Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Akatsuki vs Espada's

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Akatsuki vs Espada's

Akatsuki
20
47%
Espada
23
53%
İkisi de gider
0
Oy yok

Toplam oy: 43
Kullanıcı avatarı
BlackBolt
Favori Anime: bleach hunter x hunter

Instructions yazdı:Beyler klasik vs konusu olarak düşünüp açmamıştım konuyu. Yani meselemiz barragan'ın birine dokunması değil mesele o olsa ameterasu, kamui, chibaku tensei gibi bir çok güçlü teknik ile zaten karşı konulurdu. İki büyük suç örgütüydü bunlar, kendi hikayelerinde ki ağırlıklarına ve karizmatikliğine göre değerlendirebilirsek daha güzel olur.

JiraiyaFlash yazdı:Hunter x Hunter'dan Hayalet Takımı ve de One Piece'den Savaş Lordları da eklense idi çok eğlenceli olurdu :evil: B)
Dostum ben izlemediğim için onları eklemedim :whistle: (idare edin :laugh: )

O zaman başta açıklama yapacaktık. Düzgün açman gerek konuyu. :D
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Instructions yazdı:İki büyük animeden iki büyük suçlu organizasyonu. Bilindiği üzere Akatsuki Madara'nın güdümünde ki Tobi tarafından manipüle edilen Pain tarafından idare edilmekteydi. Espadalar da ruhani lider Aizen tarafından :evil: güç, karizma, fan görüşü içine ne koyarsanız size kalmış. Hangi oluşum daha başarılıydı.
İlk mesajı okursanız her şey açık. Niye güç yönünden karşılaştırma gereği duyuyorsunuz ki? O yöne girilse işin içinden çıkılmaz, bunu anlamak lazım. Biri der 'barragan tek atar' diğeri de der 'tobi kamui ile hepsini siker' yani yazmadan önce biraz düşünün :laugh:
galeme
Favori Anime: .

Instructions yazdı:güç, karizma, fan görüşü içine ne koyarsanız size kalmış
İlk mesajı düzgünce okumadan gelip burda "adam vs attırın demiyor ki yaa" diye bir şeyler yazmışsınız. Bakın ne demiş güçlerine göre de kıyaslayabilirsiniz. Yoğurt yeme güçlerine göre de kıyaslayacak halimiz yok.
Kullanıcı avatarı
BlackBolt

İkisi de gider diye şık koymak. Sonra vs güç olarak değil demek :D Hem görmemek hem düşünmemek olmuş :D
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Tekrarlıyorum klasik vs konularında. En büyük problemi yaratan şey fanlık. Herkes birbirine fanlık yapma diyor. Ben bu konuda güç, karizma ve fan görüşü diyorum. Konunun klasik vs olayına dönüşmesi üzerine sonradan açıklama-ekleme yapmak zorunda kaldım. Kurguya etkilerini yazabilirsiniz. İçine ne koyarsanız koyun dedim zaten ilk mesajımda.

İki oluşumun hikayelerinde ki gücünü esas alabilirsiniz. Güç olarak Pain'in gelip, Konoha'yı yerle bir etmesi gibi bir olayı düşünebiliriz.

Her görüşten insan var, kimine göre de belki eşittirler onun gözünde 'ikisi de gider' diyebilir. Farklı görüşleri görmezden gelme alışkanlığımızı bırakmamız biraz zaman alacak.
En son Instructions tarafından 25 May 2014 14:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Bleach karakterlerinin dövüş sırasında gücünü anlatmak gibi huyları vardır. Bu espadalar içinde geçerli ve bu bana zayıflığını söylemekle aynı kefeye giriyor. Naruto karakterleri ise rakibin yeteneğini analiz edip zayıflığını bulma çalışması içinde zeka oyunları döner. Akatsuki ise bu konuda gayet yeteneklidir. Bu espadalar gücünü anlatmak gibi bir salaklık yaparsa akatsuki anında harcar onları söylemez ise dövüş biraz daha uzar ama yine akatsuki kazanır.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Espadalar insanların göremeyeceği ruhani varlıklar değil mi? Akatsuki bunları nasıl görecek?
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

j-starsda diğerleri nasıl ichigo ile dövüşüyor aynı mantık
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Şöyle 2 mangayı karşılaştıran anketler açmayın mümkünse gereksiz tartışmalar çıkıyor.Herkes sevdiğini savunmaya çalışıyor falan fanlık diz boyu
Kullanıcı avatarı
BlackBolt

galeme yazdı:Espadalar insanların göremeyeceği ruhani varlıklar değil mi? Akatsuki bunları nasıl görecek?

Narutoda shinigami tekniği var aslında narutodakiler içhigoyu falan çağırıdığı için akatsuki alır B)

“Grup Savaşları” sayfasına dön