Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

3 Büyükler Arasındaki En Güzel Bayan Karakter

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

3 Büyükler Arasındaki En Güzel Bayan Karakter

Anket 24 Mar 2014 22:10 tarihinde bitecek

Monet (One Piece)
2
1%
Yoruichi (Bleach)
16
12%
Hinata (Naruto Shipuuden)
7
5%
Kushina (Naruto Shipuuden)
3
2%
Tia Halibel (Bleach)
6
4%
Boa Hancock (One Piece)
17
12%
Nico Robin (One Piece)
14
10%
Konan (Naruto Shipuuden)
4
3%
Matsumoto Rangiku (Bleach)
10
7%
İnoue Orihime (Bleach)
7
5%
Mizukage (Naruto Shipuuden )
20
14%
Nami (One Piece)
6
4%
Neliel (Bleach)
6
4%
Kurenai (Naruto Shipuuden)
1
1%
Kuchiki Rukia (Bleach)
3
2%
Kalifa (One Piece)
1
1%
Tsunade (Naruto Shipuuden)
7
5%
Kukkaku Shiba (Bleach)
4
3%
Vivi (One Piece)
1
1%
Temari (Naruto Shipuuden)
4
3%

Toplam oy: 139
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

@Akai sora
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Haksızlık olmasın diye 3 seridende 1 er tane seceyim dedim ama zorlama yapmadım cidden en güzelleri diyebileceklerim dedim.
OP'den Boa HAMMOCK :D
Naruto'dan Hinata
Bleachden baktım Tatsuki yok, neyse Kuukaku olsun dedim oda yok :D Sonra baktım Unohana yok Senjumaru yok. Sonra tekrar baktım Bleachden bir tek Motorize ekipler var oy vermeden geçtim gittim :D
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Valla Hancock'ı kişiliği yüzünden bir tek ben sevmiyorum sanırım. Luffy bile affetti, ben hala affedemedim kadını çünkü sırf Luffy'ye olan sevgisi yüzünden iyiymiş gibi davranıyor. Aslında hala aynı umursamaz, insana değer vermez kadın.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Celebhol yazdı:Valla Hancock'ı kişiliği yüzünden bir tek ben sevmiyorum sanırım. Luffy bile affetti, ben hala affedemedim kadını çünkü sırf Luffy'ye olan sevgisi yüzünden iyiymiş gibi davranıyor. Aslında hala aynı umursamaz, insana değer vermez kadın.
Kanka sittir et takma kafaya. Aşk kadını güzelleştirir hem ruhen hem bedenen :D

Bu arada şimdi gördüm Nelieli. Ben o bücür%matureyi nasıl unutmuş. Kaptı oyumu zilli zarife :D
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
untarael
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Cowboy Bebop

Konan.
Resim “Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.”
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Celebhol yazdı:Valla Hancock'ı kişiliği yüzünden bir tek ben sevmiyorum sanırım. Luffy bile affetti, ben hala affedemedim kadını çünkü sırf Luffy'ye olan sevgisi yüzünden iyiymiş gibi davranıyor. Aslında hala aynı umursamaz, insana değer vermez kadın.
Sakura, kişiliği yüzünden sevilmez ama ben onun Hancock'tan en az 100 kat daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu kız en azından 12-13 yaşında yani ergen bile olamayacak yaştayken götü kalkıktı. 16 yaşına gelince düzeldi, arkadaşlarının iyiliğini düşünen biri oldu fakat bu kadın kaç yaşında hala ''Ben en güzelim, hıahahaha herkes bana aşık olur.'' triplerinde. Tam bir mal. Ayrıca bu kadındaki alın LeBron James'te bile yok. Sanırım asıl olay memenin olup olmaması.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Meme önemli.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Monk yazdı:Haksızlık olmasın diye 3 seridende 1 er tane seceyim dedim ama zorlama yapmadım cidden en güzelleri diyebileceklerim dedim.
OP'den Boa HAMMOCK :D
Naruto'dan Hinata
Bleachden baktım Tatsuki yok, neyse Kuukaku olsun dedim oda yok :D Sonra baktım Unohana yok Senjumaru yok. Sonra tekrar baktım Bleachden bir tek Motorize ekipler var oy vermeden geçtim gittim :D
Kukkaku Shiba var Monk sondan 2 üstte
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Hinata'yı tutup göğsüme bastırasım geliyor bazı sahnelerde :lol:
Ama dürbününü açınca çok çirkin oluyor dişilere byakugan hiç yakışmıyor :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
wadef
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: HunterxHunter, One piece, Doraemon

Fairy Tailden hüç karakter yok oylar dağılmış :)

“Shounen” sayfasına dön