Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Akatsuki vs Shichibukai

Farklı Seri ve Evrenlerin Büyük Savaşlarının olduğu anketler.

Moderatörler: memoww, Pinco

Akatsuki vs Shichibukai

Akatsuki
28
70%
Shichibukai
12
30%
Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

kilitkilit yazdı:En yanlı düşünen fanboylar bleachin diye biliyordum ama one piecede az değilmiş. En beğenerek okuduğum ozlil bile akatsukiye çamur atıyor arkadaş. Madaranın oyuncakları diye. Naruto evreninde herkes daimyoların dildosu durumunda zaten. Şerefiyle yaşayan bir zabuza ile haku vardı ki onlarıda katletti kakashi. Eeee şimdi böyle bir evrende madaranın emrinde onurlarıyla savaşmakdan ve şehit düşmekten daha güzel ne olabilir ki ?

Vs fikrim ise itachi tek başına savaşmadan hepsine tek atar. :laugh: :laugh: :laugh: Ciddiyim. Tüm yorumları okudum , bir allahın kulu dememiş ki ; bu dünyanın en iyi kılıç ustası aynalı kalkana ünlü air slashını gönderdiğinde kendini öldürmüş olmayacakmı ? Air slash tamamen aynı açıdan bu kılıç ustasının bedenini ikiye ayıracak şekilde geri tepmeyecekmi ? Ya hidrojen bombası ? kumanın götünde patlayacak oda.

İtachi aynası tanrısal bir eşya. Bu yüzden sakın yok kırılır, yok kirlenir tarzı kimse düşünmesin. Sakın mihawk ve kuma aynanın gücünü anladıktan sonra aynaya saldıracak kadar aptal değil diyede düşünmeyin. İtachi gibi bir şerefsizin manipüle edemeyeceği adam yok. Zaten mihawk ile kumadan biri hidrojen bombası yada air slash attımı itachi dışında herkes ölür. Geri kalan one piece karakterlerini vsye eklemeye bile gerek yok.

Burdan kimsede itachi fanı olduğumu düşünmesin. Şahsi fikrim itachinin şu ana kadar gördüğüm en şeref noksanı , haysiyetsiz ve korkak herif olduğudur. Adam tüm ailesini katlediyor. Ne mal olduğu belli biri. :X :X

Şehvetle etkileyen hatununda şansı yok itachiye karşı. Adam kendi sevgilisini bile öldürüyor görev gereği. Şehvet falan hikaye. Zaten son yıllarında hasta olduğu için kuşuda ötmüyor. Hani ötse bile sharinganları sayesinde genjutsu tarzı şeyleri karşı tarafa yansıtıyor. Kurenaiyi nin genjutsusunu nasıl ters çevirip ona hediye etti herkez biliyor. Bu hancockuda masturbasyon yapar vaziyette görürüz eğer itachiye saldırırsa :evil: :evil:
Açıkçası söylemek gerekirse, itachi bok yoluna gitmek yerine, keşke adam akılı yenilseydi de, bizde nasıl yeniliyor öğrenirdik. Senin dediğin yola itachi(bence), naruto evrenin de en büyüklerinden bu ara da itachiden nefret ederim bendensin :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

oZzIiI yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı: Mihawk kılıç sallasın dursun ada ayırıyormuş.
Mihawk'a bakış açın bu mudur?
Nasıl bakmamı bekliyorsun hacı abi? Adamın neyini gördük ki? Tamam güçlü orası açık ama daha gücü bile tam belli değilken yok ada kesiyo, yok buzdağı parçalıyor... Nagato'yu da keser zaten buz dağı kesebiliyormuş. Nagato kuçiyose yapsa kessin kessin dursun n'olacaksa...
ElanMorinTedronai yazdı:Bundan sonra şöyle değerlendirelim o zaman:
Jimbei vs Kisame(Su özellikleri benzer) bence Jimbei ağır fiziksel gücüyle alır.
Tobi vs Blackbeard(En güçlüler) bu tartışılır.
Mihawk vs Nagato(2.En güçlüler) mihawk ezer geçer
Konan vs Hancock(Kadın karakter) hancock alır
İtachi vs Dof(Zeka ve 2. enn güçlü olmaya adaylar) itachi alır
Zetsu vs Gecko Moriah(Tek başına ordu çıkaranlar) tartışılır
Kakuzu vs Law(Buda arta kaldı) law alır
Kuma vs Sasori(Robotumsular .d) kuma rahat alır
Deidara vs Crocodile(Arta kaldı .d) tartışılır ama heralde sasori alır
Hidan vs Buggy(En ezikler) buggy alır.(hidan kesemez)

Fakat az öncede dediğim gibi orochimaru devreye girerse hiç yoktan edo tenseiyle wb ile rogerı diriltip shichileri rahat alırlar.
1.si ben olsam Kuma ile Tobi'yi kıyaslardım. Yetenek olarak yakınlar. İkincisi, Mihawk-Nagato karşılaşması. Üstte de yazdığım gibi Nagato kuçiyose yapsa Mihawk keser durur. Sonuçta çoğalıyor. Dahası Nagato ruh emebiliyor,havyani bir çakrası var (OP'de yaşam enerjisi olarak düşünülebilir.) Dahası gedo mazo,şinra tensei,çibaku tensei, 5 element üst seviyede. Böyle birini mihawk'a "ezip geçirtmek" ayıp olmuş biraz.
Konan-Hancock için; Ben Konan'ın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kağıt patlayıcılar büyük avantaj. Uçabiliyor ve hızlı yer değiştiriyor. Kadın olduğu için zaten oklara vurulmadan taşlaşmaz da.
Son olarak, Buggy herhalde kendini geliştirmiş çok ince parçalara kadar bölünebiliyormuş. Eğer bölünmeden çizikle falan bi yeri kanıyorsa sıçtı o zaman :)
Diğerlerinde hemfikirim...
Resim
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

bazı arkadaşlar ya iki seriyide okumamışlar yada aşırı fanboyluk yapıyorlar

Akkatsuki her türlü alır. Aksini düşünenler komik duruma düşüyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Neymiş bu Akatsuki ya? Shikamaru bile yeniyor.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

kilitkilit yazdı:En yanlı düşünen fanboylar bleachin diye biliyordum ama one piecede az değilmiş. En beğenerek okuduğum ozlil bile akatsukiye çamur atıyor arkadaş. Madaranın oyuncakları diye. Naruto evreninde herkes daimyoların dildosu durumunda zaten. Şerefiyle yaşayan bir zabuza ile haku vardı ki onlarıda katletti kakashi. Eeee şimdi böyle bir evrende madaranın emrinde onurlarıyla savaşmakdan ve şehit düşmekten daha güzel ne olabilir ki ?

Vs fikrim ise itachi tek başına savaşmadan hepsine tek atar. :laugh: :laugh: :laugh: Ciddiyim. Tüm yorumları okudum , bir allahın kulu dememiş ki ; bu dünyanın en iyi kılıç ustası aynalı kalkana ünlü air slashını gönderdiğinde kendini öldürmüş olmayacakmı ? Air slash tamamen aynı açıdan bu kılıç ustasının bedenini ikiye ayıracak şekilde geri tepmeyecekmi ? Ya hidrojen bombası ? kumanın götünde patlayacak oda.

İtachi aynası tanrısal bir eşya. Bu yüzden sakın yok kırılır, yok kirlenir tarzı kimse düşünmesin. Sakın mihawk ve kuma aynanın gücünü anladıktan sonra aynaya saldıracak kadar aptal değil diyede düşünmeyin. İtachi gibi bir şerefsizin manipüle edemeyeceği adam yok. Zaten mihawk ile kumadan biri hidrojen bombası yada air slash attımı itachi dışında herkes ölür. Geri kalan one piece karakterlerini vsye eklemeye bile gerek yok.

Burdan kimsede itachi fanı olduğumu düşünmesin. Şahsi fikrim itachinin şu ana kadar gördüğüm en şeref noksanı , haysiyetsiz ve korkak herif olduğudur. Adam tüm ailesini katlediyor. Ne mal olduğu belli biri. :X :X

Şehvetle etkileyen hatununda şansı yok itachiye karşı. Adam kendi sevgilisini bile öldürüyor görev gereği. Şehvet falan hikaye. Zaten son yıllarında hasta olduğu için kuşuda ötmüyor. Hani ötse bile sharinganları sayesinde genjutsu tarzı şeyleri karşı tarafa yansıtıyor. Kurenaiyi nin genjutsusunu nasıl ters çevirip ona hediye etti herkez biliyor. Bu hancockuda masturbasyon yapar vaziyette görürüz eğer itachiye saldırırsa :evil: :evil:
Ben de şimdi seni garipsedim kardeşim.
Bu başlık zaten saçmalığın daniskası iken bir de kalkıp iki grubunda kendi evrenlerindeki güç seviyesine göre karşılaştırma yapmayacaksak ne anlamı var amk!
Alın o zaman benden de size 3 sınıf çakal yorumu mihawk önüne gelen herkesi keser! İtachi'nin aynasınıda keser yansıtamaz kesmeyi :woohoo: bu mudur? şimdi

@Tulpar-Byakugan
Mihawk savaş sırasında snein gibi düşünmeyecektir sivri zekalı arkadaşım direk gidip Nagato'yu 1 saniye içinde keser. Nagato hiç bir şey anlamaz!
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

@Ozzlil, haklısın akıllı abi. Nagato zaten kabak gibi ortada bekleyecek. Naruto ve Jiraiya'da olduğu gibi uzak bir noktada olmayacak...
Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Konu başta saçma (açan arkadaş alınmasın), tamamen farklı iki evrende neyi nasıl karşılaştırabilirsin?

Temel çürük olunca onun üstüne kurulan her şey de boş oluyor.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

hean_burak yazdı:Konu başta saçma (açan arkadaş alınmasın), tamamen farklı iki evrende neyi nasıl karşılaştırabilirsin?

Temel çürük olunca onun üstüne kurulan her şey de boş oluyor.
Evrenler farklı olsa da ortak noktalar var. Hem farklı evren diye karşılaştırılma yapılmaz diye bir şey yok ki. Bak mesela logia-genjutsu olayı. Birbirlerinin zıt noktaları. Veya Kuma ve Tobi'ninki gibi ışınlanma. Fiziksel güçler de var... Farklılık güzel olur diye açtım ama tartışma biraz abartıldı :)
Neyse şuan herkes seviyeli. Zaten seviyeli olmasa kapatırlar..
Ekleme: Bir de farklı evrenleri kıyaslamak her zaman iç evrenleri kıyaslamaktan daha zevkli olmuştur. İç evrenlerde zaten sonuç hemen hemen belli gibi...
Resim
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Logia ve genjutsu gibi kavramlar olduğu için bu karşılaştırmayı iki taraf da birbirleri hakkında kısa bir eğitim almış olarak değerlendirmek lazım gibi geliyor bana. Biraz saçma gelecek biliyorum ama bana göre akatsuki üyeleri haki kullanabiliyormuş ve Shichibukai'lar da genjutsudan kurtulabiliyormuş gibi düşünmek lazım. O zaman benim fikrim akatsuki'nin kazanacağı yönünde olur.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Tobi Pain siker atar Shicbukaileri İtachiyle Orochimaruda o sırada shogi oynar o derece kek bir vs olur Doflamingonun karışcağını sanmıyorum savaşa sizlemi uğraşcam OMG!! diyip gider haha :D
Kilitli

“Grup Savaşları” sayfasına dön