Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Zero Genel Başlık (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Mavis için cidden üzüldüm. :S Meğer Zeira onun kendi yaptığı ilizyonmuş. Vay be. Bu bana şeyi hatırlattı. Wendy'nin geldiği lonca vardı ya. Onun ustasının adı neydi bilmiyorum da kendi şuurları olan illizyonlar yapmıştı. Müthiş bir seviyeydi. Mavis de kendi bilinci olan ilizyon yaptı. Yani Zeira'yı. Gerçi o ustanın yaptıklarını herkes görebiliyordu sanırım. Ama bu Zeira'yı kimse görmüyor. Bana yine de onu hatırlattı. Acayip ilginçti bu bölüm.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kaptan Aysurat
Favori Manga: One Piece,Fairy Tail,Claymore,Naruto;Bleach,Berserk,Black Clover
Favori Anime: One Piece,Fairy Tail,Black Clover
İletişim:

Zehriha büyük ihtimal ilizyon değil daha çok bir hayalet ama sadece tahmin
Hayat denen şey bir nehirdir ve herkes büyük denize ulaşmaya çalışır.Bedenlerimiz tekne ruhlarımız Kaptandır.Bu hayatta hangi rotayı seçeceğimize bir Kaptan olarak kendimiz karar vermeliyiz.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Bence zeira Diye bir kız vardı ama mavis onunla hiç arkadaş olamadı. Çok istedi arkadaş olmayı ancak kız havalı bir tip olduğu için sonuçta lonca liderinin kızı bu Yüzden mavis arkadaş olamadı. Sonrasında ise loncaya saldırı oluyor ve Zeira tahminimce orada ölüyor. Ama mavis onun kurtulduğunu düşünüyor. Çünkü her zaman onun arkadaş olmak istediği için bu isteği zamanla bir ilüzyonu dönüşüyor. Sonuçta büyülerde kendi kalbimizden geçeni şekillendirir.

Yada Zeira kurtuldu ama mavisle hiç tanışmadı. Gitti başka bir yerde başka bir hayat Yaşadı. Onun torununun torununu da ya grey yada ur oldu. Çok benziyor çünkü. :)
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Bence Zeira ilüzyon değil. Mavis nasıl hayalet olarak dolaşabiliyosa Zeira da öyle sanırım. Ama sadece Mavis görüyor. Mavis' i de sadece Fairy Tail üyeleri görüyor. Bu olay bunla alakalı bence. Mavis' in kendi ilüzyonu olduğunu bilememesi Fairy Tail için bile absürd bir durum olur bence. Farklı bi olay var bu işin içinde :)
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Ben zero yu ana seriden daha cok sevdim.

Zeira nın hayalet vb gibi bir sey cıkacagını dusunmuyorum.Buyuk ihtimal Mavis in farkında olmadan yarattıgı bir kişilik ya da illuzyon..
Zaten Mavis in buyu turu de bu tur seyler için uygun.
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Başta peri, hayalet gibi bir şey düşünmüştüm ancak öyle olsa Zeref hissederdi. İlüzyon olsa diğerleri de görebilirdi. Demek ki tamamen psikolojik.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Yeni bolum.
http://readms.com/r/fairy_tail_zero/012/2824/1

Edit:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Tam tahmin edildiği gibi..Ama keske öle olmasaydı cok uzuldum aq.
Zeref bunlara buyu ögretirken Zeiara da buyu ögrenmişmiydi?Hatırlayanız var mı?
Belki Zeira nın buyusunu Mavis de kullanmaya baslar..

Manganın sonunda da not var..Yanlıs anlamadıysam..
Serinin ismi de Zeira dan geliyormus..
Zeira-Zera-Zero
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

“Fairy Tail Manga” sayfasına dön