Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Toriko 357 Tartışma / 358 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Eskinin göt oğlanı ortalığı boş bulunca adam olmuş
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu adam her bolum epiklik seviyesini yuksek tutmayi nasil beceriyor?
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Serinin fazla ömrü kalmadı da ondan. O yüzden de neredeyse hiç ara bilgiye girmeden direkt ana olaya giriyor. Arada olan şeyleri ise üstünkörü geçiyor şimdilik. (Menünün direkt toplanıp bizimkilerin buluşması gibi) Bu yüzden de arada yavaşlasa bile sürekli bir aksiyon var. Tabii böyle olunca biz de her bölüm gazı alıyoruz. Aksiyonu için okuduğumdan dolayı bana hava hoş da bu hızla serinin sonu yakın yani. Şu anki satış rakamlarına falan da bakarsak bu yıl içinde biter gibi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

@ThePumpkin
Anhother icin cok ugrasildi, flashback falan verildi. Belki diger uc menuyu de bir sekilde anlatir diye umuyorum.
Toriko'nun da bu hale gelmesi Toei'nin serefsizligi, icine etti birakti animeyi.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı:@ThePumpkin
Anhother icin cok ugrasildi, flashback falan verildi. Belki diger uc menuyu de bir sekilde anlatir diye umuyorum.
Toriko'nun da bu hale gelmesi Toei'nin serefsizligi, icine etti birakti animeyi.
Toei ile ne ilgisi var ki? Yani anime konusunda haklısın ama bir anime manganın kötü satmasına nasıl sebep olabilir ki?

Serinin ise son arka girdiği belli. Kendi açımdan konuşursam zaman atlamasından kısa süre sonra seriye yönelik heyecanım biraz azaldı nedense. Belki çevirilerin bir ara epey gecikmiş olması dolayısı ile verdiğim aradan ötürüdür ama diğer taraftan mangaka sürekli yeni şeyler katıp uzun açıklamalar yaptı. Bu kötü bir şey değil aslında ama bunların önemli kısmını algılamak da zorlandım. Şu an hâlâ içimde oturmamış bir şeyler var gibi geliyor.

Şu son sayı epey güzeldi ama. Neo'nun tipi de beni epey korkuttu.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Anime adaptasyonu iyi olsaydi bu seri en cok okunurlar arasina girerdi.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı:Anime adaptasyonu iyi olsaydi bu seri en cok okunurlar arasina girerdi.
Orası doğru ama satış başarısızlığını sırf anime adaptasyonuna bağlamak pek de doğru bir davranış değil bana kalırsa. Hiç animesi olmadığı halde devam eden mangalar da var sonuçta.
Kilitli

“Toriko Manga” sayfasına dön