Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Thanos vs. Darkseid

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Thanos vs. Darkseid?

Thanos
7
54%
Darkseid
6
46%
Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 13
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Thanos[/color]
Resim

Vs.[/size][/b]

Darkseid[/color]
Resim

NOT: Karakterler standart haldeler.
En son engweng tarafından 25 Ara 2014 17:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Heisenberg
Favori Manga: Naruto, Fairy tail,HunterxHunter,Tokyo Ghoul,
Favori Anime: Death Note,HunterxHunter

Infinity Gauntlets ile olursa Thanos'un ezeceğini düşünüyorum, aksi halde Darkseid
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Karakterler Standart halde denmiş.. O zaman Thanos da IG yok... Darkseid dağıtır diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Olm bunların ikisini de bilmiyorum bi tanıştır la Allah'siz.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Olm bunların ikisini de bilmiyorum bi tanıştır la Allah'siz.
Thanos tanıtımı var sitede :D Yapmıştık.. Darkseid ise yeni tanrıların en güçlüsü. (DC de bir grup) Apokalips adlı gezegenin ve Apokalips ordularının lideri.. DC 'nin en güçlü varlıklarından biri.. Tüm Adalet Birliğini karşısına alıp meydan dayağı çekebilen biri..
Stratejist olarakta gene DC'nin rahat ilk 10 adamı arasına girebilecek kadar da çakal bir kumandan...

Fiziksel dayanıklılığı Superman'in bile ötesinde.. Ve o cüssesine oranla çok hızlı.. Thanos'tan çok çok hızlı..
Resim
galeme
Favori Anime: .

Darkseid ağlatır.

Edit: yuh benim oyumla anca eşitlenmişler. : ///
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ve Darkseid öne geçer. :)

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön