Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Boruto: Naruto Next Generations 1 Tartışma

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Boruto: Naruto Next Generations Episode 1 : İzle

Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

İşten çıkınca indirip izleyeceğim. Keşke anime şirketi değişseydi. :/
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı

► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Paraya doymadı ibneler. Mangası daha 10. sayısında amk. Bari bi 70-80 olaydı öyle başlayaydınız animesine.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Çizimler ef-sa-ne. Naruto'nun sonlardaki batışından sonra Boruto'yu takip etmeyeceğimi sanıyordum lakin yanılmışım. Resmen bambaşka bir hava katabilmişler. Mangası ile arasında çok bölüm farkı olmaması benim düşünceme göre iyi bir şey. Arada çok fazla uçurum olunca animenin pek bir anlamı kalmıyordu. Tek korkum filler saçmalıkları. Şöyle güzelce arkamıza yaslanıp Konoha'nın dağılışını izleyelim başka bir beklentim yok bu seriden.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bölümü izledim. Bence güzel olmuş. Görünen o ki Boruto'nun göz annesinden, dedesinden değil; Hyuga kanıyla uyanmış gibi. Yara işi biraz şüpheli ama. Ayrıca tenseigan kadar parlak değil, byakugan da değil. Damarları da çıkmıyor gözü etrafında. Manga ilerleyince anlarız artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı

Boruto Manga 11. bölüme bir göz atmak lazım
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Beyond Birthday yazdı: 05 Nis 2017 19:01 Çizimler ef-sa-ne. Naruto'nun sonlardaki batışından sonra Boruto'yu takip etmeyeceğimi sanıyordum lakin yanılmışım. Resmen bambaşka bir hava katabilmişler. Mangası ile arasında çok bölüm farkı olmaması benim düşünceme göre iyi bir şey. Arada çok fazla uçurum olunca animenin pek bir anlamı kalmıyordu. Tek korkum filler saçmalıkları. Şöyle güzelce arkamıza yaslanıp Konoha'nın dağılışını izleyelim başka bir beklentim yok bu seriden.
Eğer bu seriyi yapan şirket Naruto animesini yapan şirket ile aynı ise o konuda sıkıntı olmaz. Sonuç itibari ile fillerin kitabını yazmış bir anime şirketinden bahsediyoruz. Gerçi anime kalitesi naruto'dan daha iyi gibi geldi bana.

Ben hala bir türlü alışamadım bu Baruto olayına. Ne bilim hala bi tuhaf hissetiriyor. Naruto ile bağlantılı ama naruto dan eser yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

SilverMask yazdı: 05 Nis 2017 21:02 Boruto Manga 11. bölüme bir göz atmak lazım
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Beyond Birthday yazdı: 05 Nis 2017 19:01 Çizimler ef-sa-ne. Naruto'nun sonlardaki batışından sonra Boruto'yu takip etmeyeceğimi sanıyordum lakin yanılmışım. Resmen bambaşka bir hava katabilmişler. Mangası ile arasında çok bölüm farkı olmaması benim düşünceme göre iyi bir şey. Arada çok fazla uçurum olunca animenin pek bir anlamı kalmıyordu. Tek korkum filler saçmalıkları. Şöyle güzelce arkamıza yaslanıp Konoha'nın dağılışını izleyelim başka bir beklentim yok bu seriden.
Daha yeni çıktı anime, bu çizimler ve önümüzdeki birkaç bölüm için 1 hafta süreden fazla zamanları oldu, aynı zaman da ilk bölümler olduğunu düşünürsek animasyon ve çizimlere yüksek bir bütçe ve öncelik ayırdıklarını varsayabiliriz. Bir kaç bölüm geçtikçe, izleyici sayıları kesinlik kazanıp bütçeyi saklamaya başlayınca, elindeki hazır bölümler bitip haftalık çizim ve animasyon yapmaları gerekince büyük ihtimalle genel sahnelerde(önemli aksyion sahneleri olmayan) çizim ve özellikle animasyon kalitesinde düşüş olur, o zaman asıl kalitesini göreriz.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kilitli

“Boruto Anime” sayfasına dön