Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Nana Tanıtım :

Kullanıcı avatarı
assassin

Resim
Efem şu üstteki Film afişi :lol:

Animenin kendisine gelince;

Resim

Öncelikle seriinin ismini aldığı karakterler:

Resim
Nana Oosaki

Resim
Nana Komatsu

Karşılaşmaları gayet komik ve tesadüfün böylesi dedirtecek bu iki Genç kadının yolu, Tokyo'ya giden bir trende kesişir. Nana Komatsu erkek arkadaşının yanına gitmek için bindiği trende tanışır asi adaşı ile. Aynı koltukta saatlerce yolculuk yaptıktan sonra bir süreliğine ayrılan yolları yine ev ararken yine kesişecek ve 707 numaralı dairelerinde bu iki zıt dost, Aşk, kariyer, mutluluk, acı kısacası hayata dair bir çok olay yaşayacaklar.

Tavsiye edilir , güzel bir seriidir :side: Sürükleyici bir o kadar da farklı tadların bulunduğu bir yapım.

Resim

Resim

Nana Oosaki :

Meslek : Müzisyen
Doğum Tarihi : 5 Mart 1981
Boy : 1,62
Kilo : 43

Nana Komatsu :

Meslek : Çeşitli, ev hanımı.
Doğum Tarihi : 30 Kasım 1980
Boy : 1,58
Kilo : 46

İyi seyirler & iyi okumalar.

Ps : Nana japoncada ''7'' anlamına gelir. (:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Güzel ve ilk tanıtım shojolarda. Tebrikler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Eda
Favori Manga: the breaker--veritas--dengeki daisy
Favori Anime: bleach--code geass--death note

Güzel bi tanıtım yapmışsın eline sağlık..
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Feci şişirilmiş bir seri bence. Romantizm desen yapmacık, karakterlere ısınması zor, hele ki gerizekalı olan nanaya kafa atasım geldi bol bol izlerken. Sürekli dram var içim boğulduğu için bitiremedim. Kırk yılın bir sırtı bu türde bir şeyler izleyeyim demiştim bütün hevesim kursağımda kaldı.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Hadi ya o kadar kötümü? Bende bir izleyeyim bakiim :pinch:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
diablojinn
Favori Manga: Historys Strongest Disciple Kenichi
,Bleach
,Claymore
,Bakuman
,Fairy Tail
,OP
Favori Anime: OP,Bleach,Shiki

Deathwing yazdı:Feci şişirilmiş bir seri bence. Romantizm desen yapmacık, karakterlere ısınması zor, hele ki gerizekalı olan nanaya kafa atasım geldi bol bol izlerken. Sürekli dram var içim boğulduğu için bitiremedim. Kırk yılın bir sırtı bu türde bir şeyler izleyeyim demiştim bütün hevesim kursağımda kaldı.
kesinlikle katılıyorum karakterler anlatılan gibi olsa çok daha iyi olurdu japonlar içine etmiş güzelim serinin ama prodüksüyon kuvvetli
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Nana efsanedir ya.İlk önce animesiyle bu seriye başlamış biri olarak; mükemmeldi.Seriyi bitirdiğimde uzun süre etkisinden kurtulamamıştım.Bu denli gerçekçi olup orjinalliğini koruyan nadir anime/manga'lardan biri bence.Başrol karakterleri kadın olduğu için kız animesi damgası yemiş oldukça derin karakterlere sahip,insanın kalbini ağrıtan bir eser.Dikkat ettiğim bi şey; Nana'da hiçbir karakter sadece iyi ya da kötü olarak işlenmemiş, hepsi hayattan kopan insanlar gibi ve onları her yönüyle sevmeniz,kabullenmeniz gerekiyor.Nana kesinlikle bakış açınızı genişletecek ve yer yer kendinizden bir şeyler bulacaksınız.Ayrıca mangası hala daha devam etmekte.Yazawa'nın sağlık durumundan ötürü uzun bir süre ara verilmişti ancak yakında devam edecek diye biliyorum -etsin zaten.etmeli!-Son olarak; onlar nasıl oturmuş soundtracklerdir öyle? Anime olmasa bir yerlerden keşfedilip indirilip dinlenecek şarkılar diyemem -en azından kalite açısından.Ama animeyle o şarkılar öyle bir bağlıyor ki adamı anime bitiyor siz şarkıları hala dinler,mırıldanır bazen Komatsu Nana'nın '' Nee Nana..'' diyişini hatırlar buluyorsunuz kendinizi.Birde rock müzikle ilgiliyseniz tadından yenmez bir şölene dönüşüyor anime.Sid Vicious gibi isimleri duymak beni çok mutlu etmişti.Neyse,şiddetle tavsiye edilir! İzleyin,izlettirin.Tanıtım için teşekkürler : )
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

“Shoujo & Josei Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön