Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail 500 Tartışma / 501 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail/500

Özlemişim bu seriye sövmeyi. Gören olursa yorumsuz bırakmasın burayı. :kiss:
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Son attığın sayıya göz attım, Juvia öldü deniliyordu ölmemiş.

Gray vs Natsu olacak galiba, son sayfadan çıkardığım kadarıyla. Tabii bir kılıf bulunmazsa. Çok klişe ama bu tür dost-rakip dövüşleri her zaman ilgi çekici bulmuşumdur.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı:Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Gray vs Natsu olacak galiba, son sayfadan çıkardığım kadarıyla. Tabii bir kılıf bulunmazsa. Çok klişe ama bu tür dost-rakip dövüşleri her zaman ilgi çekici bulmuşumdur.
Juvia'yı geçte geçen sayılarda Gajeel'de öldü denildi. Daha doğrusu öldü adam bildiğin. Zaman mekan kavramının ırzına geçilip Gajeel diriltildi. Üstüne Mashima gaza gelip Mavis'in çocukluk arkadaşınıda diriltiyodu az kalsın. Gray vs Natsu'danda pek umudum yok benim. 2 vuruşup We Are Family mode açıp Zeref'e dalarlar. Seriyle ilgili tek umudum finalde Natsu'nun ölmesi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:Seriyi en son ilk çıkan animenin finalinde bırakmıştım.

Juvia'yı geçte geçen sayılarda Gajeel'de öldü denildi. Daha doğrusu öldü adam bildiğin. Zaman mekan kavramının ırzına geçilip Gajeel diriltildi. Üstüne Mashima gaza gelip Mavis'in çocukluk arkadaşınıda diriltiyodu az kalsın. Gray vs Natsu'danda pek umudum yok benim. 2 vuruşup We Are Family mode açıp Zeref'e dalarlar. Seriyle ilgili tek umudum finalde Natsu'nun ölmesi.

Hass, Gaajel'de mi diriltildi la? adam güzelim evreni bildiğin piç etti lan. Evren güzel, kadın karakterler nays, gerisi tırt.
Resim
Kilitli

“Fairy Tail Manga” sayfasına dön