Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dev Anket

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Konusu burasımı bilmiyorum ama...
Resmi 9gag da buldum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Bildiklerimi cevaplayacağım.

Lelouch vs Light'da, biraz karmaşık. Koşulları bilmek lazım. Ama Light daha zeki bir karakter, nasıl karşılaşacaklarını bilmediğim için Light diyorum.

Senji vs UryuuMinene, Senji alır.

Natsu vs Rin, Natsu alır.

Akame vs Nicolas'da, Akame rahat alır.

Madara vs Aizen, Aizen alır.

Orochimaru vs Helsing, Orochimaru alır.

Kaneki vs Shinichi, Kaneki alır.

Shiro vs Yuno, Shiro alır.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Goku Vs ALL Goku Win. :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Siyah zetsunun bile manipüle ettiği Madaryı Aizen top diye oynar. Serilerin fantastik adamları diye aynı kefeye koymuşlar ama yanından geçemez. Tek ilginç yanı genjutsu vs kyouka suigetsu olur. Kim önce illüzyonunu yedirebilir meselesi ki onda da Aizen i zeka olarak daha üstün görüyorum.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Böle vs leri cok sacma buluyorum..
Fraklı dunyaların karakterleri farklı sartlar altında dovusuyor..
Örnek verecek olursam;
Madara vs Aizen; İkisi de tanrısal guclere sahip olsalar da Aizen bir kere ruh..Madara Aizeni göremez bile..
Orochimaru vs Helsing; Burda da Alucardo aşmıs bir vampir. Ben yuksek seviyeli hiç bir vampirin Orochi ye kaybedeceğini dusunmuyorum..
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Goku'yla Saitama'yı karşılaştırmak saçmadır. Saitama herkese tek atabilecek bir karakter olarak yaratıldı çünkü. Bundada farklı olmicaktır. Mangakasının yaptığı bir açıklamaya göre Saitama cidden ciddi bir yumruk atsa Big-Bang kadar güçlü olurmuş. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Basliga bakinca ciddi bir konu sandim.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

İzlediklerim hakkında yorum yaparsam:

Lelouch vs Light
İki seriyi de izlesem de kesin bir cevap veremeyeceğim :lol:

Saitama vs Goku
Saitama alır

Meruem vs Cell
Meruem alır ama Cell'i tek seferde ve tüm hücrelerini yok etmek zorunda. Yoksa dövüş uzarsa kaybetme ihtimali de var.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

ugur_tatli yazdı:Basliga bakinca ciddi bir konu sandim.
Herkez ciddi bi konu sansın diye öyle başlık attım yoksa bende farkındayım çok sikko bi başlık :cheer: :cheer:
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bildiklerimi yazayım:

Luluş Vs Raito -> Sanırım bir zeka ve taktik kapışması söz konusu -> Yagami diyorum

RS Madara vs Aizen -> Madara alır, Aizen'in Ichigo'ya yendiği saldırıda arka planda bir dağ yarılmış ya da kesilmişti en fazla.. Madara zaten EMS iken bile 5-6 dağın tepesini gazoz kapağı gibi açıyor .. Aizen Limbolara karşı bir şey yapamaz. Madara alır.

Saitama Vs Goku -> Goku, daha fazla çeşitliliği var karakterin ve daha iyi delilleri var .. Goku'yu ve goku lu dövüşleri sevmem ancak.. Tek atmak için tasarlanan Gag bir karakter olması dışında gösterdikleri dahilinde Goku'yu elemine edecek bir şeye sahip değil Saitama

Taichi Vs Ash (sadece ikişer sezonlarına bakaraktan) -> Ash'te Çarizad hariç taichi'nin T-Rex'inin canını sıkacak bir pokemon bile yok bence.. Taichi alır.

Meruem Vs Cell-> Cell rahat alır

Oroc Vs Alucard -> İkisinde de birbirini öldürebilecek pek bir şey yok gibi. Fakat yine de Alucard diyorum, Alucard ap ayrı bir yaratık, bir noktadan sonra iyileşmesi ve form değişimi Oroc'unkini aşacaktır sanırım.
En son JiraiyaFlash tarafından 11 Eyl 2018 13:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön