Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shounen'in Güncel Durumu (Spoiler Içerir)

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ehueheu örnekleme konusunda fanboyluk olmuş olabilir evet. Ama seride sevilecek çok fazla karakter var olum. Birini tasarımı için seversin diğerini fikirleri ve derinliği için. Bleach karakterlerinin çoğu başarılı. Ayrıca espadaların her birinin birbirinden farklı ölüm şekillerini temsil ettiğini düşünürsek yıkımı Grimmjow çok iyi temsil ediyor. :D Boku No'da ne var ? All Might falan yani. Benim seride sempati beslediğim tek karakter Uraraka oldu açıkcası. O da pek gösteremedi kendini. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

300 bölüme gelsin o zaman yorumlarız. Biz şu anı konuşuyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Uc buyuklerden, Beelzebub'dan, Toriko'dan, Fairy Tail'den bile aldigim zevki alamiyorum yeni basladigim serilerden.
Beni heyecanlandiracak, ileride ne olacak dedirttiren bir faktorleri yok.
My Hero'yu ornek veriyorum, adam birinci bolumden en buyuk kahraman oldum diyor. :D
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ugur_tatli yazdı: 13 Nis 2018 17:36 Uc buyuklerden, Beelzebub'dan, Toriko'dan, Fairy Tail'den bile aldigim zevki alamiyorum yeni basladigim serilerden.
Beni heyecanlandiracak, ileride ne olacak dedirttiren bir faktorleri yok.
My Hero'yu ornek veriyorum, adam birinci bolumden en buyuk kahraman oldum diyor. :D
Ehuehu uğur çok güzel bir noktaya değindi. Bu Luffy'nin seriye bu benim Korsanlar Kralı olmamın hikayesidir demesiyle başlaması gibi bir şey. :D Olacağını biliyoruz ama direk karakter ağzından söylenmesi sihri bozuyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Attack on Titan ve One Punch Man olmasa çoktan bırakmıştım mangayı, o kadar soğudum yeni serilerden.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Magi çok hoş seriymiş, geç keşfetmem üzücü. Özellikle Aladdin abi ve Morgiona apla çok kral.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Outlaw yazdı: 13 Nis 2018 15:51

Resim

:'( Hiluluk reiz.
Aga be gözümün dolduğu nadir zamanlardan.Ama arkaya sağlam müzik giriyorlar zayıf karnım.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Jimmy McNulty yazdı: 18 Eyl 2018 17:33
Outlaw yazdı: 13 Nis 2018 15:51

Resim

:'( Hiluluk reiz.
Aga be gözümün dolduğu nadir zamanlardan.Ama arkaya sağlam müzik giriyorlar zayıf karnım.
Hiluluk reiz ve felsefesi efsanedir. Serideki en sevdiğim arc reizin arcıydı.

Konuyla ilgili olarak, şimdiki battle shounenlerin, Hero Academia'ların, Black Clover'ların vb. amına koyim.(Emre ile mutabık olduğumuz nadir konulardan.)

Yetiş ya Kishi, yetiş ya Kubo. Reizler yeni seri çıkarsa da okusak yav.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

takip edecek bir şey bulamıyorum. Op'tan da eski keyfi alamıyorum HXH düzenli devam etse harika bir evren gebermeden manganın sonunu görsek.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 18 Eyl 2018 19:26 takip edecek bir şey bulamıyorum. Op'tan da eski keyfi alamıyorum HXH düzenli devam etse harika bir evren gebermeden manganın sonunu görsek.
Toriko'ya biraktigin yerden devam et bari.

“Shounen” sayfasına dön