Build King 1 Tartışma / 2 Öngörü

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Jojo's Bizarre Adventure

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Jojo's Bizarre Adventure

Bu adam tuhaf fikirler uzerine evren yaratmayi cidden beceriyor. Toriko evreninin yemek degil insaat versiyonunu olusturmus bu sefer.

Ilk bolum hosuma gitti, epikliligi, dev ve ihtisamli yapilari yapitlari guzel yansitmis. Toriko'yu surekli anmak istemiyorum yorumlarimda ama o duyguyu veriyor.

Bir de anladigim uzere bu evrende de guc konusunda ucuk yerlere varacagiz o yuzden heyecanla bekliyorum devamini. Umarim iyi satar ve devam eder iptal edilmeden.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

ugur_tatli yazdı: 15 Kas 2020 22:50 Bu adam tuhaf fikirler uzerine evren yaratmayi cidden beceriyor. Toriko evreninin yemek degil insaat versiyonunu olusturmus bu sefer.

Ilk bolum hosuma gitti, epikliligi, dev ve ihtisamli yapilari yapitlari guzel yansitmis. Toriko'yu surekli anmak istemiyorum yorumlarimda ama o duyguyu veriyor.

Bir de anladigim uzere bu evrende de guc konusunda ucuk yerlere varacagiz o yuzden heyecanla bekliyorum devamini. Umarim iyi satar ve devam eder iptal edilmeden.
Okurken ne kadar da Toriko'ya benziyor diye düşündüm. Senin yorumunu görünce Toriko'nun mangakasının eseri olduğunu anladım. İlk izlenimim Toriko'nun dinamiklerine benzer bir evren oluşturulmuş. Ama tam birebir çizmemiş mangaka bu serinin kendi havası var ki bu çok iyi birşey. Tonkachi nin anlamı çekiç miş. Ben beğendim ilk sayıyı. Ana karakter klasik shounen ama ben seviyorum ztn klasik shounen karakterlerini. Toriko nun yakaladığı başarıyı yakalar mı bilmiyorum ama bence potansiyeli var.
Güç konusunda daha ilk sayıdan bize fikir veriyor zaten : )
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ben beğendim şahsen,
Eğlenceli bir seri olacağa benziyor.
Ayrıca mangaka'nın konu üzerindeki araştırması takdire şayan üzerine bir de hayal gücünü ekleyince muazzör işler çıkartıyor.
İnşallah animesi çıktığında 2. bir Toriko vakası yaşatmaz izleyicilere.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Build King Manga” sayfasına dön