Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Namikaze Minato vs. God Enel

Farklı Seri ve Evren karakterlerinin birbirleri ile savaştığı anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Minato mu yener Enel mi?

Namikaze Minato
16
64%
God Enel
9
36%

Toplam oy: 25
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Mustafa hiç demiyorsun ki bu başlığın lhamını Dr.M den aldım =) Ben bu başlığı sırf İsmail ne der diye açacaktım fırsat bulamadım, sen gerçi Error verir demiştin ama ona yakın bir şeyler yazmış :d
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Celebhol
Favori Anime: -

Dr.M yazdı:Mustafa hiç demiyorsun ki bu başlığın lhamını Dr.M den aldım =) Ben bu başlığı sırf İsmail ne der diye açacaktım fırsat bulamadım, sen gerçi Error verir demiştin ama ona yakın bir şeyler yazmış :d
Eehuehe, foyam açığa çıktı :D

@Escar
Enel sonuçta darbe alabiliyor mu, alabiliyor. Egosu gene var, refleksleri gene zayıf. Öte yandan Minato'nun refleksleri hiç de zayıf değil.
Mühür bırakması için dokunmak yeterli, Minato vs. Raikage&Bee savaşına bak.
Diğer mühürleme tekniklerinin yetmeyeceğini nereden biliyoruz? Mühür proof mu Enel su geçirmez saat gibi.
Ruhunu çekmek için durdurmak gerekmiyor, Shinigami kullanıcının bedeninin içinden elini geçirdiğinde düşmana ulaşması gerek. Bu sürede jutsuyu boşa atmamak için karşıdakini durdurmak gerek ama bundan sonra gereksiz.
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Celebhol yazdı:
Dr.M yazdı:Mustafa hiç demiyorsun ki bu başlığın lhamını Dr.M den aldım =) Ben bu başlığı sırf İsmail ne der diye açacaktım fırsat bulamadım, sen gerçi Error verir demiştin ama ona yakın bir şeyler yazmış :d
Eehuehe, foyam açığa çıktı :D

@Escar
Enel sonuçta darbe alabiliyor mu, alabiliyor. Egosu gene var, refleksleri gene zayıf. Öte yandan Minato'nun refleksleri hiç de zayıf değil.
Mühür bırakması için dokunmak yeterli, Minato vs. Raikage&Bee savaşına bak.
Diğer mühürleme tekniklerinin yetmeyeceğini nereden biliyoruz? Mühür proof mu Enel su geçirmez saat gibi.
Ruhunu çekmek için durdurmak gerekmiyor, Shinigami kullanıcının bedeninin içinden elini geçirdiğinde düşmana ulaşması gerek. Bu sürede jutsuyu boşa atmamak için karşıdakini durdurmak gerek ama bundan sonra gereksiz.
Ama durdurmak gerek ve Minato'nun Eneru'nun bir antisi olduğunuda çözmesi gerek burdan bakınca kolaymış gibi geliyor ama antiyi farketmek okadarda kolay değil bak mesela Croco'ya herifin antisinin su olduğunu kim nerden anlayabilirdi herif suyuda kurutuyor çünkü veya Elektrik adama lastikle vurulabileceği ben olsam lastikte içinden geçer diye düşünürdüm.
Celebhol

Evet, haklısın durdurmak gerek ona kadar.
Aslında anti olayına hiç girmeden yürüttüm kafamdaki savaşı şu ana kadar fakat antiyi Minato'nun bulabileceğini düşünüyorum. Adam çok hızlı adapte oluyor, bilmem kaç bölümdür insanların kıçını yırtarak çözdüğü Tobi'nin jutsusunun zayıf yanını anında çözdü.
Bir de şunlar var. Bu adam Hokage. 0 genjutsu bilerek Hokage olmuş olamaz, Enel genjutsuya karşı napabilir?
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Celebhol yazdı:Evet, haklısın durdurmak gerek ona kadar.
Aslında anti olayına hiç girmeden yürüttüm kafamdaki savaşı şu ana kadar fakat antiyi Minato'nun bulabileceğini düşünüyorum. Adam çok hızlı adapte oluyor, bilmem kaç bölümdür insanların kıçını yırtarak çözdüğü Tobi'nin jutsusunun zayıf yanını anında çözdü.
Bir de şunlar var. Bu adam Hokage. 0 genjutsu bilerek Hokage olmuş olamaz, Enel genjutsuya karşı napabilir?
Gözlem hakisi yüzünden genjutsuya yakalanabileceğini sanmıyorum sonuçta genjutsu duyuları ele geçiriyor Hakiyi nasıl kandıracaksınki
Celebhol

Mantra da duyulara dayanan ya da duyu gibi bir şey değil mi?

Sonuçta bana Enel=Raiton+Gelişmiş Sensör+Elektrik Saldırısı gibi geliyor. Bir de antisiz vurulamama var ama Minato'nun adaptasyon yeteneği bunu halledebilir diyorum. Minato'yu savunsam da fiziksel olarak dezavantajda ve iki tarafın da birbirini yenme olasılığı az buz bir şey değil.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Minatonun kazanması imkansız böyle bi dövüşü, enel elektriği attığı an indirir tek atışta. Minato hızlı olsa da bundan kaçabilmesine imkan yok. Minatoya hızından dolayı yellow flash lakabı verilmişti ancak enel flashın kendisi.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Celebhol

Deathwing yazdı:Minatonun kazanması imkansız böyle bi dövüşü, enel elektriği attığı an indirir tek atışta. Minato hızlı olsa da bundan kaçabilmesine imkan yok.
Kaynak: Götüm
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Celebhol yazdı:
Deathwing yazdı:Minatonun kazanması imkansız böyle bi dövüşü, enel elektriği attığı an indirir tek atışta. Minato hızlı olsa da bundan kaçabilmesine imkan yok.
Yıldırımın minatodan çok daha hızlı olduğunu biliyorsundur muhtemelen. Bu dövüş minato edo olsa bile kazanamayacağı bir dövüş, kyuubi mod olsa bile kazanamaz muhtemelen arada çok fazla güç farklı var.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Deathwing yazdı:
Celebhol yazdı:
Yıldırımın minatodan çok daha hızlı olduğunu biliyorsundur muhtemelen. Bu dövüş minato edo olsa bile kazanamayacağı bir dövüş, kyuubi mod olsa bile kazanamaz muhtemelen arada çok fazla güç farklı var.
Yıldırım hızı = Raikage A'nın hızı < Minato'nun hızı
Kilitli

“1 vs 1 Savaş” sayfasına dön