Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Toriko Anime Genel

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu konuda Toriko serisinin animesiyle ilgili genel görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Animesi şuanda bitmiş bulunmaktadır, devam edeceğine dair resmi bir açıklama yoktur.
Spoiler içeren görüşlerinizi spoiler butonu kullanarak yazınız.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Animesi hangi Arca kadar var Uğur?
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Dr.M yazdı:Animesi hangi Arca kadar var Uğur?
Yemek Festivali ile sonlaniyor panpa.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Bu toriko'ya daha başlamadım hiç araştırmadımda haaa, animesi nasıldır veya konusu nedir??? Yemekler ile ilgiliyse sevmem bir kere ve ilgimide çekmez, zaten şimdiye kadar seriye göz atmamamın sebebide bu, milletin yemek ve gurme olaylarından bahsetmesi, dövüş varsa ve tatmin ediciyse o zaman bütün bölümlerini indireceğim. Mangasını okumaya hevesim yok hiç, önce animesine bakıp tatmin olursam oradan mangasına geçerim. Ne diyorsun uğur :blink:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Baryshx yazdı:Bu toriko'ya daha başlamadım hiç araştırmadımda haaa, animesi nasıldır veya konusu nedir??? Yemekler ile ilgiliyse sevmem bir kere ve ilgimide çekmez, zaten şimdiye kadar seriye göz atmamamın sebebide bu, milletin yemek ve gurme olaylarından bahsetmesi, dövüş varsa ve tatmin ediciyse o zaman bütün bölümlerini indireceğim. Mangasını okumaya hevesim yok hiç, önce animesine bakıp tatmin olursam oradan mangasına geçerim. Ne diyorsun uğur :blink:
Panpa ben Toriko'nun mangasina seriyi trollemek icin basladim o siralarda, sonra da en buyuk fani oldum. :D

Animesini izlemek gibi bir hataya dusme, mangasi cok guzel. Once mangasini bitir, ardindan animesini izle illa merak ediyorsan. Ben mangasini 3 gunde bitirmistim diye hatirliyorum. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Animesini izlemeyin pek iyi değil.Biterken duyduğum kadarıyla ağır saçmalamış zaten.Mangadan daha çabuk güncele gelirsiniz.

ugur_tatli yazdı:
Baryshx yazdı:Bu toriko'ya daha başlamadım hiç araştırmadımda haaa, animesi nasıldır veya konusu nedir??? Yemekler ile ilgiliyse sevmem bir kere ve ilgimide çekmez, zaten şimdiye kadar seriye göz atmamamın sebebide bu, milletin yemek ve gurme olaylarından bahsetmesi, dövüş varsa ve tatmin ediciyse o zaman bütün bölümlerini indireceğim. Mangasını okumaya hevesim yok hiç, önce animesine bakıp tatmin olursam oradan mangasına geçerim. Ne diyorsun uğur :blink:
Panpa ben Toriko'nun mangasina seriyi trollemek icin basladim o siralarda, sonra da en buyuk fani oldum. :D

Animesini izlemek gibi bir hataya dusme, mangasi cok guzel. Once mangasini bitir, ardindan animesini izle illa merak ediyorsan. Ben mangasini 3 gunde bitirmistim diye hatirliyorum. :laugh:
Toriko adama anyayı konyayı göstermiş. :lol: Aşırı toriko fanı arkadaşlar bu mesajı görseler argüman olarak kullanırlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Millennium Wizard yazdı:
ugur_tatli yazdı:

Toriko adama anyayı konyayı göstermiş. :lol: Aşırı toriko fanı arkadaşlar bu mesajı görseler argüman olarak kullanırlar.
Heheauhaeuhaeu :D

Adil falan o aralar Toriko bolumu actirmislardi, ben de yemekle alakami manga mi olur diye trolleme amaciyla mangaya basladim bildigim sey hakkinda daha iyi dalga gecerim diye. Yalniz tam tersi oldu, iyi ki de oldu. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

ugur_tatli yazdı:

Heheauhaeuhaeu :D

Adil falan o aralar Toriko bolumu actirmislardi, ben de yemekle alakami manga mi olur diye trolleme amaciyla mangaya basladim bildigim sey hakkinda daha iyi dalga gecerim diye. Yalniz tam tersi oldu, iyi ki de oldu. :laugh:

Zaten serinin en büyük sorunu önyargı.Bunu aşmakta zor hak veriyorum.Banada en başta konu iç açıcı gelmemişti ama başlayınca belli bir kalite olduğunu gördüm.

Animesini de sevenler var sonu dışında ama bu saatten sonra izlemek zor artık mangaya başlayınca.
Resim
Kullanıcı avatarı
Nostalgia
Favori Manga: Naruto,Shingeki no Kyojin
Favori Anime: Naruto,Shingeki no Kyojin,Bleach,Toriko,Death Note,Zetman

Ben Toriko'nun animesine başladım çizimler 4/4 lük değil ama sürükleyici bir anime insanın hayal gücüne yolculuk yaptırıyor izlemeyi düşünenlere tavsiye ederim B)
Resim
GÜÇLÜ OLUN Kİ, SİZ HAYATA DEĞİL, YAŞAM SİZE TUTUNSUN..
Kullanıcı avatarı
murat06
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Code Geass, One Piece, Death Note, Shingeki no Kyojin, Swort Art Online, Bleach, Steins Gate, Fairy Tail, Avatar, Pokemon, Beyblade, Tsubasa

Animenin bittiği bölüm mangada kaça denk? Manga dan devam etmek istiyorum.
Resim

“Toriko Anime” sayfasına dön