Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Akatsuki vs Shichibukai

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Akatsuki vs Shichibukai

Akatsuki
28
70%
Shichibukai
12
30%
Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@oZzIiI
Sen bana ergenlere yenildiği için Akatsuki'yi ciddiye almıyorum yazdın. Ben de sana anaokulluya yenilenleri, trollenenleri ciddiye alıyorsun ama diyorum.
Şimdi şurada Misa vs Goku olsa, kız elindeki kitapla Goku'yu öldürebilir. Bu mangalar arasındaki fark. Eğer böyle bir konu açılmışsa ya cevap atmayacaksın, ya da avantajı yüksek olana oy vereceksin. Ben de kabul ediyorum. Akatsuki'nin anası sikildi bu seride. Ölen her karakterde kalbimi sikti Kişimoto. Seriden soğumama sebep oldu. Yalnız bunun konuyla ilgisi yok. Aynı şekilde bakarsak Oda da aynısını Şiçibukailere yapıyor! Buggy bile katıldı aralarına.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

kardeş logiaya nasıl çare yok kisame var. Adam belli bir alanı su yapabiliyor. Sonuçta meyve kullananlar ölür. Kullanmayanlar hayyatta kalır. Ayrıca kisameden başka su türü saldırılar yapabilenler var.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Resim

Kilit.
Kilitli

“Grup Savaşları” sayfasına dön