Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Seven Deadly Sins - Tanıtım -

Kullanıcı avatarı
genzo
Favori Anime: Naruto
Red Baron

Belki saçma bulacaksınız ama yine de anlatmak istedim içimden geçenleri. Ban'ın 10 şeytandan biriyle dövüşü başlamadan evvel Elaine ile bir mücadeleye girecekti. Bu sırada ,bu dövüş öncesinde sanırım, King Meliodas ve yanındakilerden ayrılmak için izin istedi ve gideceği yer de büyük ihtimalle Elaine'in yanı olacak. Geriye kalan dişi şeytan(ismini hatırlayamadım :( ) gücü nedeniyle bence Lord Escanor'la mücadeleye girişebilir. Çünkü kendisinin gücü saf fiziksel güç değil gibi.. Daha şeytani bir şey. Bu yüzden Lord Escanor zor durumda kalabilir, ki bu anda King yardıma yetişecek gibi geliyor bana :) Bakalım bir daha ki hafta ne olacak :)
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Escanor terlemedi bile öğle olmamasına rağmen. Ben tek siz hepiniz dedi mahalle çocuklarına verdi derslerini abimiz
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kirewona
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Naruto,onepiece,bleach

10 Emirden ikisini tekledi ya la adam güneş tam zirvedeyken neler yapacağını az çok ögle vakti olmadan bizimkileri terk etmesinden belli oluyor zaten büyük ihtimal çok fazla ısı yaydığı için herşeyi yakacak seviyeye geliyor resmen genryuusai çıktı Escanor.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Escanor reyizz adam acımadı
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

İngilizce konusunda başarısız birisi olarak son bölümü ancak resimlerden bir şeyler çıkartarak yorumlayabilirim sanırım. Sondaki uzun boylu eleman Diane gibi devlerden biri olabilir mi ki acaba.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla

Devlerinde kendi aralarında türleri varsa olabilir ama şeytandır o 4 kollu felan
Meliodasın bir exi daha çıktı boş durmamış adam baş karakter dediğin böyle olacak işte :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Sondaki soru işareti koyması tereddüte düşürdü beni :) Dev mi değil mi :D Haftaya anlarız artık..
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla

E bu adam devlerin tanrısıydı madem devler savaşta şeytanlara niye yardım etmedide diğer ırklarla bir olup şeytanlara karşı savaştı.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Jagtiadbulla yazdı:Devlerinde kendi aralarında türleri varsa olabilir ama şeytandır o 4 kollu felan
Meliodasın bir exi daha çıktı boş durmamış adam baş karakter dediğin böyle olacak işte :laugh:
Hocam şuna bir baksana.. Balor yani Dolor'dan bahsediyor gibi..
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla

hiç dikkat etmemiştim ismine bunun :D evet o adamdan bahsediyo ama Dolor'un değil sanırım ismi ondan geliyo demiş sadece. Bu adamın güçlerini geçmişini felan merak ediyorum baya
Resim
► Spoiler Göster

“Shounen Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön