Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dengeki Daisy Tanıtımı

Kullanıcı avatarı
mai_lowlight

Resim "Ne olursa olsun, seni koruyacağım."

Geriye kalan tek akrabası olan abisini kaybeden Teru, abisinin ölmeden önce ona bir cep telefonu vermesiyle herşey bir anda değişmiştir. Abisi Teru'ya bu telefonla bir kişiye ulaşıp, ne zaman kendini yalnız hissetse, onunla iletişime geçebileceğini söyler. Teru, kendini "DAISY" olarak adlandıran bu kişiyle abisinin verdiği cep telefonu sayesinde iletişime geçebilmekte, bu sayedede bütün dertlerini ve sırlarını paylaşmaktadır. Dünyada onun için tek önemli olan bir insan vardır artık; DAISY.

Birgün beklenilmeyen bir olay meydana gelir ve camlardan birini kırmasından dolayı okul kapıcısı Kurosaki'nin kölesi olarak kendini buluverir. Hergün Kurosakinin verdiği işlerden bıkan Teru, sık sık ondan nefret ettiğini ima eder. Ama çok tuhaf bir gerçek vardır ki; o da Kurosakinin aslında Teru'nun hiç beklemediği bir kişi olmasıdır...
Kullanıcı avatarı
LiLithh
Favori Manga: Kaichou wa Maid-sama
Favori Anime: Naruto

Kaichou wa Maid-sama'dan sonra favori shoujo mangam. Çizimleri falan çok güzel göz yormuyor. Kurosaki ve Teru'nun ilişkileri çok eğlenceli. Kurosaki'yi ve Teru'nun sinirlenince "Kel kal Kurosaki!" demesini çok seviyorum :laugh: Zaten ya kel kalacak ya da akciğer kanserinden gidecek ya neyse :D

Ama malesef 25-38 arası İngilizceye çevrilmemiş. İnternetin altını üstüne getirdim yine de bulamadım. Fotograflı özet şeklinde var birkaç sitede, o da pek tatmin edici değil.
Resim
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Beast masterı okuyunca aynı mangakadan olduğu için bunuda okudum güzel çizimleri de güzel terunun kel kal kurosaki demesi ve göbeğini kurosakiye gösterdiğinde kurosakinin verdiği tepkiye bitiyorum :lol: 25 bölüme kadar ingilizce çevrisi var
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
mai_lowlight

kaicho wa maid sama dan sonra okuduğum ikinci en iyi shoujoydu.
Ama ben de bir yerden sonra çevirisini bulamadm. :S :S :S
bulursanız bana da haber verin :pinch: :silly: :woohoo:
misa-chan
Favori Manga: bleach, kaichou wa maid sama,one piece,naruto
Favori Anime: bleach, kaichou wa maid sama,one piece,naruto

ya işler tam en heycanlı yerine gelmişken manga öyle kaldı şimdi ne olucak diye meraktan çıldırıyorum. acaba sonu nasıl bitiyo bileniniz var mı?
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Manga daha bitmedi diye biliyorum...

Ama işler ilginçleşiyor baya. Bu arada sanki kızın abisi gerçekte ölmemiş gibi bir gariplik var. ''Kel kal Kurosaki'' olayına ben de kopuyorum euheuheue.
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
aLL
Favori Manga: Koukou debut, Dengeki daisy, Defense devil, Idol shopping,Paradise Kiss
Favori Anime: Bleach, Ouran host club,Naruto,kaichou maid sama

''Kel kal Kurosaki'' bunu her dediginde ve göbeğini gösterdiginde kopuyorum :D Her ne kadar çok sevsem boyle yarıda kesilen mangalara gıcıgım gıcıkt aolacagım ama elden bişey gelmiyor merakten okuyorum :whistle:
Resim
burcu
Favori Manga: naruto - bleach - fairy tail - dengeki daisy...
Favori Anime: naruto - bleach - fairy tail - dengeki daisy...

Okuduğum shoujo lar arasında en beğendiklerimden bir kurosakinin farlı yüz tiplerine bitiyorum bende sonunun nasıl biteceğini merak ediyorum sırf devamını öğrenebilmek için ingilizcemi geliştirdim yani :D
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Ulan dengedeki daisy diye okudum başlığı diyorum bu ne biçim bi anime ismidir :D dengekiymiş meğersem xD
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Birde bunun animesi yok sanırım, mangaydı değil mi xD...

Bir ara ben de öyle okumuştum xD
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]

“Shoujo & Josei Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön