorum..
Durumlar hakkındaki düşüncelerim.

Sıradan bir sokak arası kavgasında - Nw
Hazırlık ve planlı bir karşılaşmada - açık ara Nw
Hazırlıksız ölümüne bir karşılaşmada - Gambit.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

Todomeda yazdı:Açıkçası Ölümüne bir müsabakada ben halen Gambitin alacağını düşünüyorum..
Durumlar hakkındaki düşüncelerim.

Sıradan bir sokak arası kavgasında - Nw
Hazırlık ve planlı bir karşılaşmada - açık ara Nw
Hazırlıksız ölümüne bir karşılaşmada - Gambit.
Planlı bir karşılaşmada NW ve Bats'i yenebilecek adam yok zaten,Cat-Woman'ı tuzak olarak kullanıp Gambit'i her türlü mahveder.
Sıradan bi sokak kavgasında Gambit işin içinden karla çıkmanın yolunu arayacaktır,buna tez elden dayak yiyip kaçmak için fırsat kollamak da dahil
Ama gerçekten ölümüne yapılan bir karşılaşmada Gambit en az kudurmuş bir Wolverine kadar tehlikelidir.
Bir önceki yorumda paylaştığım görsellerde var bir örnek.Ben Nightwing'in nasıl yeneceğine değil,Gambit'i nasıl böyle ezebiliyor ona takıldım.
Neyse sonumuz hayrolsun.Yaşasın üstün mutant ırkı :lol:
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Hacı o kadar resim gönderdim orada Nightwing'in sıyrılabildiklerin den daha yoğun ve hızlı hangi saldırısı var bu adamın...Zaten Gambit mesafesini kaybeder de yakın dövüşe girmek zorunda kalırsa zaten oradan çıkamaz artık....Bir de bunlar boksör değil..Nightwing gizlenme ve kaçma artisti aynı zamanda kaçar, karanlıklarda kaybolur geri gelir alet edavat fırlatır gaz atar bayıltır bir sürü olayı var...

Yaşasın Bat-Ailesi :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Gambit dağıtır
galeme
Favori Anime: .

Gambit anca götünü başını dağıtır.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin

Ne fanboyluk yapmışım be başlıkta vay anasını. Mutantgiller alamaz Batsy familyasını kolay kolay.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

gambitin dokunması yeter :)

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön