Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Blade vs. Deathstroke

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kim Kazanır?

Round 1: Blade
3
43%
Round 1: Ds
1
14%
Round 1: Berabere
0
Oy yok
Round 1: Kararsızım
0
Oy yok
Round 2: Blade
1
14%
Round 2: Ds
2
29%
Round 2: Berabere
0
Oy yok
Round 2: Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Resim

Şartlar

Round 1:

Blade tok.
Ateşli silah kullanmak yasak.
Yalnızca kılıç,bıçak ve yumruklar geçerli.

Round 2:

Burada Blade aç.
Diğer kurallar geçerli.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

2 round içinde Ds diyorum.Nedenlerim işe şöyle:

Güç=DS
Ds bir-iki yumruğu ile bir bina duvarını yıkmıştır ve 2 kez Green Lantern kelepçelerini kırmıştır ki bunu herkes yapamaz.Her ne kadar çok güçlü olsa da Blade'in Ds kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.
Dövüş Teknikleri=DS
Ds daha önce Nightwing ve Batman gibi onlarca dövüş stili bilen kişileri yenmiştir.Ve bir çok dövüş tekniği biliyor.
Kılıç=Blade=Ds
Kılıç konusunda ikiside uzman kişiler ve yeteneklerinin eşit olduğunu düşünüyorum.
Hız=Blade=Ds
Hız konusunda da ikisini eşit görüyorum

Genel olarak Ds daha üstün gibi zira TeenTitans'ı 2 kere yenmiştir ve bir kez de JLA ile başa baş mücadele etmiş biri.Ve elleri bağlıyken bile Aquaman'i yenmiş biri.

Blade'in hakkını yememek gerek ancak aç da olsa tok da olsa bana göre Ds alır.
Blade aç iken orta zorlukla,tok iken zar zor kazanır diyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Blade daha güçlüdür fiziki olarak özellikle kan ihtiyacı full giderilmiş tok halinde iken bayağı güçlü.. Keza saf hızda daha hızlıdır ama DS daha çabuk ve atletiktir.

İkisinin de iyileşme faktörü var ama Blade'in daha fazla.. Açıkcası yetenekler açısından bir uçurum yok.. Ancak DS çok daha koordineli saldıran ve zekice düşünen biri Normal insandan 9kat daha hızlı düşünüp, tepki koyabiliyor.. Tabi Blade'de normal bir insan değil..

DS 'nin çok daha etkileyici başarıları var yani kendi sınıfının çok üstünde karakterler ile cebelleşmiş biri.... Blade ise Marvel'ın ısrarla arkada bıraktığı çok sevdiğim bir karakter..

Round 2'de Blade'in şansı yok yani, aç zayıf düşmüş Blade DS için kuş yemi olur.
Ancak 1. Roundda muazzam bir kapışma olacaktır.. Henüz karar veremedim .. Oyumu daha sonra vereceğim..

Blade Respect Thread .. Çok iyi bilgiler var..
Resim
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Eğer blade konusunda filmi dikkate alacaksınız tabi ki ds alacaktır. Yalnız blade çizgi romanda tam teşekküllü bir avcıdır. Avının tüm özelliklerini tartar ve ona göre hareket eder. Sahip olduğu vampirik güçleri saymıyorum bile. Normal bir insanın göremeyeceği kadar hızlıdır, koku alma ve hissetme duyuları üst düzeydedir. Blade herhangi bir süpriz atak yemez. İlk raund kesinlikle blade'in. İkinci raund blade çok büyük bi dezavantaja sahip. Yapacak bişeyi yok yani ds reyize.
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön