Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Black Panther ve Batman Beraber Savaşıyorlar

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

İkilimiz Ne Kadar İlerleyebilirler ?

İkili 1. Rauntta takılırlar.
1
11%
İkili 2. Rauntta takılırlar.
0
Oy yok
İkili 3. Rauntta takılırlar.
0
Oy yok
İkili 4. Rauntta takılırlar.
1
11%
İkili 5. Rauntta takılırlar.
0
Oy yok
İkili 6. Rauntta takılırlar.
1
11%
İkili 7. Rauntta takılırlar.
1
11%
İkili 8. Rauntta takılırlar.
1
11%
İkili 9. Rauntta takılırlar.
0
Oy yok
İkili 10. Rauntta takılırlar.
1
11%
Tüm Raunttları Temizlerler.
3
33%

Toplam oy: 9
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

ResimResim

Senaryo: Batman ve Black Panther, DC-Marvel evren çaprazlamasında karşılaşırlar. Ve Sokak Pataklayıcıları olarak bu karmaşadan çıkmak ve normal gerçekliklerine dönmek için, bir müsabakayı beraber geçmek zorundadırlar.

Bu Müsabaka birbirinden bağımsız yer ve zaman içerisinde olan farklı farklı Rauntlardan oluşmaktadır. Siyahlı kahramanlarımız için 10 Round Hazırlanmıştır.

1. Round: Hawkeye, Green Arrow, Black Canary, Black Widow (hazırlık yok/bilgi var)

2. Round: Daredevil, Moonknight (hazırlık yok/bilgi var)

3. Round: Nightwing, Red Hood, Red Robin, Damian Wayne (hazırlık yok/bilgi var

4. Round: Lady Shiva, Cassandra Cain, Ra's Al Ghul(hazırlık yok/bilgi var)

5. Round: Clayface, Solomon Grundy (4 Günlük Hazırlık var.)

6. Round: Cap. America, Deathstroke, Winter Soldier (6 Saatlik hazırlık var)

7. Round: Bane, Lizard, Killer Croc, Rhino (hazırlık yok/bilgi var)

8. Round: Ironman, Cyborg ( 1 hafta hazırlık var.)

9. Round: Hulk (standart) (3 gün hazırlık var)

10.Round: Aquaman, Wolverine (Aquaman telepat güçlerini kullanamaz, dövüş karada, 2 hafta hazırlık süresi var.)

Size göre ikilimiz tüm rauntları geçip tüm seriyi temizleyebilir mi yoksa bu Rauntlardan birinde takılırlar mı ?!

Şartlar ve Kurallar:

- Bir Oy Hakkınız var.
- Batman New 52 Kostümünü giyiyor en ileri halini (Insider kadar iyi neredeyse), Black Panther ise Fantastic Four'un yeni serilerinde aldığı p-up lara sahip. Işınlanma, güç kalkanı, görünmezlik ve dayanıklılık gibi.
- Ra's Al Ghul Lazarus Çukurundna çıkalı 3 gün olmuştur.
- Red Hood ve Winter Soldier'ın toplam50 mermi hakkı vardır. Patlayıcılar yoktur. Onun haricinde standart ekipmanları geçerli.
- Bane Venom basabilir.
- Venom sonic dalgalara karşı zayıf, Clayface yüksek elektriğe karşı zayıf.
- Hulk 20 şırında antiadrenalin ile kontrol altına alınabilir.
- Deathstroke Kılıç kullanacak ve de 30 mermilik şarjörü olan herhangi bir silahı.
- Cap. America kalkanlı.
- Green Arrow ve Hawkeye tuzak başlı oklarına sahipler ama yapışkan polikarbon ve de el bombası başlıklı olanlar yoklar.
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

1.round: Zorlanmadan geçerler.
2.round: Zorlamadan geçerler.
3.round: Bunu da zorlanmadan geçerler.
4.round: Bu roundda fazlaca ter dökerler ama geçeceklerini düşünüyorum.BP Batman kadar iyi bir isim ve martial artsta da bir o kadar da iyi.Üstüne üstlük bir de çok iyi ekipmanları var.Işınlanma ve görünmezlik gibi özellikleri var.BP ile Batman'in birlikte bu roundu geçebileceklerini düşünüyorum.
5.round: Batman with preb. ;) :laugh: Hazırlık olduğu için geçerler.Gerçi hazırlık olmasaydı da geçerlerdi.
6.round: Bu roundda da çok ter dökerler.3 kişinin de BP ve Batman'den güçlü olmadığını düşünüyorum ki hazırlık olunca işleri daha da kolaylaşacaktır.Ancak yine de zorlu geçecektir.Ama geçeceklerini düşünüyorum.Zira Batman DS'u alırken BP Cap. ve WS'ı alır diye düşünüyorum.
7.round: En zorlu geçen roundlardan biri olur.Ali'nin de dediği gibi çok fazla kas gücü gerektirir ki hazırlığın olmaması da cabası.Zaten Bane'in Batman'den çok az kalır yanı yok.Gerçekten fazlaca zorlanırlar ama zor da olsa geçerler bence.
8.round: Zorlanırlar.Ancak 1 hafta hazırlıkları var ve geçebilirler.
9.round: Fazla zorlanmadan geçerler.
10.round: Bu rounddan fazla emin değilim.Wolvi'yi alırlar ama Aquaman konusunda bir şey diyemiyorum.Yine de 2 hafta hazırlık var ve BP ile Batman bir araya gelerek yenebilirler diye düşünüyorum.Ama gerçekten zorlanırlar.

Şu anlık o hakkımı kullanmadım çünkü emin olmadığım yerler var ama yakın zamanda kullanırım.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kenke o kadar bilgi vermişsin ki vallahi okuyup anlayamadım. Çizgi roman kültürüme upgrade basmam lazım.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Kenke o kadar bilgi vermişsin ki vallahi okuyup anlayamadım. Çizgi roman kültürüme upgrade basmam lazım.
Sen bas aga biz bekleriz :laugh:

Biraz daha yorum aksın da ben sonra belirtirim fikrimi adostlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

1.Canary'ın sesi dışında bir tehdit göremedim.Bat'de epey yakından tanıtdığı için ilk round kolay.
2.Daredevil ile Moonknight bunların bir iki gömlek altı. :laugh:
3.Yine bir zorluk göremiyorum hele Panter yeni özellikleriyle bu dördünü tek yenebilir.
4. raund hazırlık olmadığı için epey zor geçer ama yine kazanırlar.
5.Hazırlık ile hiç sıkıntı olmaz.
6. epey zormuş 6 saat hazırlık epey az bana kaybedebilirler gibi geldi.
7.Bol bol enerji ve kondisyon gerektiriyor ama kazanırlar kesin.
8.Sorun yaşamazlar.
9.Yine sorun olmaz.
10.2 haftayı göz önüne alırsak kesin kazanırlar.

6. turda elenirler bence.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

3.Round d beklentilerinin üzerinde zorlanacaklarına inanıyorum.. o Takım Batman'i çok çok iyi biliyor.
Ayrıca o takımda bir akrobat, bir beyin, bir ateşli silah uzmanı bir de suikastçı var... Çok kolay değil ama tabi ki halledeceklerdir.

4. Round ise gerçek bir martial arsa kapışması olacaktır.. Özellikle Cass saf yeteneği ve eğitimi anlamında Black Panther'ın kıçından ter akıtacaktır eminim..Keza Lady Shiva ile Ra's 'de Bats için yeterli.. Ama burada bizimkiler de Ekipman ve Strateji avantajı çok yüksek oluyor..
Bİzimkiler pek çok darbeyi tanklayabilirken karşı takım yapamaz...Ama açık ara H2H Combat olarak en çok zorlanacakları round gibi.

5. Round gerçekten bir siklet farklılığı içeriyor ama 4 günlük hazırlıkla bu ikili bunun altından kalkar.

6.Round
Dananın kuyruğunun koptuğu yer DS, Cap ve WS var... Cap ile BP defalarca dövüştüler genelde ya denk oldular ya da BP bir adım önde gözüktü, DS ile Bats'in de az da olsa kapışması var birinde Batman rezil olmuştur birinde de DS... WS ise Joker kart..

Açıkcası BP'nin ve Batman'in yeni zırhı bu arkadaşlar için biraz fazla gelmekte.. WS soldier tecrübesizliği ve aceleceliği yüzünden burada ilk knock out olacak şahıstır...

BP yeni özellikleri ile Cap'in kalkanını aşabilir zaten Cap'in kalkanını aşarlarsa o buradaki en zayıf dövüş becerilerine sahip kişi... Gelelim Deathstroke'a DS aynı cap gibi serumlanmış bir süper asker ama yetenek ve zeka bazında Cap'i 7 ile çarpabilir. DS burada durumu zora sokan şahıs... Ancak 6 saatte olsa var olan hazırlık bizimkilere onun zayıf görüş açısı olan sağ tarafından saldırma gibi bir plan yaptırabilir...

Yani geçebilirler ha bu gerçerler demek mi yo hayır...b 6. Round'da her şey olur... Yani çok zor ama ben geçebilecekleri bir senaryo buldum sadece yani bir açıklık.

7.Round
Burada inanılmaz bir kas gücü var ve de hazırlık yok... Killer Croc ile Rhino ilk elenenler olacaktır.. Ama Bane ile Lizard gerçekten Bu ikilinin tek başına alabilecekleri kişiler mi bilemiyorum.. Lizard'ı bir zehir ya da toksinle devre dışı bırakabilirler..Bane'in venom yolllarını kesip onu kendi sınıflarına çektikten sonra halledebilirler.. Burada en büyük avantajları karşıda Bane hariç herkes hayvansal içgüdüleri ile saldıran tipler plansız saldıracaklarıdır..Savunmalarında açıklar olacaktır...Bats ile BP yeni techizatları ile bunu halledeceklerdir...

8.Round; İki süper cyborg-robot adama karşı işleri zor hava hakimeti de onlarda bir de Ironman'de ne silahlar var ne silahlar... Yani Ama Bats ile BP bir çoğundan kaçabilecek ve sıyrılabilecek beceri de adamlar var..Ironman işi bitirmek için illaha yakın temasa girmesi gerekir..Bu durumda da CAp'in yaptığı gibi bizim ikili onu hackleyebilirler...Birde burada 1 hafta hazırlık var dövüşecekleri yeri nasıl tuzaklarla döşemişlerdir kim bilir... Çok zor olsa da geçerler ama çok zor yani.. 6.'dan bile zor olabilir.

9.Round zorlanmazlar bile

10.Round
Aquaman şu listedeki en kapsamlı savaşçı belkide Teknik, Tecrübe,Dayanıklılık vs ama karada olacaklar ve Aquaman telepatisini kullanmayacak dedik bu Aquaman'in seviyesini bayağı bir düşürüyor Ancak Aquaman hala süper insan gücünde (tonlarca kaldırabilir), Nispeten çok hızlı, Aşırı Dayanıklı çok sert bir derisi ve çok güçlü bir metabolizması var... Gerçekten bizimkiler çok zorlanacaktır. Bİr de yanında yarı ölümsüz Wolverine olacak...

gerçekten cehennem gibi bir dövüş... Ama '' 2 Haftalık Hazırlık'' işin rengini değiştiriyor..:Batman daha önce de hazırlıkla Aquaman'i çökertmişti. Keza BP Wolverine için hazırlığa bile ihtiyaç duymayacaktır...

Hepsini geçerler diyorum ama 6. ile 8. Roundlarda bir yerlerinden kan gelecek...
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Altıncı veya yedincide dururlar diyorum.
galeme
Favori Anime: .

En zor raunt olan 4. raundu geçtikleri takdirde temizlerler. Fakat geçebileceklerini düşünmüyorum.

“Grup Savaşları” sayfasına dön