Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ares Tanıtım

egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

Resim

ARES
tür: korean manhwa
durum: devam ediyor
yazar:RYU Keum Cheol
okuma şekli: soldan sağa

Hikaye Ares ismindeki gençin intikamını anlatmaktadır.Ares küçükyaşta hafızasını kaybetmiş ve tüm geçmişini unutmuştur.Ölümün eşiğindeyken Kiron isimli Cronos ülkesinin efsanevi kılıç ustası ve emekli generali tarafından kurtarılır ve Kiron, Ares i yanına alıp kılıç kullanmayı öğretir.Bir süre sonra Kiron kırmızı gözlü bir kılıç ustası tarafından öldürülür ve Ares intikam için bu adamın peşine düşer.Ares, Tapınak Paralıaskerlerine katılır ve orada Baroona, Gohu, Michael ve Robin ile tanışır.Tapınak Paralıaskerleri Cronos ülkesindeki en yetenekli askerleri yetiştirmektedir ve Cronos ordusuyla birlikte savaşlara katılır.

evet arkadaşlar hikayenin kısa özeti yukarıda ama bu fazlaca genellenmiş bir özet.hikayedeki isimler, mekanlar, ülkeler Roma döneminden esinlenilmiştir.ayrıca karakterlerin giyimleri genellikle günümüz modasında ve spor tarzdadır. :lol:

okumak isteyenler buradan lütfen
En son Shirohige tarafından 08 Oca 2015 00:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Resim eklendi.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Igneel
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, One Piece, Rave Master, Toriko
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Bu başlığa nasıl cevap gelmemiş şaşırdım. Konusu ve işlenişi iyi. Çizimlerini başta sevmemiştim ama alışınca bu manhwayı okuma nedenlerimden biri oldu. Sonunun biraz aceleye getirildiğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Bitirmedim bende ama baya okumuştum sonra ortalık karışıp düzen bozulunca bende bırakmıştım :D shounenden bozma seinen gibi gelmişti ne biliyim konunun içine giremedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
tosunp
Favori Anime: .

Kendine has bir sıcaklığa sahiptir bu seri, çizimlerinin gevşek olmasının etkiside var, sahne seçimlerininde. Aklıma gelince bile ferahlıyorum, püfür püfür esen rüzgarı hatırlıyorum. Savaş sahneleri de bana böyle bir his vermişti, geniş, gerçekçi ve püfür. Çok sevdiğim ve unutamayacağım bir hikayeydi diyebilirim. Tabi ki mükemmelliyetçi arkadaşlar için değil bu manga.. Aslında öncelik meselesi, seri için duygusal ve savaş altbaşlıklı diyebilirim. Geri kalan unsurlar 2. planda seride, ben severek okudum.

“Manhwa Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön