Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Amiraller vs Kageler

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Savaşı Kim Kazanır?

Amiraller Orta Zorluk Kazanır
6
40%
Amiraller Yüksek Zorluk Kazanır
0
Oy yok
Kageler Orta Zorluk Kazanır
4
27%
Kageler Yüksek Zorluk Kazanır
4
27%
Kararsızım
1
7%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Mar 2018 09:44
redstak yazdı: 19 Mar 2018 09:28
Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Mar 2018 08:47
Skortıl mı lan bu :lol:

Aynı mantıkla eriten de var :dry:

Aokiji'ye mühür vurup başka bir yere ışınlasalar ne olacak paşam?

Dokunmaları yetmedi önceden hazırlıkta yapmışlar şu işe bak sen : ) tobirama kesin bir yere mühür bırakmıştır şunu şuraya göndersem diye. :D 20 tane adama kaybeden kişi.
Hazırlık yapmalarına gerek mi var? Aokiji dokunulmaz biri mi?
Bakalım Aokiji kime kaybedecek :laugh:

Bir zahmet ışınlamak için önce bir yere mühür bıraksın : )

Neyse uzatmaya gerek yok. Karakter üstünden gidiyoruz adam bakalım o kime kaybedecek diyor :D Serilerimi karşılaştırıyoruz, karakterlerimi. Her naruto konusu op vs naruto oluyor.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

redstak yazdı: 19 Mar 2018 01:06 Tsunami vs su birikintisi :D Ateşi yaktığına göre elektriğide yakabilir ayrıca raikage'nin ürettiği elektrik nasıl zarar verecek merak ettim. Enel'in yıldırımlarına çöpler dayanıyordu, raikage kim amirallere zarar vermek kim. Buda tutmadı oyna, devam.
Ateşi yaktığına göre Elektriği de yakabilir son zamanlarda gördüğüm en sığ yorumlardan kusura bakma kardeşim. Ayrıca normal Yıldırım<<<<<<<<<<Raikage'nin Yıldırım Zırhı, arada bayağı bir fark var yani. Saldırı olarak kullanılan Yıldırımla savunma için kullanılan farklı olduğu gibi Raikage koca alanlara yukarıdan elektrik gömmüyor, o elektriği zırh olarak giyiyor sonra saldırı yapıyor. Enel'in o sırada attığı elektrikler<<<<<<Raikage'nin tek parmak yıldırım saldırısı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

Portgas D Ace yazdı: 19 Mar 2018 19:37
redstak yazdı: 19 Mar 2018 01:06 Tsunami vs su birikintisi :D Ateşi yaktığına göre elektriğide yakabilir ayrıca raikage'nin ürettiği elektrik nasıl zarar verecek merak ettim. Enel'in yıldırımlarına çöpler dayanıyordu, raikage kim amirallere zarar vermek kim. Buda tutmadı oyna, devam.
Ateşi yaktığına göre Elektriği de yakabilir son zamanlarda gördüğüm en sığ yorumlardan kusura bakma kardeşim. Ayrıca normal Yıldırım<<<<<<<<<<Raikage'nin Yıldırım Zırhı, arada bayağı bir fark var yani. Saldırı olarak kullanılan Yıldırımla savunma için kullanılan farklı olduğu gibi Raikage koca alanlara yukarıdan elektrik gömmüyor, o elektriği zırh olarak giyiyor sonra saldırı yapıyor. Enel'in o sırada attığı elektrikler<<<<<<Raikage'nin tek parmak yıldırım saldırısı.
Enel'in kaç volt olduğu yazıyor. Hızları geçtik şimdi de volt mu hesaplayacaksınız :D
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

redstak yazdı: 19 Mar 2018 19:55
Enel'in kaç volt olduğu yazıyor. Hızları geçtik şimdi de volt mu hesaplayacaksınız :D
Enel'in söylediği bir şey o 10 Mİlyon Volt 90 yaşında adam öldürmüyor, hadi bırakın ya :D. Mesele volt da değil zaten Enel meyvesiyle o derece bir savunma yapabilseydi yapardı zaten.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

Portgas D Ace yazdı: 19 Mar 2018 20:15
redstak yazdı: 19 Mar 2018 19:55

Enel'in söylediği bir şey o 10 Mİlyon Volt 90 yaşında adam öldürmüyor, hadi bırakın ya :D. Mesele volt da değil zaten Enel meyvesiyle o derece bir savunma yapabilseydi yapardı zaten.
Saldırıdan bahsediyorsun sen. ayrıca 90 yaşında adam ölmüyorsa demek baya dayanıklı birisiymiş. En azından Tobirama'dan dayanıklı olduğu kesin :)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

!  Uyarı
Alakasiz karakterlerden bahsetmeyelim konuda.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Anca Hashirama, madara gibi adamların feat'leriyle cevap verilebilmesi aradaki farkı belli ediyor. Bu iki karakter osuruklarıyla 5 kageyi yenebilen karakterler zaten.

Ben başka karakterden örnek verdiysem amiral seviyesini göstermek için örnek verdim. Hajrudin, hody gibi adamların fiziksel seviyesi luffy'den düşükse amiral seviyesini hayal edin diye. Anketteki karakterler kagelerken konuyu niye mangalar arası sidik yarışına çevirip sennin narutodan, hashiramadan, madaradan feat atıyorsunuz ben bunu anlamıyorum.

Tüm alabastada katliam yapacak denen 2,5 kilometrelik bomba bi kuşu öldüremedi. Çeliği kağıt gibi kesen hortum sıradan askerleri ikiye bölmüyor.

Bence de saçma. Ama manga kan, vahşet içeren bi manga değil. Mangaka hikayede büyük bi önemi olmazsa karakter öldürmüyor, ciddi yara çizmiyor. Buna alışın artık. Dedenin ölmemesine takmayın o kadar.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Amiraller , Tobirama dışında zorlanmaz bence. Amiraller kazanır.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Konu Dışı
Amiraller TS sonrası yeni güç şablonuyla görünmediler bile yarım motivasyonlu Fujitora hariç. Shabaody zamanında "ya sırrı bozdun ya" minvali degrade yiyen adamlar devletin en güçlü silahlarıyken ortaya geleceği gören, şehri ipe çeviren göğü delen adamlar çıktı. Bunları usturupluca yenen Luffy için bile hala end game tehditlerden biri Amiraller hala. 10m volt yiyip ayakta kalma goygoylarını direk geçiyorum, bi seride aynı arcta bile hız ve dayanıklılıklar eğilip bükülürken bunlar üzerinden 5 milyon hesap yapıp yargıda bulunmak tartışmayı çıkmaza sürüklüyor zira. Amiraller bulundukları seride bile güç şemasına oturmamışken burda Oda'nın dansöz featleri ve Naruto'daki uçurum gaplere dayanarak çıkarım kasmak pek sağlıklı gelmiyor bana AKA Evren Kıyaslaması. Ali başta söylemiş bunu tabi, affına sığınarak naçizane görüşümü belirtiyorum.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ichibuugin yazdı: 19 Mar 2018 23:04
Konu Dışı
Amiraller TS sonrası yeni güç şablonuyla görünmediler bile yarım motivasyonlu Fujitora hariç. Shabaody zamanında "ya sırrı bozdun ya" minvali degrade yiyen adamlar devletin en güçlü silahlarıyken ortaya geleceği gören, şehri ipe çeviren göğü delen adamlar çıktı. Bunları usturupluca yenen Luffy için bile hala end game tehditlerden biri Amiraller hala. 10m volt yiyip ayakta kalma goygoylarını direk geçiyorum, bi seride aynı arcta bile hız ve dayanıklılıklar eğilip bükülürken bunlar üzerinden 5 milyon hesap yapıp yargıda bulunmak tartışmayı çıkmaza sürüklüyor zira. Amiraller bulundukları seride bile güç şemasına oturmamışken burda Oda'nın dansöz featleri ve Naruto'daki uçurum gaplere dayanarak çıkarım kasmak pek sağlıklı gelmiyor bana AKA Evren Kıyaslaması. Ali başta söylemiş bunu tabi, affına sığınarak naçizane görüşümü belirtiyorum.
Estağfurullah hocam. İki evrende de saçma olaylar var tabii, bazı yönlerden elde kalabiliyor ne söylersen söyle. Onu anlıyorum yani. Tartışması zevkli olur diye açmıştım.
Resim

“Grup Savaşları” sayfasına dön