Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Seven Deadly Sins - Tanıtım -

Kullanıcı avatarı
genzo
Favori Anime: Naruto
Red Baron

Lord Escanor çok güzel bir taktik yaptı demek istiyorum ama bir yandan da önceki mini seride okuduğum kadarıyla karakterinden de bunu beklerdim açıkçası.. O yüzden ikilemde kaldım diyebilirim.. Bunu bilerek ve planlayarak mı yaptı yoksa gerçekten mi bayıldı, orası muamma :)Lord Escanor ve Garan arasında güzel bir karşılaşma olacak :) Bir dahaki bölümü iple çekiyorum. :)
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Ya adamlar sabaha kadar uyanmasını bekledi :lol: o değilde niye Ban'ın tepkisi 'shit is it morning already' oldu kızların arada kaynamasından felan mı korktu
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Jagtiadbulla yazdı:Ya adamlar sabaha kadar uyanmasını bekledi :lol: o değilde niye Ban'ın tepkisi 'shit is it morning already' oldu kızların arada kaynamasından felan mı korktu
Sanırım o yüzden hocam.. Farkettiysen sabah olana kadar cümle aralarında devamlı "bu oda sıcak olmaya mı başladı" gibisinden cümleler kurdular.. Onun gücünün özelliği bu cümlenin altında yatıyor gibi.. Etrafını yakıyor bir nevi.. Bu sıcaklık o yüzden gibi.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla

genzo yazdı:Sanırım o yüzden hocam.. Farkettiysen sabah olana kadar cümle aralarında devamlı "bu oda sıcak olmaya mı başladı" gibisinden cümleler kurdular.. Onun gücünün özelliği bu cümlenin altında yatıyor gibi.. Etrafını yakıyor bir nevi.. Bu sıcaklık o yüzden gibi.
Doğru daha adam gücünü kullanmaya başlamadan ısındı etraf kaçması gerekebilir bizimkilerin
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Jagtiadbulla yazdı:
genzo yazdı:Sanırım o yüzden hocam.. Farkettiysen sabah olana kadar cümle aralarında devamlı "bu oda sıcak olmaya mı başladı" gibisinden cümleler kurdular.. Onun gücünün özelliği bu cümlenin altında yatıyor gibi.. Etrafını yakıyor bir nevi.. Bu sıcaklık o yüzden gibi.
Doğru daha adam gücünü kullanmaya başlamadan ısındı etraf kaçması gerekebilir bizimkilerin
Tam emin değilim ama okuduğumuz o mini seride Lord Escanor'un gücünün özelliği biraz istemsiz kullanılıyor gibi. O yüzden de tehlikede olabilirler. Yeni bölüm gelince daha iyi anlarız sanırım. :)
Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Escanor sen neymişsin be abi :))
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Tabiri caizse Escanor sikti attı. Net.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla

Escanor Başkaaaan
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Çok güçlü bu adam bildiğin sikti attı . Dişi şeytan diz çökecek güneşin tam tepede olduğu zaman çökmez ise onunda sonu belli :laugh:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Garanın ödü bokuna karıştı kendini sözünü bozdu korkusundan adsfasdfa
Diğer civelek napacak merak ediyorum.
Muhtemelen o kaçar zira bir adama 2 commander harcatmaz mangaka.
O kaçıp durumu rapor edecektir diye düşünüyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Shounen Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön