Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Psyren ~Tanıtım~

Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

bugun bitirdim seriyi. başlarda pek heyecan yok ama ilerledikçe gaza gelme durumları oluyor ve hikaye insanı kendine bağlayabiliyor. belki benim shonen sevmemden kaynaklanıyordur bilemicem ama gantz kadar tutarsız değildi bence
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Başarılı bir anime.
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

Bazı bölümleri iyi, bazıları ise hiç bağlamıyor.133'e kadar geldim, dayanamadım direk sona atladım.Sıkmıştı orda ki sonu zaten bariz bir şekilde belliydi yinede canı sıkılan başlasın derim, çevirmeninde eline sağlık :D Kısaca okuyun gitsin yapıcak işiniz yoksa. :whistle:
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Öncelikle anime değil manga..
Bi shounen manyağı olarak bitirddim, kimi yerleri çok bayıcıyken kimi yerleri oldukça gaza getiriyor.. Sonunuda sevmedim açıkçası, sanırım ana karakterin gücünü daha verimli ve etkili bi şekilde kullanmasını istememden kaynaklı bi durum..
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Okumam tek nedeni mnaki çevirisi olmasıdır.
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Başı aydınlatıcı sonu vasatın ötesinde,farklı diye başladım gidişat öldürdü... Sonu bayrak gibi açık olan bir seri oldu çıktı.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
LeiMei
Favori Manga: Veritas,One Piece,Sun Ken Rock
Favori Anime: Kota Züker.

Güzel seriydi yapanın eline sağlık.
O eli bi indir...

Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Ne çok iyi ne de çok kötü denilebilir, ama fena değildi kanımca. Zaten fazla da uzamadan tadında bitti, okuyacak bir şey yoksa iyi gider.
Kullanıcı avatarı
McMaster
Favori Manga: Air Gear
Favori Anime: Gintama

Mnaki çevirisi ile mevcut mu acaba bu seri... Hiçbir yerde bulamadım bu serisini de... Varsa bana link atarsanız sevinirim. İyi günler.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bleachla beraber ilk okuduğum manga serilerinden denilebilir. Aradan geçen onca seneden sonra hala diyecek pek bir şey bulamıyorum. Psyren'in bir Battle Shounen'i iyi ve kötü yapan çizginin tam ortasında bulunduğu söylenebilir. Bir Battle Shounen Psyren'den iyiyse genel anlamda iyi, Psyren'den kötüyse genel anlamda kötüdür.

“Psyren” sayfasına dön