Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Annihilators Vs Justice League

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Hangi Taraf Galip Gelir ?

Yok Ediciler kolayca kazanır
1
20%
Yok Ediciler kazanırlar
0
Oy yok
Yok Ediciler zar zor kazanır
2
40%
Adalet Birliği kolayca kazanır
0
Oy yok
Adalet Birliği kazanacaktır
1
20%
Adalet Birliği zar zor kazanır
1
20%
Berabere olur, yenişemezler.
0
Oy yok
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Annihilators; Yok Ediciler, Galaksinin En Kudretli KAhramanları diye çağırılan özel bir ekiptir. Avengers'ın Kosmik versiyonudur
Justice League; Adalet Birliği, DC Evreninde ki çoğu süper kahramanın kadrolaştırıldığı profesyonel ve büyük organizasyonlu bir düzen topluluğudır ama öncüleri ayrı muamele görür (Superman, Batman vs gibi)

Annihilators:
Resim

Soldan Sağa: Quasar, Beta Ray Bill(At Kafası Thor :laugh: ), Gladiator, Nova, Silver Surfer, Ronan The Accuser

Kısa Bİlgiler:
► Spoiler Göster

Justice League

Superman
[thumbnail]http://www.nerdist.com/wp-content/uploa ... banner.jpg[/thumbnail]
Kudretinden sual olunmayan. Potansiyeli tüm evrene bedel olan.. İlk orjinal Super Kahraman.. Superman

Shazam // Cap. Marvel
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... 332-12.jpg[/thumbnail]

Captain Atom
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... om_cv2.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Martian Manhunter
Resim
Bu sayfanın 3. mesajında detaylı bilgi mevcut

Wonder Woman
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... -Wonde.jpg[/thumbnail]
Bu başlığın 7. mesajında Detaylı Bilgi Mevcut

Green Lantern (Hal Jordan)
[thumbnail]http://static.comicvine.com/uploads/ori ... .28_pm.png[/thumbnail]
► Spoiler Göster

Şartlar-Kurallar
- DC Karakterleri Pre-52 ve de New-52 halleri ile değerlendirilecekler (öbür türlü çok çok güçlü oluyorlar)
- Marvel'dakiler ise takımın beraber olduğu hikayelerdeki güçleri baz alınacak (standart)
- Hal Jordan'ın yüzüğü tam şarjlıdır ve de yanında yedek bataryası vardır. Öldürmem yetkisi ve sınırlandırma yoktur
- Nova, tek başına tüm birliğin Nova Force'unu kontrol ettiği halinde değildir.
- Superman en son güneş banyosu yapmasından bu yan 1 hafta geçmişdir ama o süre zarfı içerisinde de güneşden mahrum bırakılmamıştır.
- Wonder Woman tüm techizatına sahiptir. Savaş Tanrısı Ares'in güçleri de dahil(birazı).
- Captain Atom Monarch halinde düşünülmeyecektir.
- Karşı tarafı yenme şartı illaha ki ölmesini gerektirmemektedir. Etkisiz hale getirmesi yeterlidir.

Dövüş Yeri:
[thumbnail]http://mkalty.org/wp-content/uploads/20 ... 995841.jpg[/thumbnail][/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Gladiator-Superman
Beta Ray Bill-Shazam
Quasar-Green Lantern
Silver Surfer-Cap. Atom
Ronan-Wonder Woman
Nova-Martian Manhunter

Eşleşmeler böyle olur gibi.

Gladiator ve Superman epey oyalanacaktır çünkü Superman etkisiz hale getirmeyi deneyecektir.Sörfçü Cap. Atom'u alt edecektir.Quasar da Hal Jordan için epey güçlü geldi bana.Martian Manhunter Nova'yı iki dakikada tokatlayacaktır.Ronan ne kadar istesem de büyük ihtimal Wonder Woman'ı yenemez.Beta ray konusunda oyalar mı direk yenilir mi emin olamadım :D

Quasar-Wonder Woman
Silver Surfer-Martian Manhunter

Diğer dövüşlerde Shazam yener.Supermen dövüşe hala devam eder.Silver Surfer vs MM çok değişik bir vs ama Sörfçünün özellikleri daha ağır basıyor.Quasar da Ww için değişik bir rakip standart hallerini sayarsak Quasar alır galiba.

Quasar-Shazam
Silver Surfer-Superman

Buradan sonrası beni aşar :evil:
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Gladiator-Superman
Beta Ray Bill-Shazam
Quasar-Martian Manhunter
Silver Surfer-Cap. Atom
Ronan-Wonder Woman
Nova-Green Lantern

Ben eşleşmelerin böyle olacağını düşünüyorum.Galipler ise öyle olur:
Supes: Çok fazla zorlanır mı bilemem ama az da olsa zorlanacağı kesin ama galip çıkar.
Shazam: Normal zorlukla alır.Açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum.
MM: Ciddi anlamda zorlanır ama galip çıkacağını düşünüyorum.
SS: Zorlanır.Ama galip gelecektir.
WW: Bu vs. hakkında fazla bir şey diyemiycem.Gerçekten fazlaca zorlanır WW ama kazanır gibime geliyor.
GL: Normal zorlukla yener.

Sonuç olarak JL zar zor alır diyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Millet konu ciddi bir emek (her karakterin mini-tanıtımını yaptım sizler için) verilmiş, güzel ve çok çok bol atraksiyonlu bir savaşı içermektedir.. Bence daha çok ilgiyi hak ediyor.. Forumun comics tayfasını partiye davet ediyorum.. KOnuyu canlandıralım millet.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ben nedense gladyötörün karşısına süperman yerine mm'yi çıkartıyorum?. :huh:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Tek tek kişileri analiz edecek kadar birikimim yok ama. Jl daha ağır basıyor gibi gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Takım Çalışması-> Adalet Birliği
Hız -> Adalet Birliği
Dayanıklılık -> Adalet Birliği (biraz farkla)
Tecrübe -> Adalet Birliği
Kosmik Güç Seti-> Yok Ediciler
Mistik Güç Seti-> Adalet Birliği
Kuvvet -> Adalet Birliği (az farkla)
Telepati, Telekinesi, Büyü gibi extralar -> Adalet Birliği
Güç Hanesi-> Berabere
Beceri Hanesi -> Adalet Birliği

Açıkcası Kim kim ile eşleşir'i hiç düşünmedim.. Düşümdüm de pek önem arz etmedi benim için.

Ama MM telepati, telekinesi ve saykik güçleri ile Shazam ile WW de büyük-mistik güçler ile burada çok şey farkettiriyor açıkcası. Burada bir tek Beta Ray Bill ile Silver Surfer'ın telepati direnci varki o da tamamen değil..
Bir de Superman faktörü var tabiki oradaki herkesten daha hızlı, daha kuvvetli ve daha dayanıklı ve de daha çabuk öğrenen biri. Superman'in az da olsa var olan büyü zaafından faydalanmak adına bence onu Beta Ray Bill ile eşleştirmeliler Onun haricinde kimle eşleşse illaki aşırı güçlü gelecektir.

Captain Atom Silver Surfer için mükemmel eşleşme ikisi de kosmik seviyede güç yayabilen ve emebilen tipler.. Surfer Captain'dan daha güçlü ve de tecrübelidir ama Captain'da daha yıkıcıdır. Yenemese bile onu oyalayacaktır bir yardım gelene kadar. Hal Jordan Nova ya da Quasar'dan biri ile eşleştirilir genelde ama bence kazanmak adına benzer güç seti olan birinden ziyade farklı birine yönelmeli... Şahsen Hal Jordan kısa bir süre içerisinde Ronan ile halleşip Captain Atom'a yardıma gitmeli SS için.

Shazam Gladiator ile eşleşmeli ve de onun turşusunu kurar gibime geliyor. Martian Manhunter ile Diana da saykik+mistik güç setleri ile çakma fenerler olan Quasar ile Nova'yı bayağı bir zorlarlar. Bu ikili onlar için çok fazla beceri sağlıyor. Nova Force ve bileklikler iki güç tipine karşıda savunma içeriyor ama yeterli değil.. Tabiki kolay olmayacaktır özellikle Quasar başa bela ancak MM ile WW takım çalışması artı farklı gelen güç setleri ile sonuca gideceklerdir.

Yok Edicilerden En Sona SS, Beta Ray Bill ve Quasar kalacaktır. Adalet Birliğinde ise Superman çok az Hal Jordan ile Captain atom da bayağı bir yıpranmış olacaktır. Geriye kalanlarla ile Adalet Birliği Sonuca gider... En Sona SS kalır gibi...
Resim

“Grup Savaşları” sayfasına dön