Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail 510 Tartışma / 511 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail/510/1

Annesiyle babasını gördük sonunda.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Vay amına koyim. Natsuyla Zeref kardeşmiş, Natsu diriltilmiş falan neler dönmuş amk.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı:Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Ya Emre. Yok mu olm şöyle yeni çıkan, böyle aşırı umut vaad eden aha bu seri bir Naruto, bir One Piece, bir FMA olabilir dedirten bir shounen?
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı:
_[Emre]_ yazdı:Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Ya Emre. Yok mu olm şöyle yeni çıkan, böyle aşırı umut vaad eden aha bu seri bir Naruto, bir One Piece, bir FMA olabilir dedirten bir shounen?
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side: Bilmiyorsan bi Black Clover'a bak derim. Çakmanın çakması olsada FT gibi okutuyor kendini.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side:
Ne bilim lan ben, Bleach'ci adamsın, bunu da severek okursun yani ne var. :laugh:

Black Cover'ı duydum ancak bakmadım. Boku no Hero Academia mı ne varmış ona da bakacağım bi ara.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı:
_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side:
Ne bilim lan ben, Bleach'ci adamsın, bunu da severek okursun yani ne var. :laugh:

Black Cover'ı duydum ancak bakmadım. Boku no Hero Academia mı ne varmış ona da bakacağım bi ara.
Aga Black Cover'da herkesin büyü kullanabildiği bir ortamda büyü gücü 0 olan bir başkarakter var. Boku No Hero Academia'dada herkesin süpergüçlerinin olduğu bir ortamda normal bir insandan farkı olmayan bir başkarakter var. 2'sinide dene tarafını seç. :lol: :lol:
Kilitli

“Fairy Tail Manga” sayfasına dön