Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ace vs Natsu

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Ace vs Natsu

Ace
30
59%
Natsu
21
41%

Toplam oy: 51
DarkFlash
Favori Manga: Dragon Ball, One Piece, Veritas, Fairy Tail, Bleach, Naruto
Favori Anime: Dragon Ball, One Piece, Naruto

Ateş vs Ateş olsaydı Natsu hüüp diye içine çekerdi Ace'i.
Fairy Tail ilk bölümde de Happy "ateş bazlı saldırılar Natsu'da işe yaramaz. Ejder katili büyüsü vücudunu ejder vücuduna döndüren bir büyüdür." demişti. Yani iş fiziksel kuvvete kalıyor, ace'in fiziksel kuvvetini bilmiyorum.

Ayrıca bedenini ateşe dönüştürse de natsu için hiç fark yapmıyor.
http://www.mangareader.net/135-7116-63/ ... ter-1.html
http://www.mangareader.net/135-7116-69/ ... ter-1.html

Yani Natsu ateşi tutabildiği için Ace bedinini ateşe dönüştürürse de Natsudan darbe alır diye düşünüyorum.
Bu yüzden tamamen fiziksel güce dayalı bir savaş olacak. Natsu hem ateşle, hem de fiziksel güçle saldıracak Ace'e.
Ace ise yalnızca fiziksel şekilde durabilir, sonuçta natsu için ateş hem lezzetli bir yiyecek hem de oyuncak.

Natsu avantajlı olduğundan alır.
Kullanıcı avatarı
PocketnoCoin
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: One Piece, Bleach, Ao no Exorcist, Sword Art Online, Sailor Moon, Bibble Black,
Captain Tsubasa
İletişim:

Herşeyden önce Ace logia :D Ne yaparsa yapsın bu natsu haki bilmediği sürece Ace'e karşı şansı yok yani Ace'de ateş değil yumruklarını kullanırsa Natsu'nun ırzına geçer.
There are too many enemies within my dream

Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Natsu ezer.Ace zaten kendi serisinde ölmüş bir karakter güçsüzlüğü ortada ve natsuya da ateş saldırıları işlemiyor ve ateş tüketerek hem güçleniyor hem gücünü yeniliyor.Haki konusunda ise fairy tail'deki arkadaşlık gücünün yardımcı olacağını düşünüyorum natsuya.Olmasa da natsu ace yorulana kadar ateş saldırılarını yer ve ace kaybeder.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Usta ne yaptın^^Kendi serisinde ölen her karakterin güçsüzlüğü ortadaysa işimiz var :)
Ayrıca Ace logia olsa bile sanırım Natsu ateşi tutabiliyor.O zaman akşam yemeği yapar aceyi :P
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
PocketnoCoin
Favori Anime: One Piece, Bleach, Ao no Exorcist, Sword Art Online, Sailor Moon, Bibble Black,
Captain Tsubasa
İletişim:

@3Nokta

dediğim şey bu işte, saldırıları hiçbir şekilde işlemeyecek hepsi içinden geçip gidecek. Böyle bir durumda Natsu'dan galibiyet beklemez anlamsız.

Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Evet,ace ezik ve natsu ise serisinin ana karakteri.Natsu ateşi yiyebiliyor ace ateş halindeyken onu yiyebilir.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
PocketnoCoin
Captain Tsubasa
İletişim:

3Nokta yazdı:Evet,ace ezik ve natsu ise serisinin ana karakteri.Natsu ateşi yiyebiliyor ace ateş halindeyken onu yiyebilir.
Fanboyluktan Allah korusun diyorum abi bişey demiyorum başka. Adam diyom logia hiç bişey yapmasa natsu gene kazanamayacak çünkü logiları yenmek için ya Haki bilicen yada KairoSeki'n olacak. Natsuda bunlardan hiçbiri yok ateşi yiyebiliyo tamam kabul ama Ace ateş formuna geçmezse ne yapabilecek Natsu?

Resim
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

3noktanın demek istediğini anlayın ilk önce.
Duygu büyüsü kulanıyor natsu,bu büyü DB ile evrenini bile yıkar geçer. Ace bebeyken neleri yıkıyordu,normalde olsa ace 5 saniye de ft evrenini yıkar. Ama gel gör ki FTde lucy bile olsa ace yer bu kadar basit.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

PocketnoCoin yazdı:
3Nokta yazdı:Evet,ace ezik ve natsu ise serisinin ana karakteri.Natsu ateşi yiyebiliyor ace ateş halindeyken onu yiyebilir.
Fanboyluktan Allah korusun diyorum abi bişey demiyorum başka. Adam diyom logia hiç bişey yapmasa natsu gene kazanamayacak çünkü logiları yenmek için ya Haki bilicen yada KairoSeki'n olacak. Natsuda bunlardan hiçbiri yok ateşi yiyebiliyo tamam kabul ama Ace ateş formuna geçmezse ne yapabilecek Natsu?

Natsu ateşi tutabiliyor. Bir seri hakkında bir şey tam bilmeden bilen bir kişinin açıklaması sonucu fanboy demekte ne kadar doğru bilemeyeceğim kaldı ki Natsu dediğimiz hayvan her boku yiyen birisi. Adam ateş ejderini yiyecekti daha ne yapsın.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Yegt-Sama yazdı:3noktanın demek istediğini anlayın ilk önce.
Duygu büyüsü kulanıyor natsu,bu büyü DB ile evrenini bile yıkar geçer. Ace bebeyken neleri yıkıyordu,normalde olsa ace 5 saniye de ft evrenini yıkar. Ama gel gör ki FTde lucy bile olsa ace yer bu kadar basit.
Zaten Natsu'nun yeneceğini söyledim.Natsu ateşi tutabiliyorda dedim.Fakat Ace güçsüz demesine takıldım.Yazıktır günahtır ölen her karaktere :whistle:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön