Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sizce Hangisi animeyi kurtaran dedigimiz karakterlerden?

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

Hangisi?

Anket 27 Şub 2014 18:49 tarihinde bitecek

Kon ve sapıklığı [belach]
6
11%
Don Kanoji ve karakura town teamı :D [bleach]
1
2%
Brook ve o muhteşem esprileri [OP]
4
7%
Monkey D. Garp ve o mükemmel kişiliği [OP]
5
9%
Reborn ve harika mafia oyunları [KHR]
2
4%
Lambo-san... kelimeler yetmez... [KHR]
6
11%
Goku ve SSJ gücü...özellikle de SSJ4 [Dragon Ball-Z-GT]
3
5%
Vegeta ve asil prens kişiliği :P [Dragon Ball-Z-GT]
1
2%
Tsunade ve kocaman göğüsleri :D :D [Naruto]
8
14%
Tobi ve sırları [Naruto]
21
37%

Toplam oy: 57
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Arkadaşlar en büyük animelerde ''işte bu animeyi kurtarıyor! işte bu benim adamım!Onun için izliyorum bunu!'' dedigimiz karakterlerden hangisi en iisi?
Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Op ve Dbz'nin kurtarılmaya ihtiyaçları yok zaten efsaneler her şeyleriyle.KHR yi kimse kurtaramaz,bleachde kon ve shinigami illustrated özletmişti kendini bi ara ama unuttum sonra neyse bleach de sorun yok.Günü kurtardık ...
En son 3Nokta tarafından 05 Haz 2011 14:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Bleach orjinal konu süper animasyon ve süper karakterler.Herhangi biri için seriyi takip edebilirim.
One piece Zoro & Robin , BB ve Shanks
Naruto açıkcası bilmiyorum niye izlediğimi.
Resim
Kullanıcı avatarı
WHITE
Favori Manga: One Piece Veritas Fullmetal Alchemist Parazit Death Note Beelzebub
Favori Anime: One Piece

O Monkey D. Garp ın muhteşem kişiliğini bize de anlatın da bilek. Suçsuz günahsız bir bebeği öldürmeyip dağ haydutlarının yanına vermesi mi?
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Ankette Tobi ve sırları birinci geldiği için bütün forum adına utanıyorum.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Deathwing yazdı:Ankette Tobi ve sırları birinci geldiği için bütün forum adına utanıyorum.
Açığa çıkmadan öncesi için diyorlar herhalde. Ben mesela açığa çıktığı anda, hayal kırıklığından bıraktım seriyi (Gaara'ya rağmen!). Ayrıca bundan başka bir sebep bulabiliyor musun Naruto için?

One Piece için neden one piece'in kendisi.

Bleach... Bu kadar aşağılanmasına rağmen neden seyrediyorum aslında bilmiyorum ama herhalde, başta Hitsugaya olmak üzere, Urahara, Kyouraku, Yoruichi ve geri dönme ihtimali olan Grimmjow için. Gerçi Hitsugaya gitse hepsi gözümde silinir ama, diğer karakterleri de çok seviyorum.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

hercaiebabil yazdı:
Deathwing yazdı:Ankette Tobi ve sırları birinci geldiği için bütün forum adına utanıyorum.
Açığa çıkmadan öncesi için diyorlar herhalde. Ben mesela açığa çıktığı anda, hayal kırıklığından bıraktım seriyi (Gaara'ya rağmen!). Ayrıca bundan başka bir sebep bulabiliyor musun Naruto için?

One Piece için neden one piece'in kendisi.

Bleach... Bu kadar aşağılanmasına rağmen neden seyrediyorum aslında bilmiyorum ama herhalde, başta Hitsugaya olmak üzere, Urahara, Kyouraku, Yoruichi ve geri dönme ihtimali olan Grimmjow için. Gerçi Hitsugaya gitse hepsi gözümde silinir ama, diğer karakterleri de çok seviyorum.
ooo garaya noldu bılsen tam bırakırdın
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Daha iyi seçenekler yok muydu? Okadar baktım Kon ve sapıklığı demek en doğrusu geldi. Neşe katıyordu en azından. Keşke daha doğru düzgün bir şey koysaydın. Bleach için Yamamotonun varlığı gibi bir şey olsaydı hiç düşünmezdim , oyumu verirdim.

EDİT: Ankette baya eskiymiş. Neyse :lol:
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
galeme
Favori Anime: .

Çok saçma bir anket olmuş. Öncelikle OP'nin kurtarılmaya ihtiyacı yok. Sorun varsa beğenmeyen insanda vardır.

Oyumu Zaraki Kenpachi'ye vermek için gelmiştim ama oda yok.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Başlığa baktım birde oylara baktım güldüm. Bleach koymuş adam ya. Bleach karakter olarak kendine yeter üstüne 10 tane animeye transfer yapar.
Katakulli hitmandaki mafia oyunları!!!! Yemin ederim senaryosunu 12 yaşındaki cocukların yazdığı akasya durağındaki mafia oyunları katakullidekinden daha heycanlıdır.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

“Shounen” sayfasına dön