Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail 483 Tartışma / 484 Öngörü

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok İyi (Sanki mümkünmüş gibi Kakuzu :D )
1
17%
İyi
0
Oy yok
Eh işte
1
17%
Kötü
0
Oy yok
Amk senin Maşima!
4
67%

Toplam oy: 6
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Yedi Yıldız

Eileen ortaya çıktı. Lakabıl 'kızıl umutsuzluk'muş :D Hani sıçış yöntemiyle bunu Erza'ya bağlayacak merak ediyorum :D Kızı çıkmasın :laugh: :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Erza'nin annesi = milf Erza.
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

ahahah bu da tek yedi :D
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Kendimi gecen haftadan hazırladıgım için bu hafta cok sovmeyecem.
Gene de ufak ufak dokundurmadan edemem.. Aq daha gecen arcların bosslarının alayı teke gitti resmen..
Hele Nineheartın Jellal in göstere göstere yaptıgı buyuyle saf dısı kalması bu kadar da olmaz dedirtecek cinsten.
Aq Url u madem diriltiyorsun en azından kadının buyulerini göster,Biraz show yapsın. Batının en guclu buyucusuydu sözde.
Wendy ile kedisinin sahnesinde kusucaktım nerdeyse,
Hadi Laxus un selefi karsısındaki, performansı anlarım..Laxus guclu karakter..
Simon un buyusu neydi bu arada; bu kadar kolay inmesi hiç akla yatkın değil; Tamam ana karakterlerden biri değil ama basa bela bir buyu yeteneği oldugunu hatırlar gibiyim. Tek bir buyu denemeden adam gider mi yaw.
Elien Berserion un cıkısı ise tam bir Erza dokundurması. Aq bu karı Erza ile alakalı cıkarsa ve bir sekilde adam gibi dovusmeden saf dısı kalırsa ben daha artık Fairy Tail okumam! Son sayısı dahi olsa okumam.Zaten zorlan takip ediyom.Hepten bırakırım. Bıktım aq Erza dan..

Hea son bir sey daha..Aq bu buyuculer buyu guclerini nerden buluyorlar..Ne bitmez buyu gucuymus arkadas..Wendy ayaga kalkacak takati kalmamıs karsısındakini tekliyor yahu.
Natsu! Daha bir iki sayı once gebermiyormuydu bu?
Aq Erza nın kedilerden bile fazla canı var.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mashima bence iyi bir mangakanın asistanı olmalı ve karakter yaratmasına yardım etmeli. Bu konuda iyi birtek.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Şimdiye kadar en kolay yenilen springan ama çok badas bir büyücü tarafından harcandı. Ulan herifin öfkelenmesi gökyüzünü deldi iyimi
Resim
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Gökyüzğ delinebilir kardeş
Bu mangada Tanrıya tek atanı gördük gökyüzü delmek mesele mi[FACE WITH TEARS OF JOY]
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

FT ciddi okunacak bir seri degil eglencesine okuyun fap cave ziyareti falan yapin ancak o sekilde tadi cikar.

2. olarak Ur batinin en guclu buyucusu benim demedi. Batida benden guclu bir ton buyucu var dedi, Sprigandan bahsediyordu.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Zeref'e karşı da duygusal inanç ile şaapıcaklar herhalde. Çok sinirlendim ve çok duygusalım o zaman gideyimde ölümsüz adama tek atayım. Acnologia da büyük ihtimal benzer şekilde gidecektir

İnsan fairy tail okuyunca bende mangaka olurum diyo lan. Hani çizemem ama bu tarz bi şey yazarım. Adamın biri var ailesi belli değil arkadaşları çok duygusal ve herkese tek atıyolar. Düşman olarakta ne yaratırsan yarat hayal gücü sonsuz nası olsa tek yiycek.
Eternax
Favori Manga: One Piece & One Punch man &
Favori Anime: One Punch man & Naruto & One Piece & Gintama &

Annesidir diye düşünüyorum ama çok benziyorlar ikizler sanki, ablası olabilir. Sonunda erza'nın da geçmişini göreceğiz gerçi görmüştük ama yeni bir flashback kokusu alıyorum. :) Şimdi erza bunla vs atar duygusala bağlar vay niye zerefin adamı oldun vay niye beni terk ettin sonra "arkadaş" power up'u alır winner yapar bizim ft noob kalır erza daha da gelişir gelenek bozulmadı devam, bundan nefret ediyorum işte biri vs atıyor öbürü geliyor yardım edecem diyor eziğin teki en güçlüleri bile geçiyor öbürü gelir yine aynı şekilde 1 v 1 kapışmasına bende yardım edecem diyor dayağıda yer tabike sonra ağlıyor zırlıyor böylelikle vs'nin içine bi güzel ediyor tabikide lucy... benden demesi zerefi v natsu tek tek olmayacak lucy tek atacak zerefe aha da yazdım buraya...
Kilitli

“Fairy Tail Manga” sayfasına dön