Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Daredevil ve Black panther VS Batman ve Moon knight

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Hangi ikili kazanır?

Daredevil ve Black panther
6
40%
Batman ve Moon knight
7
47%
Berabere
2
13%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Daredevil ve Kara Panter

[thumbnail]http://oyster.ignimgs.com/wordpress/wri ... banner.jpg[/thumbnail]

Güçleri:Körlüğü yüzünden diğer 4 duyu organı tavan yapmıştır yerdeki karıncayı bile hissedebilir.Ayrıca yarasa gibi radarı sayesinde etraftaki bütün nesneleri kişileri fark edebilir kalp atışlarında kim olduklarını anlayabilir.Olimpik seviyenin üstünde bir akrobattır ve bir çok dövüş sanatında uzmandır.

[thumbnail]http://www.theothermurdockpapers.com/wp ... banner.jpg[/thumbnail]

Güçleri:Vibranium'dan yapılma kurşun geçirmez kostümü vardır.Dövüş sanatlarında Marvel evrenin en iyilerinden biridir.Refleksleri, hisleri ve hızı üst düzeydir.Dünyanın en iyi teknolojisi ve madenlerine sahip ülkenin kralıdır.Dahi seviyesinde zekası vardır ayrıca Batman'i kıskandıracak oyuncakları vardır.Işınlanabilir, görünmez olabilir Vibranium'dan yapılma silahlara sahiptir.Hazırlık süresi verildiğinde Batman gibi taktiksel bir dehadır.

Batman ve Moon knight

[thumbnail]http://download.gamezone.com/uploads/im ... knight.jpg[/thumbnail]

Güçleri:Bir çok kişiliği olduğu için psişik ve telepatik saldırılara karşı müthiş bir dirence sahiptir.Kariyeri boyunca Boksör,Komando,denizci ve CIA ajanlığı yaptığı için Moon knight geniş menzilli silah(Bumerang ve dart vb.) kullanımında ve göğüs göğüse dövüşte, gizlilik ve sızma işlerinde, akrobasi ve stratejide uzmandır.Ayrıca dolunay olduğu zamanlarda kuvveti, çevikliği ve dayanıklılığı artar, ayın diğer zamanlarında ise ayın şekline göre bu güçleri azalma gösterir

[thumbnail]http://i0.wp.com/www.comicbooktherapy.c ... =700%2C275[/thumbnail]

Güçleri:Onun adı Batman :laugh:

Mekan:New York geceleri
[thumbnail]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ht_HDR.jpg[/thumbnail]

Not:Hazırlık süresi yok.
Not2:Ay yarım ay.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Benim oyum 2.ekibe.Utkanın sebepleriyle aynı sebepler.

Edit:Amk hazırlık süresi yoktur'u okumadım xdxd Oyum 1.ekibe.
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

2. ekip dedim.

Edit:

Batman sadece hazırlık değil.Çok üstün dövüş yetenekleri ve kabiliyeti var.Aynı zamanda ekipmanları da iyi.Moon Knight'ın da yetenekleri iyi.Dövüş yeteneklerinin yanında telepatik olarak da güçlü.
Daredevil kör olduğu için diğer duyuları çok iyi ve dövüş kabiliyetleri de iyi.Black Panther de aynı zamanda üstün dövüş yeteneklerine ve iyi ekipmanlara sahip.Zaten dünyanın en gelişmiş yeri olan Wakanda'nın(Afrika da bir yer) da kralı.
Bu nedenle Batman ve Moon Knight'ı daha üstün görüyorum ve Batman ve Moon Knight diyorum.
En son engweng tarafından 24 May 2014 00:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki_Kushina
Favori Manga: Naruto One piece Bleach
Favori Anime: Naruto An Other Dragonball death Note

Hazırlık süresi olsaydı oyum takım 2 ye gidicekti çünkü Batman hazırlık süresi varsa Supermanı bile zorlayabilecek potansiyelde bir adam. Lakin hazırlık süresinin olmaması 1. takımın kazanmasını sağlar ki özellikle 1. takımdakiler yakın dövüşte muazzamlar.
Resim

Dibe vurduğumuz an değişime en açık olduğumuz andır
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Uzumaki_Kushina yazdı:Hazırlık süresi olsaydı oyum takım 2 ye gidicekti çünkü Batman hazırlık süresi varsa Supermanı bile zorlayabilecek potansiyelde bir adam. Lakin hazırlık süresinin olmaması 1. takımın kazanmasını sağlar ki özellikle 1. takımdakiler yakın dövüşte muazzamlar.
Yok ya Batman en az Kara Panter kadar iyi bir dövüşçü.Moon Knight da keza öyle.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Panther yarasaya yenilir mi yenilmez,kör bir adam cia ajanını yener mi yenemez o yüzden berabere :lol:

Şimdi black panther benim kafamı az karıştırıyor yoksa gönül rahatlığı ile 2.takım derim.Moon knight öyle kolundan tutup uzaya fırlatacak değiller street fihgtsa street fight.Dövüş gücydü zekaydı enteresting oyuncaklardı popüleriteydi kıyaslayınca 2.takım alır demek istiyorum emin değilim batmane güvenim sonsuz :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Martial Arts(Ölümcül Dövüş Sanatları) ve H2H(çıplak el kombat) kapışması olmuş.

Bu konuda

Batman>Black Panther>Daredevil=Moonknight(Ya da DD teknikte daha iyi ama MK daha brütal)

Zırh->Batman=Black Panhter(standartlarda)
Tecrübe-> Bats
Gizlenme, saklanma, kaçma->Bats
Fiziki Güç->Bats
Hız/Çabukluk -> BP
Silah Uzmanlığı-> Bats
Strateji+Gözlem-> Bats (BP de çok iyidir ama hakkını yiyemem)
Akrobasi->BP
Sertlik-Brütalizm-> Moonknight (Bats e öldürmeme haricinde oldukça sert yöntemler barındırır)
Zihinsel Kararlılık/Etki-> Bats

Bunlar beş aşağı iki yukarı ortak varımlardır sanırım.

Hazırlık süresi olsa zaten Bats solo bile gidebilirdi. Ancak bu durumda da açıkcası DD burada zayıf kalıyor DD Nightwing, Red Hood, Black Canary seviyesinde gibi daha çok..
Ay yarım ay ise Moon Knight DD'den üstün halde demektir. Tam iken Cap'i falan patakladığını biliyorum.

Aslında Batman, Deathstroke ve Promotheus a 1 hafta hazırlık vereceksin tüm Marvel street brawler larını götürecek :laugh: :laugh:

B)

Karşılaşmaya gelirsek, Burada kozmik level meselelere bile bulaşan, süper güçlü adamlara liderlik edebilen iki adam var ve ana faktörler onlar;

Batman ve Black Panther.

Bu ikisi önemli açıkcası;

Black Panther daha hızlı ve baş döndürücü bir dövüşçü olduğu doğrudur. Ama belli başlı dövüş ritüelleri ve çabukluğuna çok dayalıdır. Rakibe göre stil değiştirme de bir Cap ya da Bats değil.

Bats o an için faydalı olacak şey ne ise onu kullanan 127 dövüş sanatını harmanlayan bir tarz. Black Panther daha yıkıcı, daha flaş efekt bir dövüşçü doğrudur. Ama Bats'in öyle bir kötü adam galerisi var kı. Adam Hulk seviyesinde ki Solomon Grundy'den Bir kukla olan Scarface'e kadar gider :cheer: Yani sabit değil dövüş tarzı ve bakış açısı.. Adam bir gün sokakta yan kesici döverken 1 hafta sonra kendisini Darkseid karşısında bulabiliyor.

Bu etmenler sebebiyle Batman -büyük-eşit-> Black Panther (hazırlıksız)
MoonKnight>DareDevil olarak görüyorum.

Çok güzel bir kapışma gerçekten. Moonknight yerine Bats'in yanına Bat-Family'den ya da DC den biride düşünülebilirdi ama böyle tam ultimate maç olmuş...

orta-yüksek seviye zorlukla Takım 2 alır ama Panther bunların imanını da gevretir yani B)
Resim
galeme
Favori Anime: .

Utkan'ın mesajından dolayı ben de 2.takım dedim.
Kullanıcı avatarı
PoorAngel
Favori Manga: Koi Suru Boukun, Super Lovers,Honto Yajuu,Kohitsuji Project,Elektel Delusion
Favori Anime: anime izlemeyi sevmiyorum :)

Batman'i severim.Moon knight'ı hiç duymadım ama Batman için onları seçiyorum. :)
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

2. Takım alır herhalde. Sanırım. Bilmiyorum. :lol:
Resim

“Grup Savaşları” sayfasına dön