Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto 48 Tartışma 49 Öngörü

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Arkadaşlar manga iyi gitmiyor mu sizce de ? Başta çok önyargılı yaklaşıyordum ama şuan hoşuma gitmeye başladı manga. Hele çizimler baya iyileşti ilk sayılara göre.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Yine bir Konoha baskını. Haftalık yapın amk mangasını aylık keyif alamıyorum amk.

Neyse bu vesileyle yeni ve eski jenerasyonun hünerlerini görürüz. Kaguya level birinin Konoha filan dinlememesi lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Yalnız Boruto kafasıyla bakarsak Jiraya-Pein-İtaçi gibi tiplerin gayet tanrısal karakterlere şansı olabilirmiş ha. Biz boşuna kasmışız zamanında.

Anime canon bölümlerde de zaten Jiraiya-Gaara filan Saske'den daha çok iş yapıyordu Uraşiki'ye karşı.

Şahsen ben Gaara'yı Delta'dan filan güçlü görüyorum. Code'un hünerlerini daha görmedik ama büyük ihtimal temizler bizim güncel Gokage İşşiki ve Koji hariç Kara takımını.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Outlaw yazdı: 17 Ağu 2020 20:31 Yalnız Boruto kafasıyla bakarsak Jiraya-Pein-İtaçi gibi tiplerin gayet tanrısal karakterlere şansı olabilirmiş ha. Biz boşuna kasmışız zamanında.

Anime canon bölümlerde de zaten Jiraiya-Gaara filan Saske'den daha çok iş yapıyordu Uraşiki'ye karşı.

Şahsen ben Gaara'yı Delta'dan filan güçlü görüyorum. Code'un hünerlerini daha görmedik ama büyük ihtimal temizler bizim güncel Gokage İşşiki ve Koji hariç Kara takımını.
Katılıyorum sana. Zaten jiraiya ve İtachinin tam gücünü hiçbir zaman göremedik. Sadece bazı kişilerin onlar hakkında ki yorumlarından biliyoruz bize gösterilen den daha güçlü olduklarını.

Bu arada Naruto ve Sasuke çok güçsüz durmuyor mu mangada ? Tamam ana karakterler değiller şuan ama delta ile savaşında Naruto bir sik yapmadı resmen. Yine de genel olarak son sayılarda manga baya baya iştah açmaya başladı. Sanırım Ōtsutsuki hikayesi çok hoşuma gittiğinden böyle oldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Grifthh yazdı: 17 Ağu 2020 23:26
Outlaw yazdı: 17 Ağu 2020 20:31 Yalnız Boruto kafasıyla bakarsak Jiraya-Pein-İtaçi gibi tiplerin gayet tanrısal karakterlere şansı olabilirmiş ha. Biz boşuna kasmışız zamanında.

Katılıyorum sana. Zaten jiraiya ve İtachinin tam gücünü hiçbir zaman göremedik. Sadece bazı kişilerin onlar hakkında ki yorumlarından biliyoruz bize gösterilen den daha güçlü olduklarını.

Bu arada Naruto ve Sasuke çok güçsüz durmuyor mu mangada ? Tamam ana karakterler değiller şuan ama delta ile savaşında Naruto bir sik yapmadı resmen. Yine de genel olarak son sayılarda manga baya baya iştah açmaya başladı. Sanırım Ōtsutsuki hikayesi çok hoşuma gittiğinden böyle oldu.
Manga ilgi çekiyor ama haftalık değil. Aylık şekilde de hızlı değil yeteri kadar.

Naruto ve Saske den çok Boruto ve Kawaki iş yapacak gibi.

Boruto Momo'yu bastırıp Otsutsuki olarak uyanırsa işler değişebilir.

Işşiki ana bedende değilken bile ikiliyi duman etti. Bence bu savaşın kahramanı yeni jenerasyon olacak ama nasıl yedirirler bilmiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Outlaw yazdı: 18 Ağu 2020 00:07
Grifthh yazdı: 17 Ağu 2020 23:26

Manga ilgi çekiyor ama haftalık değil. Aylık şekilde de hızlı değil yeteri kadar.

Naruto ve Saske den çok Boruto ve Kawaki iş yapacak gibi.

Boruto Momo'yu bastırıp Otsutsuki olarak uyanırsa işler değişebilir.

Işşiki ana bedende değilken bile ikiliyi duman etti. Bence bu savaşın kahramanı yeni jenerasyon olacak ama nasıl yedirirler bilmiyorum.
Malesef aylık olması çok üzücü.

Muhtemelen bu savaşın baş kahramanı boruto olacak. En azından karmasını kullanmaya başlayabilir daha efektif olarak.

Bu arada manganın ilk sahnesine nasıl bağlanacak manga onu merak ediyorum. Acaba Naruto bu savaşta mı ölecek mesela ? Birde kawaki de karma var yani tekrar içine Ōtsutsuki girecek anlamına geliyor bu. Daha ilk bölümden ileriden bir kesit göstermeleri hiç de hoş olmamış.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben son iki veya üç bölümü birlikte okudum, insan nerede kaldığını da unutuyor. Manga giderek güzelleşiyor ama aylık devam ederse takipçisi pek olmayacak maalesef.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Grifthh yazdı: 17 Ağu 2020 17:19 Arkadaşlar manga iyi gitmiyor mu sizce de ? Başta çok önyargılı yaklaşıyordum ama şuan hoşuma gitmeye başladı manga. Hele çizimler baya iyileşti ilk sayılara göre.
Dediğin konularda gelişme var ama hikaye konusunda çok kötü başladı ve hala kötü devam ediyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@Grifthh

120'lere doğru bitireceklermiş diye bir açıklama duymuştum. Zaten çok kısıtlı bir alanı işliyorlar, yan karakter diye bir kavram yok sadece MC, arkadaşları ve villainler. Şu evreni tam kapasite işlenirken hiçbir zaman göremeyeceğiz ona yanıyorum.

Animeyi bari ileri saate alsalar yaş kitlesi artsa da orada düzgün bir şeyler yapsalar. Gündüz kuşağında yayınlanıyor anime, manga da zaten Shounen Jump'dan ayrıldı V-Jump diye bir yere geçtiler.

Yeterli kitlesi mi yok anlamadım niye aylıkta diretiyorlar ki. Açıklaması var yazarın sanırım aylık sistemden memnunuz diye.

Haftalık olsa akacak ilerleyecek bir yerlere varacağız.

Aylık olsun eyvallah da bari 60 sayfa filan olsa, 30 çok az.
Resim

“Boruto Manga” sayfasına dön